Eesti uudised

Triin Tulev tunnistas elulooraamatus valetamist (70)

Õhtuleht.ee, 19. aprill 2017, 09:39
Triin Tulev Kristjan Lepp / Kroonika
Endine seltskonnatäht Triin Tulev allkirjastas kohtus kompromisskokkuleppe, milles tunnistab, et avaldas oma tänaseks lettidelt korjatud ja hävitatud elulooraamatus "Elus" rea valefakte endise elukaaslase Rasmus Vesiloo kohta, kirjutab Postimees

Juba ülemöödunud aasta sügisel, pärast Vesiloo süüdi mõistmist kirjutas Kroonika, et uurimise käigus ei leidnud paljud Tulevi esitatud väited kinnitust. Näiteks narkootikumide kasutamises süüdistamine pöördus naise vastu, kuna kokaiini jälgi leiti hoopis temalt endalt. Just seepärast alustati Tulevi suhtes ka väärteomenetlus.

Triin Tulev Rasmus Vesiloo kohtuprotsessil. Teet Malsroos

Samal teemal

"Rohket mõttetegevust tegelikult antud asjaolud ei vaja. Kompromiss tähendab konsensust ehk vastastikust kokkuleppele jõudmist. Kompromisse, nagu tavaeluski, sõlmitakse eesmärgiga saavutada nii öelda rahu antud asjaolus, sest see on mõlemale osapoolele kasumlikum," ütles Tulev Publikule.

"Kompromissiga lepitakse kokku, et ei soovita enam antud asja edasi arutada, et soovitakse eludega edasi minna. Antud juhul võtab üks pool kompromissi eest vastu raha, ning teine pool tasub nõutud rahasumma," lisas Tulev.

70 KOMMENTAARI

s
sobiks 20. aprill 2017, 12:01
seriaali "Tapjanaised".Eks looduse poolt ongi nii seatud.Õde-õelus,vend-vendlus!
q
Q 20. aprill 2017, 09:29
Mõttetu tegelane.ja kes oleksid need inimesed,kes selle raamatu ostaksid?
Loe kõiki (70)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee