Eesti uudised

Jürgen Ligi lajatas jälle: Sester on ju idioot! (143)

Asso Ladva, 29. aprill 2017 04:00
MA EI SUUDA ENAM! Endine rahandusminister Jürgen Ligi ei suutnud ennast enam talitseda ja ütles otse välja, mida ta arvab praeguse valitsuse rahanduspoliitikast. Foto: Teet Malsroos

Jürgen Ligile omane reljeefne väljenduslaad rahandusministri ja riigieelarve aadressil tõi kaasa pisemat sorti möllu Facebookis. Keskerakonna poliitikud hakkasid kiiresti vabandamist nõudma, IRL ei soovi aga Facebooki postitusi kommenteerida.

Otsa tegi lahti Jürgen Ligi, kes postitas neljapäeval Facebooki lehele mõtted valitsuse rahapoliitikast: "Vaatamata eelarvereeglite väänamisele enda kasuks, vaatamata eelmiste valitsuste kogutud reservide ja tulevaste valitsuste maksutulude põletamisele ning uutele maksudele ei tule valitsus oma lubadustega toime, ütleb sõltumatu eelarvenõukogu.

Nii juhtub valitsusega, kus pole rahandusministrit ega ühtki majandushuvilist, kes saadaks eksperdid nõupidamistelt minema ja ekspertkomisjonid laiali. Arved maksavad teised."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.04.2017
IRLi rahvuslaste ühendus toetab erakonna esimehena Helir-Valdor Seederit
28.04.2017
Otseütleja Jürgen Ligi lajatas jälle
26.04.2017
Jürgen Ligi pronkssõdurist: "Püüdsime teha asja maksimaalselt delikaatselt. Aga meile irvitati näkku ja valmistuti lööminguks edasi."
21.04.2017
Ligi: valitsuse ainus investeering on oma võimu kindlustamine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee