Eesti uudised

"Verine noormees oli autost väljas ja karjus: "VETT! VETT! VETT! PÕLEB!"" (23)

Liis Vaksmann, 24. aprill 2017, 04:00
TULEKAHJUGA LÕPPENUD AVARII: Purjus 25aastane Kevin kihutas vastu majaseina sõiduautoga Mercedes-Benz, mis läks põlema ja süütas ka maja.Foto: Kaspar Pokk / Kanal 2

Purjus autojuht sõitis Türil majja sisse, masin lahvatas leekidesse. 

"Leegid paistsid, kuid autole ligi ma ei läinud, kuna verine noormees oli autost väljas ja karjus: "Vett! Vett! Vett! Põleb!", ise oli samal ajal kõveras ja hoidis õlast kinni," kirjeldab majaperemees, kelle koduseina rammis purjus autojuht. 

Laupäeva hommik algas Türil Tolli tänaval elava Mardi jaoks suure paugu ja ehmatusega. "Kella poole kuue paiku käis siuke pauk seina, et maja värises," räägib mees. "Ehmatasin end üles ja panin jooksuga ülemisele korrusele, kus elab mu vend. Mõtlesin, et seal juhtus midagi. Ma ei saanud aru, et majja oli auto sõitnud," tunnistab Mart. "Vend siis ütles, et siin ei juhtunud küll midagi, aga akna taga on leegid. Tulin siis ruttu välja ja nägin, et läbi aia on auto õue sõitnud. Leegid paistsid, kuid autole ligi ma ei läinud, kuna verine noormees oli autost väljas ja karjus: "Vett! Vett! Vett! Põleb!", ise oli samal ajal kõveras ja hoidis õlast kinni. Ma panin siis tuppa tagasi, et lasta ämbrisse vett, kuid siis õnneks mõistus plahvatas: vesi võib hoopis kurja teha selle õli tulekahjuga. Ajab selle suuremaks," räägib Mart.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee