2
fotot

USA president Donald Trump nimetas telekanalile Fox antud intervjuus Põhja-Korea juhti Kim Jong-uni "selleks džentelmeniks" ning pani ameeriklased taas kukalt kratsima. Kas president Trump ei tea tõesti Põhja-Korea juhi nime? 

Trump sõnas intervjuus: "Ma loodan, et asjad laabuvad ja saabub rahu. Aga nagu te teate, seda härrasmeest on üritatud pikka aega mõjutada. Bill Clinton uskus küll oma raamatus, et Põhja-Koreaga on võimalik kokkuleppele jõuda, kuid seda pole siiani saavutatud. See härramees on suutnud lihtsalt kõik üle mängida ning jätkab samamoodi. Eks näis, mis saab."

Põhja-Korea juht Kim Jong-un (Wong Maye-E/AP)

Saadet jälginud silmapaarid täheldasid, et Trump nimetas Kim Jong-uni kogu aeg "selleks džentelmeniks", mitte ei kasutanud tema nime, vahendab Independent.

Varem on Trump segi ajanud lausa Süüria ja Iraagi. Samuti on Donald Trump silma paistnud selliste etiketiäpardustega, millega riigijuht hakkama saada ei tohiks.

Jaga artiklit

17 kommentaari

M
matsu  /   20:36, 24. apr 2017
No aga kui tahad viisakas olla, siis ei saa ju kedagi härra junniks nimetada. Mis teha kui inimesel on selline nimi ja isegi kirjeldab teda üsna täpselt.
  /   20:38, 21. apr 2017
mingi hui-vam-bam on,mis tähtsust see omab?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis