Maailm

San Diego tulistamises hukkus üks ja sai viga 7 inimest (5)

Toimetas Greete Kõrvits, 1. mai 2017 09:50
San Diego politseiFoto: Vida Press
Üks naine sai surma ja veel seitse inimest said viga, kui kurjategija avas basseinipeol külaliste pihta tule, kirjutab Los Angeles Times. Mitu inimest on kriitilises seisus. Tulistaja ise hukkus politseiniku kuuli läbi.

San Diego on suurlinn USA California osariigis. Ühe korterimaja esise basseini ääres peeti sünnipäeva, külalisi oli 30 ringis, kui keegi võõras järsku relva välja tõmbas.

Samal teemal

Kohale lennanud politseihelikopterist võis näha, kuidas tulistaja uuesti relva laeb. Kolm politseiniku piirasid tulistaja ümber ning kui see nendega tulevahetust alustas, lasid nad mehe maha. 49-aastane mees suri kohapeal.

Kõik kannatanud olid täiskasvanud. Kuulidega said pihta seitse inimest, neist üks suri hiljem haiglas. Üks mees murdis põgeneda üritades käeluu.

Basseini lähedal asuvate majade elanikud väitsid, et kuulsid laske ja karjeid. Üks pealtnägija oli kortermajade kompleksi spordihoones, kust ta nägi basseini ääres toimuvat. Tulistaja näis olevat täiesti rahulik. Ta hoidis käes õllepurki, samal ajal kui tema ohvrid üritasid eemale roomata. Kaks naist olid basseini lähedal mullivannis ega julgenud liigutada. Nad kuulsid, kuidas tulistaja ütles kahele naisele, kes vigastatud sõpra aidata üritasid: "Te kas lähete minema või jääte siia ja surete!"

Pole teada, mis oli võika kuriteo ajendiks. Teada on vaid, et tulistaja oli valge mees ning pea kõik peokülalised olid mustanahalised, kaasa arvatud hukkunud naine ja vigasaanutest kuus inimest. Üks vigastatu oli latiino. Neli ohvrit olid naised.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee