Eesti uudised

Evelyn Sepp: häbi, Eesti Naisliit! (142)

Katharina Toomemets, 22. aprill 2017 16:18
Foto: Stanislav Moshkov
Skandaal aasta ema valimise ümber ei näita vaibumise märke. Inimesed arvavad, et aasta ema valimise reglementi tuleks muuta ja anda tiitlile kandideerimise võimalus ka üksikemadele. Naisliit lubas kaaluda reglemendi muutmist, kuid otsustas seda siiski mitte teha.

Endine poliitik Evelyn Sepp ei pea seda õigeks. "Hä-bi, Eesti Naisliit. "Abielu sõna meie reglemendis ei tähenda muud, kui perekonna ühtsust, mis on ühiskonnale eeskujuks ja ideaaliks." Mõtlen raske südamega Vabariigi Presidendi peale, kes peaks justkui nüüd minema seda riitust austama ... Ja muidugi ka Rahvusringhäälingu peale. Milleks seltsingu promo kinni maksta, kui see ei kõneta reaalselt enamikku inimesi Eesti Vabariigis!? Lisaks sellele, et selle esinaine on solvanud sadu tuhandeid inimesi ja ei näe vaeva nende ees isegi vabandada..." kirjutab Sepp sotsiaalmeedias.

Riigikogu esimehele Eiki Nestorile on Sepal ka ettepanek. "Eiki Nestor, sa pead ikka emade, kes seisavad oma ühtsuses mitte joodikabikaasa, vaid laste turvalisuse ja heaolu eest, näiteks, austamise alternatiivürituse ära tegema."

Samal teemal

02.04.2017
Siiri Oviir "Radaris": "Kõik me püüdleme ideaali poole ja uskuge mind, me oleme abikaasaga kolm last üles kasvatanud, on vaja nii isa kui ema."
24.03.2017
PÄEVAKOHANE RÄPP | Ansambel Naised köögis räpivad Aasta ema valimisest
22.03.2017
Naisliit otsustas jätta aasta ema valimise kriteeriumid muutmata
20.03.2017
Imre Sooäär: mu vanaema jäi ka pärast jõhkralt tapetud kallima kaotust talle surmani truuks, ega tulnud ühelgi jõuluõhtul uue mehega