Kate ja Gerry McCannFoto: Reuters / Scanpix
Toimetas Piret Kütt 18. aprill 2017 14:55
"Gerry vaatas meeleheitlikult autode alla kuni Kate nuttes ja vappudes karjus: "Nad viisid Maddie!"," meenutas 10 aasta taguseid sündmusi McCannide lapsehoidja Praia da Luzis.

Madeleine McCann, kes kadus 2007. aasta mais Praia da Luzis asunud hotellitoast Foto: AP / Scanpix

Naine, kes töötab Mark Warneri reisifirmas ning kelle nime ei nimetata, kõneles juhtunust esmakordselt, vahendab Mirror. 

"Ma ei usu, et ta nägigi mind. Ma lihtsalt seisin ta kõrval ja püüdsin teda lohutada," rääkis lapsehoidja. "Ta vappus. Temaga oli juhtunud kõige hirmsam asi." Endine lapsehoidja meenutas, kuidas ta oli püüdnud Kate'i lohutada, öeldes, et laps leitakse üles ning selliseid asju juhtub kogu aeg.

Kate ja Gerry McCann Foto: Reuters / Scanpix

"Ta nuttis ning oli peaaegu hullunud seisundis, samuti oli Gerry väga õnnetu. "Ma ei suuda unustada, kuidas ta autode alt oma last otsis," kõneles naine.

Madeleine McCann, kes kadus 2007. aasta mais Praia da Luzis asunud hotellitoast Foto: Anonymous

"Meil kästi otsima hakata prügikastidest, juhuks kui tema surnukeha peaks seal olema. See oli hetk, kui saime aru, et asi on tõsine.

Kate ja Gerry McCann Foto: Reuters / Scanpix

Lapsehoidja on veendunud, et toona 3aastase Madeleine'i kadumises pole süüdi tüdruku vanemad. "Mitte mingil juhul," kinnitab naine, viidates Kate'i ja Gerry esmasele reaktsioonile, mille tunnistajaks ta oli.

Madeleine McCann, kes kadus 2007. aasta mais Praia da Luzis asunud hotellitoast Foto: AP / Scanpix

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Lapsi kaob igal aastal 18. aprill 2017 15:31
kas siis religioosseteks ohverdusteks või kirjupõllelisele "eliidile" mängukannideks. Kui aga tõele liiga lähedale jõutakse, on asjaosalised tagajalgadel ja liigset huvi ilmutanud subjektid kas ruineeritakse või elimineeritakse. McCannide perekonnaga üritati talitada samamoodi, kuid see kuulub kõrgemasse keskklassi ja ei ole nii kergesti murtav.
Teeline 18. aprill 2017 19:39
Eks lambi all ole ikka kõige pimedam. Kui McCann-ide endi tegevust uurima asuti olid kohe sabad jalge vahel ja kiiruga Londonis tagasi.
Qwerty 5. mai 2019 21:07
Kahjuks on Sul õigus
Hikkor 18. aprill 2017 15:15
Nu ja kus see lapsehoidja siis sel hetkel kolas, kui laps kadus!? Oli ka pubis? Sihuke lapsehoidja lahti lasta!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS