Morgan Mikenas (Instagram)

USA-st pärit fitness-blogijannal Morgan Mikenasil on Instagramis rohkem kui 15 000 jälgija, kes jälgivad neiu kulturismisaavutusi. Hiljuti avaldas naine endast šokeerivad fotod, kus ta demonstreerib enda raseerimata jalgu ning kaenlaaluseid. Morgan soovib, et kõik naised võtaksid omaks enda loomuliku ilu, vahendab Mirror.

Blogijannat motiveeris eksperimenti läbi viima ka kurb vahejuhtum lapsepõlvest, mil teised klassikaaslased naersid ta üle, kui ta jalgu katsid jalakarvad ning treeningsaalis olid jalas lühikesed püksid. Neiu mäletab, et ta oli endast nii väljas, et jooksis otsemaid pärast vahejuhtumist koolist koju ja palus emal õpetada, kuidas jalgu raseerida.

Eelmisel aastal otsustas naine aga loodusele mitte vastu hakata ning võtta omaks enda loomuliku ilme. Ta ei ole raseerinud enda kaenlaaluseid ega jalgu alates 2016. aasta algusest. Morgani sõnul tunneb ta end oma kehas imehästi. 

YouTube´i videos kommenteerib naine raseerimata keha tagamaid: "Ma arvan, et peamine põhjus, miks ma ei raseeri, on lihtne - see võtab lihtsalt nii palju aega. See on nii ebamugav!"

There are lots of things that society tells us we should and shouldn't do with regards to our aesthetics, our lifestyles, relationships, and more. Why do we persist in allowing society to define us? What is the huge problem with being different? I don't shave my legs, and I will never have the urge to do it ever again. Not shaving my body hair has improved my confidence and helped me break free from expectations that society has of me and other women. Not shaving is a lifestyle in itself. Because society tells us that our body hair is disgusting, I get negative comments everywhere I go, people stare, and try and bring me down. That is the reality we live in. And stuff like that shouldn't even be relevant. I am very comfortable within myself and that's what it is about. Any negative way a person reacts to you is just a direct reflection of THEIR OWN insecurities, IT HAS NOTHING TO DO WITH YOU. All I am trying to get at is whatever you are doing, make sure it is for yourself and your happiness. Don't be afraid to step out of your comfort zone, honestly it's scary at first, but the more you do things you would not usually do, you are creating the better person you want to be. Don't let society define who you are. ☺️👍🏼💜🌍🤘🏼Tag a friend you think could learn from my words and body hair #love #inspiration #bethechange #life #spreadlove #selflove #encouragment #change #changetheworld #empowerment #different #fitness #feminism #trainhard #health #bodyhairdontcare #positivity #positivevibesonly #womenempowerment #befree #loveyourself #onelove #freemind #peaceandlove #healing #findtheothers #reality #comfortable #society #model

A post shared by Morgan Mikenas (@i_am_morgie) on

Jaga artiklit

159 kommentaari

A
Annee  /   12:51, 22. apr 2017
Olen praegu 48 aastane,koguelu maadelnud karvadega,kasvavad seal kus teie ei oska ettekujutada ja veel väge tihe ja tume.Sissekasvanud karvade pärast on mul olnud palju lahtilõigatud mädaseid punne.Arstidelt abi pole saanud.Ärge mõnitage inimesi,niigi on raske.
L
Liina  /   12:36, 21. apr 2017
olen 60 a.Kui mina noor olin,keegi ei eemaldanud karvu,ei siit ega sealt.Ja kõik naised pole ka nii karvased,kui mõni mees.Said tol ajal kõik mehele,karvad polnud probleemiks.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis