Eesti uudised

Kohus kaalub, kas võõra raha eest Oktoberfestil käimine on kuritegu (10)

Juhan Haravee, 20. aprill 2017, 04:00
Tõnis Allik jätkab kohtuteed.Foto: Juhan Haravee

Põhja-Eesti regionaalhaiglat (PERH) toitlustanud osaühingule Dussmann Eesti pole kohtus ühelgi tunnistajal midagi ette heita. Haiglajuhi nende raha eest Oktoberfestil käimisest ei teadnud aga isegi lähemad kolleegid, teised juhatuse liikmed!

Eelmise nädala esmaspäeval Harju maakohtus alanud kahele endisele ja ühele praegusele PERHi juhtivtöötajale ning toitlustus- ja puhastusfirma Dussmann Eesti juhile Anella Stimmerile (49) ja tema juhitud firmale esitatud süüdistuse kohtulik uurimine jätkub nüüd kahes menetluses. Altkäemaksu võtmises kohtu alla antud PERHi praeguse toitlustusjuhi Anu Vähi (54) ja Dussmann Eesti ning selle juhi Anella Stimmeri korduva altkäemaksu andmise süüdistuse kohtulik uurimine jätkub juba sootuks teise kohtuniku palge ees. Seda põhjendati väljavaatega sõlmida kohtualustega kokkulepe, mis ühe võimalusena ei välista ka nende suhtes alustatud kriminaalmenetluse lõpetamist.

Niisiis jätkus kohus eile ilma daamideta. Süüdistavatest oli kohtusaali jäänud vaid endine PERHi juhatuse esimees Tõnis Allik (48) ja endine IT-juht Marko Kilk (40).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. märts 2018, 14:50
PERH ja Oktoberfest: direktor mõisteti korruptsioonis õigeks, IT-juht jäi süüdi
1. juuni 2017, 04:00
Prokurör taotleb PERHi juhtidele tingimisi vangistust
31. mai 2017, 15:33
Prokurör nõuab PERHi ametnikele tingimisi vangistusi
5. mai 2017, 04:00
"Ära ütle telefonis midagi – meid kõiki võidakse vangi panna!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee