Foto: PPA
Toimetas Aleksander Pihlak 23. aprill 2017 00:25
Ööl vastu laupäeva kihutas kesklinnas ringi mootorrattur, kes politsei märguannete eiramise tõttu kummuli rammiti. Täna kirjutas mootorrattur Facebookis, et kahetseb juhtunut, kuid ei mõista politsei teguviisi.

"Esiteks on mul väga kahju, et nii käitusin ja asi sellise tasemeni jõudis. Mul on piinlik vaadata otsa oma naisele, kelle elu ma ohtu seadsin ja piinlik on ka teiste inimeste ees, kelle ohtu seadsin," alustas ta sõnavõttu. 

Peale kiiret vabandust püstitab ta õhku küsimused, mis tema jaoks arusaamatuks jäid.

"Kas tõesti oli vaja sellise tagant rammimisega ohtu seada kahe noore inimese elu? Oli see ikka läbimõeldud manööver? Ma saan aru, kui oleksin sõitnud üksi," kirjutab liiklushuligaan. "Mul oli tagaistmel tagaajamisega väga kaudselt seotud naine."

"Miks ei ole videosalvestusel heli ega näidatud kiirust? Miks varjati videos kiirus? Ütlen ausalt – kiirus oli moment enne tagant otsa sõitu minu masina spidomeetril 70 km/h," tunnistab ta.

Rattur ütleb lisaks, et tal on ka palju küsimusi vigastuste kohta, kuid neid ta oma postituses ei esitanud.

"Minul on emo-s tuvastatud käeluumurd ja teisest kohast mõra.Paremal jalal haav, kus paistis kenasti luu," kirjutas mees. Kuid need on tema sõnul kõigest põhihaavad paljude sinikate ja marrastuste kõrval. Tagaistmel sõitu nautinud naisel tuvastati juhi sõnul rangluumurd ja selja põrutus.

Samal teemal

Kommentaarid  (459)

kodanik 26. aprill 2017 19:07
sa nutad oma vigastuste üle puhu nuta edasi mina kiidan eesti politsei tegu õigeks sina räägid et sul oli 70km/h õnnetuse ajal sees aga palju sul enne oli? oleks sa sellise kiirusega linnas sees näiteks vastu äärekivi sõitnud mis sa arvad mis sinu masinast oleks saanud kui see oleks rahvasekka lennanud? see oleks võrdunud peaaegu samaga mis autoga sõita aga sinu masin oleks olnud kiljotiin. nii et tubli eesti politsei ja loodame et teile kahele dibiilikule lõi mõistuse ka pähe aga see on vähe usutav.
Sass 25. aprill 2017 00:20
Sellepärast, et sa oled pätt! See on vastus loo pealkirjas esitatud küsimusele. Või peaks sinu meelest pead silitama?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS