Eesti uudised

Haridus- ja teadusministeerium kutsub tunnustama õpihimulisi täiskasvanuid (14)

Õhtuleht.ee, 23. aprill 2017 09:04
Haridus- ja teadusminister on Mailis Reps.Foto: Alar Truu
Ministeerium teatas täna, et kutsub tunnustama täiskasvanud õppijaid, täiskasvanute koolitajaid, õpitegusid, koolitussõbralikke organisatsioone ja raamatukogusid. 

"Iga inimese elulugu ongi tema õppimise lugu, tunnustuse saanud õppijate lood on olnud paljudele inimestele julgustuseks ja innustuseks, et jätkata poolelijäänud õpinguid või alustada täiesti uue eriala omandamist," teatas ministeerium.

„See, et keskharidust ei olnud, tiksus ebameeldiva teadmisena kuklas, kuni ühel päeval otsustasin – tuleb sammud seada Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli. Õppimine on andnud mulle juurde palju enesekindlust. Kuna mul on nüüd keskharidus, olen astunud sammukese lähemale oma unistusele, õppida kõrgemas kunstikoolis restaureerimist,“ sõnas Liis Reimann.

Oktoobris toimuv täiskasvanud õppija nädal on saanud traditsiooniliseks üle-eestiliseks täiskasvanuharidust populariseerivaks ja õppimisvõimalusi tutvustavaks ürituseks.

19. oktoobril toimuval nädala avaüritusel kuulutatakse välja kõikide kategooriate silmapaistvamad laureaadid.

Kandidaate saab 15. maini esitada Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni Andras veebilehel: www.andras.ee või e-posti teel andras@andras.ee, täites eelnevalt veebilehel kättesaadava vormi.

Samal teemal

22.03.2017
Helgi Sallo ja Katrin Karisma: oleme ühtemoodi huumorisoonega ja meie naljad on sellised, et paljud ei saa aru – "issand jumal, mismoodi nad üksteisega räägivad!"