Eesti uudised

Jüri Ratas kiidab kihutanud mootorratturi tabanud politseinikke (151)

Toimetas Keit Paju, 24. aprill 2017 10:24
Jüri RatasFoto: Teet Malsroos
Peaminister Jüri Ratas avaldas tunnustust politseinikele, kes peatasid Tallinnas hullumeelselt kihutanud motikamehe. Ratas kirjutas Facebookis, et politsei tegi õigesti ja hoidis kiire tegutsemisega ära rängemad tagajärjed.

"Politsei teeb oma igapäevast tööd pingelistes olukordades, riskides meie kõigi turvalisuse nimel tihti oma elu ja tervisega. Ohuolukorras peavad politseiametnikud oma otsused langetama väga kiiresti, võttes arvesse iga juhtumi kõiki asjaolusid ning hoides inimeste turvalisust," pani Ratas südamele.

"Antud juhul eiras juhtimisõiguseta mootorrattur suurtel kiirustel pika aja jooksul politsei peatumismärguannet, seades ohtu nii enda, oma kaasreisija kui ka kõigi süütute möödujate elud. Politsei pidi võtma vastu operatiivse otsuse ohtliku situatsiooni lõpetamiseks ja see neil ka õnnestus," kiitis ta.

"Tunnustan politseid otsustava sekkumise eest, mis hoidis ära rängemad tagajärjed. Situatsiooni tekitamise ning enda ja süütute inimeste eluga riskimise eest vastutab täielikult ohtlikult käitunud mootorrattur, kes peab tegema juhtunust tõsised järeldused," sõnas Ratas.

Samal teemal

02.05.2017
"KUUUURIJA" VIDEO | Mootorrattaga kihutanud Andre: "Soovisin teha oma tüdruksõbrale üllatust!"
24.04.2017
Villu Vane: põgeneva ratturi tabamiseks puudub lihtne lahendus
24.04.2017
Kiiruseületamine mujal: lastakse minna või lastakse maha?
24.04.2017
Õiguskomisjoni esimees: kriitika politseiriigi kohta on naeruväärne

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee