Eesti uudised

IRLi rahvuslaste ühendus toetab erakonna esimehena Helir-Valdor Seederit (84)

Toimetas Aleksander Pihlak, 30. aprill 2017 08:48
Tarmo KruusimäeFoto: Teet Malsroos
Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) ühendus Rahvuslased võttis vastu otsuse toetada erakonna esimehe kandidaadina riigikogu liiget ja IRLi volikogu esimeest Helir-Valdor Seedrit.

„Helir-Valdor Seeder on tugev ja rahvuslikult mõtlev juht, kelle taha erakond koondub,“ sedastas Rahvuslaste ühenduse juhatuse esimees Tarmo Kruusimäe.

Kruusimäe sõnul on Seederi moto alati olnud, et poliitika pole sprint, vaid maraton.

"Ta on olnud erakonnas tegev alates 1991. aastast ja teostanud läbi Eesti taasiseseisvumise rahvuslik-konservatiivset poliitikat. See kõik on teinud Seedrist usaldusväärse poliitiku, keda respekteerivad ka kõik teised poliitilised jõud Eestis," ütles lisas Kruusimäe.

Samal teemal

Lisaks toob Kruusimäe välja Seederi pikaajalise kogemuse ministri ja riigikogu liikmena ja mehe põhimõttelisuse, mis teevad temast tugeva kandidaadi esimehe kohale.

"„Ta on valmis võtma vastutusekoorma ja viima erakonna edukalt nii 2017. aasta kohalike omavalitsuste kui 2019. aasta riigikogu valimistele," ütles Kruusimäe.

IRLi Rahvuslaste ühendusse kuulub ligi 200 liiget. Erakonnasisene ühendus kannab endas rahvuslik-konservatiivseid ideid ja väärtuseid. Ühenduse tegevuse eesmärkideks on seatud eestlaste rahvusliku identiteedi riikliku kaitse tagamine, Eesti Vabariigi ja tema kodanikkonna järjepidevuse hoidmine ning rahvuslikke huve järgiva kodakondsuse, keele ja välismaalaste poliitika arendamine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee