Välisminister Sven Mikser mõistis hukka eile Pariisis Champs-Élyséel toimunud terrorirünnaku, kus esialgsetel andmetel hukkus 1 ja sai vigastada 2 korrakaitsjat.

"Euroopa ja meie kodanike julgeolek on täna meie olulisim väljakutse ning rahvusvaheline koostöö on siinkohal määrav. Me peame võitlema terrorismi vastu veelgi otsustavamalt ja efektiivsemalt," ütles välisminister.

"Mõistan Pariisis toimunud terrorirünnaku karmilt hukka. See rünnak on koletu kuritegu kõige inimliku vastu ning sellel ei saa olla meie ühiskonnas kohta," ütles Mikser. "Avaldan siirast kaastunnet hukkunu ja kannatanute peredele ja lähedastele ning kogu Prantsusmaa rahvale," lisas välisminister.

Jaga artiklit

12 kommentaari

A
alf  /   14:35, 22. apr 2017
Mida on Mikser teinud, et eesti piir saaks suletud moslemitest immigrantidele, kui potentsiaalsetele terroristidele? Ilmselt mitte midagi. Jääda ootama analoogseid terrorirünnakuid eestis on valitsuse vastutustundetu käitumine.
!
!!!  /   10:25, 22. apr 2017
Ühelt poolt mõistetakse hukka ning teiselt poolt ilmutatakse soovi veelgi enam moslemipagulasi vastu võtta. Vastuoluline lähenemine kuidagi.

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis