Eesti uudised

Helir-Valdor Seeder kandideerib IRLi esimeheks (53)

Õhtuleht.ee, 17. aprill 2017, 08:06
HELIR-VALDOR SEEDER Foto: Tiina Kõrtsini
Helir-Valdor Seeder on otsustanud  kandideerida IRLi esimeheks. Otsuse üle on hea meel hulgal poliitikutel, kes avaldasid Seederile toetust. Raivo Aeg edastas ühisavalduse.

"Isiklikult usun, et Helir-Valdor Seeder on parim esindama rahvuslik-konservatiivset maailmavaadet inimesena, kes julgeb otsustada ja võtta vastutuse ning kelle teotahtesse enamus erakonda usub," lisas Aeg.  

Avalduse sisu on järgmine:

"Heli-Valdor Seeder IRLi esimeheks!

Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) on määratlenud ennast rahvuslik-konservatiivse maailmavaatega erakonnaks. See on Eesti rahva enamuse vaade elule. 

Kuigi täna jagunevad konservatiivsed valijad mitme erakonna vahel, on IRL selle maailmavaate tasakaalukas ning Eesti pikaajaliste huvide julgeim esindaja.

Meil on vaja esimeest, kellel on kogemus, kes suudab, oskab ja tahab poliitikat teha ning poliitikaid ellu viia. IRL vajab esimeest, kellel on võimekus juhtida, olla liider ja autoriteet nii erakonnas kui üle Eesti.

Erakond vajab kindlameelset ja otsustavat juhti, kes on ühendaja ning kodurahu looja.

Selline inimene on Helir-Valdor Seeder. Ta on IRLi kindlaim valik.

Teeme ühiselt ettepaneku ja toetame Helir-Valdor Seederi kandideerimist Isamaa ja Res Publica Liidu esimeheks ning usume, et ta viib IRLi rahvuslik-konservatiivset maailmavaadet jõuliselt edasi."

Alla kirjutasid Harri Aaltonen, Raivo Aeg, Helen Hääl, Kaie Josing, Toivo Jürgenson, Kaido Kaasik, Aivar Kokk, Tarmo Kruusimäe, Ene Maaten, Andres Metsoja, Tiit Niilo, Mart Nutt, Katri Raik, Urmas Reinsalu, Ann Räämet, Ene Saar, Priit Sibul, Anne Taklaja, Einar Valbaum ja Trivimi Velliste.

Samal teemal

21. aprill 2017, 15:37
IRLi toetus langes alla valimiskünnise, Eestimaa Roheliste juht rõõmustab: "IRL, laku panni!"
18. aprill 2017, 12:52
VASTASSEIS: kumb oleks parem IRL-i juht – Kaia Iva või Helir-Valdor Seeder?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee