4
fotot
Jana ja Siim-Sten (Alar Truu)

Täna sai hoo sisse "Naabrist parem" teine hooaeg ning televaatajad said tutvuda selle hooaja särtsakate osalistega.

Korteris number üks hakkavad oma unistuste kodu looma saate pesamunad: huvijuht Ida Isabel ja automaaler Rain-Erik.

Ida Isabel ja Rein-Erik (Alar Truu)

Noored on koos juba alates 14. eluaastast. Tegu on tõeliste looma ja autode fännidega. Saateski on neil kaasas imearmsad nelja kuune labradori kutsikas Saara ning kiisu Dora. Nad peavad end veidi "hullumeelseteks", kes armastavad actionit ning mugavustsoonist väljas olekut. Nad on sihikindlad ja kodukandi armastajad. Noorte stiil on artdeco.

Korteris number kaks pesitsevad e-poe assistent Egle ja valgusreklaamide valmistaja Rasmus.

Egle ja Rasmus (Alar Truu)

Tegu on suurte loomaarmastajatega, kellel saateski kaasas kaks imearmast ning viisakat kiisut - Jass ja Massu! Noored on koos olnud juba kuus aastat ning unistavad päris oma kodust ning ühisest perekonnast. Noorte stiil on modernne, maalähedase hõnguga.

Korteris number 3 seadsid end sisse perekond kristlased: beebide ujumistreener Kristi, sisseostu juht Aleksandr ja lapsed.

Kristi, Aleksandr ja lapsed (TV3)

Tegu on kakskeelse perekonnaga, kellele meeldib olukordi veidi omamoodi lahendada. Nad on impulsiivsete ja hulljulgete ettevõtmistega. Ei muretse üleliia ning on pigem lapsikud lillelapsed, kes valmis uusi asju proovima. Abielus on Kristi ja Aleksandr olnud juba 13 aastat. Saates on nendega ka armsad ja abivalmid tütred Aleksandra ja Eliisa Carita. Muidugi ei puudu ka perekonna lemmik - rääkiv papagoi Alice. Nemad kujundavad korteri esteetilise, funktsionaalse ja loodusliku stiiliga.

Korterit number neli hakkavad kujundama tõeline energiapomm Jana,  jalgpallur Siim-Sten ja nende pisike plikatirts Mia Isabela! 

Jana ja Siim-Sten (Alar Truu)

Jana (24) on hetkel pisikese printsessiga kodus, kuid treenib siiski vapralt Avis Rapla korvpalliklubi cheerleadereid. Enne Mia Isabelaga koju jäämist töötas digiturunduse valdkonnas. 

Siim-Sten (24) on treener jalgpalliklubis Tallinna Kalev. Veel eelmisel aastal oli ta Nõmme Kaljus profijalgpallur. Tema hobideks on kõik spordiga seonduv, sealjuures vahel ka tugitoolisport. Kuid kõige südamelähedasem on siiski jalgpall! Lisaks mängib Siim-Sten Raplamaa JK eest Eesti II liigas. Noorte stiil on modernne ja maalähedane.

Millise mulje jättis uue hooaja esimene saade sulle? Kellele hakkad saates kaasa elama? Jäta oma mõtted kommentaaridesse!

Jaga artiklit

14 kommentaari

R
Raivo  /   09:27, 20. apr 2017
Mõttetu saade.
T
tšortik  /   09:06, 20. apr 2017
mulle saab kannatuse proovikiviks see padu-usklike pere - halleluuja, tõuse ja sära !

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis