Krimi

Uudist oluliselt täiendatud kell 21.36

VIDEO | Politsei pidas Pelgulinnas kinni kurikuulsa Subariku (82)

Toimetas Piret Kütt, 1. mai 2017 19:40
Kaader videostFoto: Keijo Tarkiainen/Facebook
Täna pidas politsei Pelgulinna Politseijaoskonna läheduses kinni Eesti kõige ohtlikumaks liiklejaks tituleeritud Lasnamäel elava proua Valentina Terehhova ehk Subariku. 

Täna lõunal teatas tähelepanelik liikleja häirekeskusele, et Tallinnas mööda Narva maanteed liigub kesklinna suunas ohtlikke manöövreid tegev Subaru. Kella 13.32 ajal märkas patrull kirjeldustele vastavat autot pööramas Sõle tänavalt Kolde puiesteele ning patrull peatas sõiduki. Lähemal kontrollimisel selgus, et autol puudub liikluskindlustus ning juht, 70-aastane naine on juba varasemalt juhtimiselt kõrvaldatud, mis tähendab, et naine ei oleks tohtinud sõiduki rooli istuda. Lisaks tuvastas politsei Subarul ka mitu ohtlikku viga ning sõiduk suunati tehnoülevaatusele.

Politseinikud selgitasid naisele, et tal ei ole õigust autot juhtida ning sellises seisukorras auto ei tohi liikluses osaleda. Sõiduki teisaldamiseks kutsuti kohale puksiir. Naine keeldus koostööst ega olnud nõus autost väljuma, kui korrakaitsjad palusid tal isiklikud asjad autost kaasa võtta. Korrakaitsjad selgitasid ka seda, et kui ta iseseisvalt autost ei välju, siis peavad nad sundi rakendama. Juht keeldus jätkuvalt koostööst, misjärel tõsteti ta autost välja ning toimetati rahunemiseks politseibussi. Hiljem viisid korrakaitsjad rahunenud naise koju ning puksiir transportis Subaru politseijaoskonna parklasse.

Põhja prefektuuri liiklusjärelvalvekeskuse juhi Hannes Kullamäe sõnul on tal kahju, et patrull oli sunnitud vanema naise sõidukist välja tõstma, vaatamata põhjalikele ja üksikasjalikele selgitustele, miks tal edasi sõita ei lubata. "Politsei peab kaasliiklejate turvalisuse huvides liiklusest kõrvaldama juhi, kellel ei ole õigust sõidukit juhtida, ning ka sõiduki, mis võib olla liikluses ohtlik," ütles Kullamäe.

 

Samal teemal

29.08.2017
„Mustalt“ tehnoülevaatuselt autod läbi lasknud sullerid mõisteti süüdi
11.08.2017
Tallinnas Pelgulinnas lõhuti mitmel autol aken ja varastati asju
22.05.2017
Subarik ostis oma kuulsa auto võlavanglast välja
04.05.2017
VIDEO | Lasnamäe liiklushuligaan Subarik vahetas oma armsa auto ajutiselt poekäru vastu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee