(MATI HIIS)

„Aktuaalse kaamera“ uudisteankru käitumine Keskerakonna esimehest peaministriga kinnitab, et koalitsioon on küll Toompeal muutunud, kuid meedia jätkab Keskerakonna ründamist. Rahvustelevisiooni uudised on hoolikalt selekteeritud ja tonaalsus on rangelt paigas. AKd vaadates jääb mulje, justkui oleks Keskerakond riigi rappa juhtinud.

Vahe Reformierakonna valitsusajaga seisneb lihtsalt selles, et kui enne võisid oravad kaitsta oma positsioone valitsuserakonnana, siis nüüd saavad nad rünnata võimul olijaid. Jürgen Ligilt või Maris Laurilt ei küsita, kas mitte Reformierakonna poliitika pole viinud olukorrani, kus näilise eelarve tasakaalu tingimustes on kogu aeg valitsenud tegelik eelarvedefitsiit.

Priit Kuusk kasutas võimalust, et rünnata Keskerakonna peaministrit küsimusega Tallinna Televisioonist. Telediktori ülesanne on edastada teksti ja esitada küsimusi, mitte näidata meelsust. Tallinna Televisioon ei hoiaks päevagi ametis diktorit, kes hakkaks uudistesaates ründama Siim Kallast kümne miljoni dollari küsimusega, kui intervjueeritav on ennast häälestanud Brexiti lainele. Soovitaksin ministritel boikoteerida AK uudiseid, kuni Kuusk on vabastatud või ERR esineb Ratase ees avaliku vabandusega. 

Reformierakond pole enam võimul ning annaks jumal, et ei saaks enam kunagi võimule. Püüdke sellest juba üle saada, armsad peavooluajakirjanikud!

Jaga artiklit

39 kommentaari

E
eestlane  /   17:26, 24. apr 2017
Juba ammu ei vaata ETVd sest pole midagi vaadata. Isegi Pealtnägija on ära nuditud ja hästi aland uus saade Vainoga on ka tasalülitatud osalejate ja teemade valikuga.
Ei ole EVs sõnavabadust. On miski ENSV 21. sajandil. Orjarahvas. Ei oska ise olla.
L
loe ja imesta  /   11:50, 24. apr 2017
Jürgen Ligi kommentaar peaminister Ratasest: Meile iganädalane kogemus. Kaks korda nädalas riigikogu saali, esimese asjana ajab naerma. Et ei ole vôimalik, et riik ja rahvas on selle sünnitanud. Vastuseid pole, sest pole teadmisi, oskusi loogiliselt arutada ega tahtmist rääkida tôtt. Ainult eklektilised pudemed jutupunktidest.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis