Laadin videot...
1
foto
VASTU PUUD: Purjus noormees sõitis Tallinnas vastu puud (Politsei)

Paar nädalat tagasi sõitis Tallinnas Ristiku tänaval purjus roolikeeraja vastu puud. Õnneks õnnetuses keegi vigastada ei saanud.

Kesklinna politseijaoskonna patrulltalituse juht Taavi Kirss oli parajasti sõitmas koosolekult Kesklinna politseijaoskonda, kui möödunud sõiduk ta peatas ja andis teada, et Ristiku tänaval on auto vastu puud sõitnud.

"Kuna olin parajasti sealsamas, siis sõitsin kohale ja leidsin autoroolist alkoholi tarvitamise tunnustega noormehe ning palusin tal autost väljuda," kirjeldab Kirss talle avanenud vaatepilti. "Auto vigastuste ja puul olevate jälgede järgi võib ennustada, et mehe kiirus oli lubatust oluliselt suurem. Kusjuures õnnetus juhtus kohas, kus muidu jalakäijad teed ületavad. Oli õnn, et keegi ette ei jäänud."

Sõiduki juht, 31-aastane mees ja kaasreisija, 22-aastane mees viidi tervisekontrolliks haiglasse. Käimasolev menetlus selgitab välja õnnetuse üksikasjad.

Jaga artiklit

9 kommentaari

E
eestlane  /   23:43, 20. apr 2017
Nii, et miks raisata aega kiiruseületajatele kui tegelikud probleemikohad on purjus juhid? See on pidevalt nii, et purjus inimesed tekitavad probleeme. Kiiruseületamist peaks nii palju vaatama, et konkreetselt teiste autode vahel haiglast sõelumist ei oleks. Maanteel rahulikult 120kmh tiksuda pole ju midagi erilist.
B
Brunn  /   23:26, 20. apr 2017
Jobu õige koht.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis