Kommentaar

Annela Ojaste | Lasteaiakoht ei tohi muutuda luksuskaubaks

Annela Ojaste, Tallinna Asunduse lasteaia direktor, 19. aprill 2017, 16:37

4 KOMMENTAARI

l
Lugeja/ 20. aprill 2017, 17:39
Aga need emmed ei viitsi ju lastele normaalset süüa kodus teha.Viinerid soojaks ja hea küll.Küll tänapäeva vanemad tahaks et riik nende laste pealt kõik kinni maksaks,Ainult üks virin käib.Lapsi tuleb niipalju teha kui suudetakse kasvatatd ilma igasuguste toetusteta, Lihtsalt lapsed tehakse valmis siis visatakse üle lasteaia ukse las seal toimetab nendega õpetaja jne. Tuleb ise ka vaeva näha oma laste eest.Palju on ka neid vanemaid kes ei hädalda. Suvel emmedel puhkus laps viiakse 10 lasteaeda ja ise randa päevitama siis viimane minut tullakse järele.Ka need lapsed vajavad puhkust mitte ainult emmed.Paljud on oma lapsed kasvatanud ilma toetusteta ülesse ja nendest saanud tublid inimesed.Pole ka paljudel koolilõunad tasuta olnud vanemad maksid ikka kinni.Lasteaeda on kogu aeg abistatud pole neid rahasi sellel asutusel kunagi küllaga olnud.Ei virisetud.
n
noo/ 19. aprill 2017, 21:11
niikaua kui lastel pole valmisõigust asjad ei muutu. Vaat kui laps saaks omavalitsuse valimistel osaleda poeksid tegelased kasvõi nahast välja, et vanematele ja lastele meeldida.
Teiseks, alusharidus pole vaid omavalitsuse vaid ka riigi probleem. Sellesama, mis ei suuda isegi tulumaksutagastust pere esimesele lapsele tagada.
Heal tasemel ja kõigile kättesaadav alusharidus, lgp valitsus ja omavalitsused, on tuhat korda etem kui igat masti talendid koju ja positiivse muutumise kampaaniad.
j
19. aprill 2017, 20:50
juba eestis elamine on selline luksus, et paras luksusmaks peale panna :DD
aga tegelikult on riik kõik rasvad ära söönud. otsas.
m
Mida asja neist lasteaiakohtadest/ 19. aprill 2017, 17:15
sellises riigis, kus lapsedki on juba "luksuskaup" e. siis rahvastiku iivet väljendab üksnes kahanev geomeetriline jada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee