Sisuturundus

KAS OLED HOOAJAKS VALMIS: vaata, millised on tänavuse peosuve moodsaimad soengud 

Toimetas Katrin Rohtla, 18. aprill 2017 15:04
Juuksur TeeleFoto: Meeli Küttim
Disainikeskuses Defitsiit toimunud moe- ja juukseshowl tutvustati selle hooaja koolilõputrende ja näidati, kuidas teha pidulikke soenguid, millega alanud kevad-suvel kas lõpupeole, pulma või mõnele muule pidulikule sündmusele minna.

Siin on juuksur Teele Viira soovitused, kuidas teha endale ise kaunis pidulik soeng: 

1) Lokid on selle hooaja pidude kindel hitt!

Selleks, et saavutada ekstra kohevat lokisoengut, kasuta juurte juures krepitange. Pehmemate lokkide saavutamiseks võta aga suurem salk juukseid ja kasuta koonustange või juuksesirgendajat.

2) Ülespandud soeng muudab kandja hetkega glamuurseks ja pidulikuks.

Ka sellise soengu tegemisel võib juustesse enne lokid keerata ja need näppudega läbi sasida, et krunn jääks võimas ja kohev. Abivahenditeks on vaja vaid tugevat patsikummi, millega juuksed hobusesabasse panna ja seejärel kinnitamiseks vanu häid juuksenõelu ja –klambreid.

3) Punutised on endiselt moes, aga need ei pea olema liiga keerulised ja ajamahukad.

Osavate näppude korral võib näiteks tukas ja pealael olevad juuksed kalasabaks punuda ning ülejäänud juustesse kerged lokid keerata.

4) Pidulike soengute puhul tasub meeles pidada, et viimistusvahendid on kohustuslikud!

Selleks, peanahk pikal peopäeval rasuseks ei muutuks ja juustel kohevust oleks, lase enne soengu tegemist juuksejuurtele Batiste kuivšampooni, millel on sees ka pehmendav palsam. Fikseerimiseks kasuta juukselakki ja läikespreid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee