26
fotot

Selle kevade meeleoluka lauluvõistluse kolmandas osas läksid vastamisi võluvad daamid, kes viljelevad tõupuhast diskoglamuuri – fantastiline Kapriiz ja paljasjalgsed mehed ansamblist Väliharf.

Tantsuloo voorus lõi Kapriiz kõiki tummaks oma sära ja võluga, kuid üllatuslikult ajas rahva pöördesse hoopis Väliharf oma rahvaliku looga "Kaks kitse". Kogu stuudiopublik tormas tantsima ja ovatsioonid ei tahtnud vaibuda. Vaimustuses olid ka stuudiokohtunikud Koit Toome ja Anne Veesaar.

Selles tuules läks asi ka edasi ning paraku pidi diskoglamuur alla vanduma mehelikule ürgpowerile. Erilist elevust tekitasid Karl Erik Taukari superihiti "Lähedal" töötlus kummagi bändi poolt. Kapriizi esituses sai sellest naksikas tantsuhitt, kuidas see aga kõlab lõõtsa ja kitarriga.

Jaga artiklit

17 kommentaari

R
rahvabänd?  /   11:25, 18. apr 2017
Juhtusin ka vaatama. Need nn rahvakollektiivid oleks võinud kokku panna selliselt, et stiililt ühesugused satuksid samasse saatesse. Siis oleks hindamine põnevam. Viimasest saatest rääkides, ei saanudki aru, mis või kus need kaks tõsiste nägudega neidist võiksid üles astuda.
A
aadu  /   11:01, 18. apr 2017
vaatasin youtube-st neid mõlemaid nii ---nimetatuid degijaid ansambleid kapriiz ja ühe degija endine ciizud, siis ei oska küll muud öelda, et milleks või kellele või kes seda jubedat jama kuulab. Siis kas peab klient,pidutseja olema loll või maani purjus, täis

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis