Pilt on illustreeriv (AFP / Scanpix)

Lõuna-Carolina osariigis vabastati ajutiselt ametikohustustest abišerif, kirjutab Daily Mail. Politseinik rammis mootorratturit kahel korral.

Abišerif James Vansanti autokaamera salvestiselt võib näha, kuidas korravalvur kaks korda mootorratast rammib. Ratta seljas istus 30-aastane Robert Lee Clark Jr, kes lendas pärast teist kokkupõrget rattaga teelt välja ja suri kohapeal. Kiivrit ta ei kandnud.

Politseiniku auto kiirus ületas jälitamise käigus 140 km/h ja tagaajamine kestis 5 minutit. Saatusliku kokkupõrke hetkel sõitis politseiauto kiirusel 103 km/h. Jaoskonna esindajad väidavad kokkupõrke kohta, et politseinik ei teinud seda tahtlikult.

Videot saab näha siin (võib nõrganärvilistele häiriv olla).

Jaga artiklit

164 kommentaari

O
Olgem sallivamad ja mõistke üksteist  /   08:55, 29. apr 2017
Teistega mittearvestavaid juhte on nii autojuhtide kui ka mootorratturite hulgas, liiklusvahend ei ole siin süüdi, ikka seda juhtiv isik. Auto ja mootorratta vaheliste avariide põhjustajad on olnud rõhuvas enamuses autojuhid. Paljudes riikides lubavad autojuhid takistamatult mootorratastel sõiduridade vahel sõita, neid see erinevalt meist ei häiri. On selgeks tehtud, et mootorratas distsiplineerib juhti (võrreldes autojuhtimisega), mitte ei ahvatle kihutama või muul moel liiklusseadust rikkuma (tühine kontakt võib valus olla). Tänapäeva head mootorrattad on härrasmeeste sõiduriistad ja mida vähem nendele istub süüdimatuid, seda parem. Mootorrattur tajub sõidukiirust oluliselt paremini kui autojuht.
T
tsiklimeestele  /   21:31, 28. apr 2017
põlgan pooletoobiseid tsiklimehi, kes suvisel perioodil kujutavad ette, et maailm on nende päralt. sõidad rahulikult oma autoga, tahad teha manöövrit, vaatad siia-sinna, kõik on korras ja siis kihutab kusagil kuulina seljatagant mööda mingi "herilane" või "sääseõgrad". neil on kas väljarenemata aju või on vanemad nad titestpest maha pillanud. kas tsiklimehel on siis keeruline aru saada, et autosalongi ei pruugi olla kuulda ega peeglitest näha, kui nad 160 km/h kihutavad? neid pooletoobiseid PEAB meditsiinilisele ülevaatusele saatma!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis