12
fotot
"Naabrist parem" osalised (Alar Truu)

Juba homme õhtul stardib TV3 ekraanil uus hooaeg saatest "Naabrist parem". Võistlustulle astub neli perekonda, kes veedavad korterites öid ja päevi.

Unistuste kodu eest hakkavad võistlema abielupaar Rein-Erik ja Ida Isabel, loomaarmastajatest elukaaslased Rasmus ja Egle, neljaliikmeline perekond, kuhu kuuluvad ema Kristi, isa Aleksander ning tütred Aleksandra ja Eliisa Carita ning pisitütre Mia Isabela vanemad Siim-Sten ja Jana.

Saatejuht Alari Kivisaar lubab, et tänavune hooaeg tuleb veelgi põnevam, kui varasemad ja muutusi on palju. Üheks muutuseks on näiteks see, et sedapuhku ei pea naabrid pahteldamisele aega kulutama ja pigem pannaksegi rõhku siseviimistlusele. Alari kõrval on tänavu aga ka teine saatejuht - imeline Keili Sükijainen

Jaga artiklit

3 kommentaari

H
Halb saade  /   22:16, 18. apr 2017
Esimene hooaeg oli hea aga edaspidi pidev allakäik. Suurema osa saatest võtab nüüd erinevate toodete reklaamimne, inimesi ei saa üldse tundma õppida. Lihtne järeldus, kui pole korraliku saate jaoks raha siis pole mõtet saadet üldse teha.
V
vaatan  /   16:29, 18. apr 2017
selline tore saateke, ei häiri ega ka tekita imetlust, võib vaadata küll, kui muud tegemist ei satu olema. lahendused võiks julgemad olla, praegused on olnud siiski suht ühesugused kodud. keegi võiks retrotada ja keegi võiks teha hipiliku. mingi eriline ja silmapaistev stiil võiks näha olla, mitte selline, mis näha vaid disaineritele. vanaaegne stiil oleks väga huvitav vaadata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis