Maailm

DONALD TRUMPI VÕITU ENNUSTANUD MAAG: "Tuumasõda on vaid nädalate kaugusel!" (145)

Toimetas Maily Mau, 19. aprill 2017 14:27
Maag Horacio Villegas nägi Donald Trumpi võitu USA presidendivalimistel ette juba 2015. aastal. Nüüd on jumala sõnumitooja veendunud, et tuumasõda puhkeb kõigest mõne nädala pärast, vahendab Daily Star.

Tänavu, 13. mail möödub 100 aastat neitsi Maarja Fátima ilmutusest Portugalis. Antud ilmutust nägid legendi kohaselt kolm last 16 korral Fátima külas Portugalis 1917. aastal. Neitsi Maarja andis lastele ilmutuses teada maailma tulevast saatust puudutavad ennustused. Ilmutused sisaldasid ennustust maailmasõdade kohta ja rõhutasid uskumise vajadust. Vatikan on Fátima neitsi Maarja ennustused ehtsateks tunnistanud.

Fatima Neitsi Maarja ausammas PortugalisFoto: FRANCISCO LEONG

Kolmanda ennustuse avaldamisega Vatikan aga viivitas kuni 2000. aastani ning paljud usuvad, et antud ennustus puudutas tegelikult puhkevat tuumasõda ja katoliku kirikut ennast.

Selgeltnägija on veendunud, et tuumasõda saab just nüüd 13. mail alguse. Oma ilmutuses nägi maag, et miljardärist ärimees viib maailma sõtta.

USA president Donald TrumpFoto: SAUL LOEB

Villegas sõnas Daily Starile: „Ma soovin, et inimesed oleksid teadlikud ja valmistunud. 13. mai ja 13. oktoober 2017 toovad kaasa endaga šokeerivaid sündmusi, surma ja hävingut.“

Varasemalt nägi Villegas ette, et USA ründab Süüriat, mis juhtus käesoleva kuu alguses, kui Trump lasi lennutada 59 tiibraketti Süüria lennubaasi pihta.

Ta ennustas, et just see sündmus võib olla ajendiks, mis viib ülemaailmsesse konflikti omavahel Venemaa, Põhja-Korea ja Hiina.

Samal teemal

29.05.2017
Põhja-Korea uus ballistiline rakett lendas Jaapani majandustsooni
23.04.2017
Põhja-Korea ähvardab Austraaliat tuumarünnakuga
20.04.2017
VANDENÕUTEOREETIKUD: Kas selgeltnägija Vanga kurjakuulutavad ennustused on aasta võrra nihkes?
20.04.2017
VIDEO | TRUMP HIILGAB TAAS! Kas USA president ei tea tõesti, kes on Põhja-Korea juht?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee