8
fotot
Tulekahju Tallinna Karu tänava ühikas (Jörgen Norkroos)

Tallinnas Karu tänava ühiselamus süttisid elektriradiaatorile asetatud riided. Inimesed pääsesid korterist ise välja ning keegi viga ei saanud.

Päästeameti pressiesindaja sõnul olid vannitoas asunud elektriradiaatiolile asetatud riided ilmselt sinna kuivama pandud. Korteris viibinud kaks naisterahvast said majast välja iseseisvalt.

Päästjad evakueerisid saabudes kogu kuuenda korruse, kus põleng oli. Põlengule pandi piirang 10.17.

Kannatada keegi ei saanud. 

Kuuenda korruse B-korpuses elav Tuuli rääkis, et oli tulekahju ajal parajasti akna juures ja vaadanud imestusega, miks sõidavad päästeameti autod ühesuunalisel teel vastassuunas. „Tegin siis oma toa ukse lahti, et alla komandandi juurde minna kuid kõik oli sellist valget suitsu ja kibedat plastiku põlemise haisu täis,“ kirjeldab naine. „Karjusin siis inglise keeles, et tulekahju, rahvas välja - meil on siin nimelt valdavalt vahetusüliõpilased. Siis jooksin alla, küsisin komandandilt võtmed, et inimesed välja saada,“ jätkab ta sündmuste kirjeldamist.

„Aga kohe oli näha, et inimesed ei osanud sellises olukorras kuidagi käituda. Majaelanikud olid kõik alla esimese korruse fuajeesse kogunenud. Ajasin siis rahva välja, et minge välja, hingake värsket õhku,“ räägib Tuuli, kes sündmusi kirjeldades silmab neljandal korrusel palja ülakehaga mees. „Näe, tema oleks küll suure tulekahju puhul sisse põlenud.“

Samuti tunnistas Tuuli, et majas ei hakanud tööle tuletõrjealarm.

Jaga artiklit

10 kommentaari

B
blah  /   14:18, 21. apr 2017
miks inimesed seal all seisid? miks pidi karjuma, et tubadest välja? sest seal on iga natukese aja tagant olnud valehäire ja enam lihtsalt ei reageerita sellele hirmsale helile
S
Samutu Karu 17 elanik  /   12:03, 21. apr 2017
Kui tuletõrjeautod olid juba maja ees siis mingi aja pärast hakkas häire alles tööle.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis