Briti tüdruku Madeleine McCanni kadumisest Portugalis möödub tänavu mais 10 aastat. Selleks puhuks on Austraalia telekanal Channel 7 teinud dokumentaalfilmi, mille reklaamklipis viidatakse sellele, et lootusetuna näivas juhtumis on leitud värske oluline niidiots.

Filmist, milles võtavad sõna tippkriminoloog, kohtuekspertiisi spetsialist ning asjaga tegelnud Portugali uurija, on oodata märkimisväärset telesündmust, lubab Mirror. 

Milline uus info on juhtumis päevavalgele tulnud, selgub juba eeloleval pühapäeval. 

Film on Channel 7 eetris programmi Sunday Night raames. 

Jaga artiklit

5 kommentaari

E
ekstaole  /   15:48, 21. apr 2017
Film. Üldjuhul jõuavad pea kõik kõmulisemad avastamata lood ükskord filmilindile. Põhjused puha majanduslikud ja ettevõtlusega seotud, seega mingit müstikat siin pole. Ilmselge on ka see, et filmis asju ilustatakse ja võimendatatakse, loomulikult huvitavaks tegemise eesmärgil. Samas usun, et selle lapse kadumise juhtum pole iseenesest avastamatu, kui mingeidki materiaalseid tõendeid kuskil veel säilinud on. Õigusemõistmine ja süüdimõistmine on aga täiesti eraldi teema, sest süüdi mõistmiseks ei pruugi olemasolevatest tõenditest piisata. Aga kuna enamus inimesi ei tunne teemat, siis filmiga võib ette sööta mistahes fantastikal põhinevat möga. Asjaolu, et filmis räägivad ka uurimisega seotud inimesed, ei muuda midagi (sest räägitut on võimalik paigutada möga konteksti nii, et see teistsuguse mögaga mingi uue põneva konteksti looks). Ja kui vaatajad selle tormiselt vastu võtavad, siis tuleb vol 2, ja juttu jätkub kauemaks, nagu öeldakse.
K
Kaksik moraal  /   14:50, 21. apr 2017
Hea pet teliigutus on seda Maccanni lugu rullida aastasadu veel...samal ajal käib selline laste doonorkaubandus, pizzagate, ped ofiilia ja jne. ja siis tehakse nägu nagu oleks kadunud 1 laps kogu maailmast ja teda otsitakse väga põhjalikult.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis