Eesti uudised

Rainer Vakra astus Evelin Ilvese vastu (91)

Siim Randla, 25. aprill 2017 08:35
Riigikogu liige Rainer Vakra astus iroonilise postitusega endise presidendiproua Evelin Ilvese vastu, kelle arvates tähendab lubadeta kihutanud mootorratturi jõuline peatamine politseiriiki jõudmist. 

"Hirmutav. Kui poliitiline ladvik on enneolematult ümmargune ja nende retoorika intellektuaalne tase näib vaid langevat, võtabki võimu rusikas. Tere tulemast politseiriiki!" kirjutas Evelin Ilves Facebookis pärast uudist, et politsei rammis peatumismärguannet eiranud mootorratturit, kes kihutas Tallinnas kuni 200 km/h.

Samal teemal

"Hirmutav. Kui politsei oleks enneolematult ümmargune, mida mõned näivad tahtvat, ja liikluspättust õigustatakse intellektuaalselt langeva retoorikaga, võtabki võimu hoolimatuse ja vägivalla rusikas. Tere tulemast pättide riiki, võiks siis öelda," vastas talle iroonilise postitusega sotsiaalmeedias Riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra (SDE). "Õnneks ei ole politsei ümmargune. Kui torpeedona kihutav mootorrattur politseiniku märguande peale ei peatu, siis ta sunnitakse peatuma. Õige, nii peabki olema. Ma ei saa aru neist, kes nüüd kurdavad, et politsei poleks tohtinud kõigile ohtlikku kihutajat peatada. Aga kui sama lubadeta mootorrattur ramminuks näiteks rahulikult jalutavat perekonda, siis oleksid needsamad päti kaitsjad esimesed, kes politseid sõnakividega loobiks. Mina olnuks politsei suhtes väga kriitiline, kui nad oleks liikluspätil lubanud takistamata edasi sõita," kirjutas oma postituses Vakra, kes lõpetas sõnadega: "Tänan kohusetundliku ja leidliku teenistuse eest, politseiametnikud!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee