2
fotot
Triin Tulev (Kristjan Lepp / Kroonika)

Endine seltskonnatäht Triin Tulev allkirjastas kohtus kompromisskokkuleppe, milles tunnistab, et avaldas oma tänaseks lettidelt korjatud ja hävitatud elulooraamatus "Elus" rea valefakte endise elukaaslase Rasmus Vesiloo kohta, kirjutab Postimees

Juba ülemöödunud aasta sügisel, pärast Vesiloo süüdi mõistmist kirjutas Kroonika, et uurimise käigus ei leidnud paljud Tulevi esitatud väited kinnitust. Näiteks narkootikumide kasutamises süüdistamine pöördus naise vastu, kuna kokaiini jälgi leiti hoopis temalt endalt. Just seepärast alustati Tulevi suhtes ka väärteomenetlus.

Triin Tulev Rasmus Vesiloo kohtuprotsessil. (Teet Malsroos)

"Rohket mõttetegevust tegelikult antud asjaolud ei vaja. Kompromiss tähendab konsensust ehk vastastikust kokkuleppele jõudmist. Kompromisse, nagu tavaeluski, sõlmitakse eesmärgiga saavutada nii öelda rahu antud asjaolus, sest see on mõlemale osapoolele kasumlikum," ütles Tulev Publikule.

"Kompromissiga lepitakse kokku, et ei soovita enam antud asja edasi arutada, et soovitakse eludega edasi minna. Antud juhul võtab üks pool kompromissi eest vastu raha, ning teine pool tasub nõutud rahasumma," lisas Tulev.

Jaga artiklit

70 kommentaari

S
sobiks  /   12:01, 20. apr 2017
seriaali "Tapjanaised".Eks looduse poolt ongi nii seatud.Õde-õelus,vend-vendlus!
Q
Q  /   09:29, 20. apr 2017
Mõttetu tegelane.ja kes oleksid need inimesed,kes selle raamatu ostaksid?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis