Eesti uudised

Kus on Savisaare tervise viimane piir – enne kohut, kohtus või…

Juhan Haravee, 17. aprill 2017, 04:00

113 KOMMENTAARI

v
Vanem mees/ 18. aprill 2017, 12:47
Leonid Brežnev oli ka süüdimatu ja üdini haige võimuihkaja, aga ta püüdis kogu hingest oma
hädasid varjata kuni viimse hingetõmbeni. Eestis on muidugi teisiti: mida haigem juht, seda uhkem.
p
18. aprill 2017, 16:24
palju on Eestis inimesi kes ei parane oma haigustest?Ja ometi kihutatakse kõik tööbüroos tööle.Sellele Savisaarele peaks terviseekspertiisi tegema tööbüroo "spetsialistid" siis oleks kohe selge kas tervis on korras või mitte.Ja miks teda tahetakse kohtust eemale hoida?Järeldus:ei ole puhas nagu"prillikivi".Aus inimene läheks kohale kui midagi karta pole.
p
paljastav tõde/ 18. aprill 2017, 11:51
Hundisilmal toimunud puhastusrituaal Jaani kiriku pastori poolt oli samuti Edgari mäng teha haledaks ja hoida enda küljes eluaegseid sõltlasi.Kes maksis aga eluaegse foobia käes vaevleva papi kõne.Ammune tõde on see,et kirik elatub maksumaksja rahast.Tasuks rohkem teada kiriku pappide luksuslikust elustiilist ,tõde on silmi avav ja jahmatav.
n
nii ennegi juhtunud/ 18. aprill 2017, 11:37
Ja lahkamisel ei leita muud haigust kui ainult kõhutäis ravimi keemiat,alko aurud on ammu ära aurustunud.Seest ja väljast ära palsameeritud inimvare aga oskab viimase võimaluseni ennast terve rahva silmis häbistada ja naerualuseks teha selle asemel et väärikalt vananeda.Ainus millest ta kunagi lahti ei saa on võimuiha,rahva raha himustamine, peituse mäng,kuulsuse janust pildil olla ,sõltlasi enda küljes hoida .
a
aga/ 18. aprill 2017, 09:56
kandideerimist see tervislik seisukord ei sega!? Vana mängib jälle kohtuga: saab sealt vabaks ja ...jälke poliitikas!
a
ain/ 18. aprill 2017, 08:57
kui sai kelmusega hakkama siis vastutagu ka-kuradi kommu!!!lastelt alkoholi väljapressija!!
j
jj/ 18. aprill 2017, 14:54
vastutada saavad mehed, mitte rohelised äpud.
k
// 18. aprill 2017, 07:42
kui su peres oleks inimene, kes põeb kõiki teadaolevaid haigusi, siis on su pere kohus temaga tegelda. Ravida, kui võimalik. Kui ei ole ravi, siis hoida ja kaitsta ühiskonda tema arutute tegude eest. Püüda anda talle rahu oma kodus, mitte lastma teda rändama, et positiivseid emotsioone otsima koolidest, lasteaedadest. Kui ei suuda teda paigal hoida, siis tuleb, rahalistest võimalustest lähtudes palgata talle hooldajad või paigutada asutusse kus oleks hooldus tagatud.
Eks sama on ka erakonnaga - perekonnaga. Kaitsta ja hoida oma erakonnakaaslast ja kui vaja , suuta teda ohjata, et ta ei rikuks oma käitumisega meie väikese riigi inimeste õiglustunnet, haarates kaasa arstid ja kohtunikud. Kas meie esierakond ei suuda riigi elanikkionda kaitsta ühe võimuhullu eest?
e
eit/ 18. aprill 2017, 09:37
kellele sellist arvamust vaja on ? mingeid teadmisi teil pole , ei meditsiinilisi ega muid . kellelgi pole mõtet teist inimest iseenda järgi arvustada . mina olen 73 aastat vana ja savisaare diagnoosid on mul ka , füüsilist puuet pole . keegi ei tule mind kamandama . teie eluvõõras suhtumine võib olla teie tulevik ...
e
Eidele/ 18. aprill 2017, 16:12
Armas Eit, Teie ei kandideeri ju kusagile, elate ja naudite vanaduspõlve?
a
asdfghjk/ 17. aprill 2017, 20:07
Edu ja tervist riigi taasloojale ja populaarseima erakonna loojale.
u
uu / 17. aprill 2017, 16:24
mis siin seletada, küll arstid ja kohtunikud otsustavad, kes peab vastutust kandma ja kes ei ei pea seda mitte. Kui Keskerakond ei saa oma iidolist ja tema kriminaalsest tegevusest jagu, siis on tegemist ikka väga saamatu ja kriminaalse erakonnaga. Aga mida teha, ida poolt ei ole meile midagi kunagi head tulnud.
Ja pealegi - kui presidendile olid eraldi seadused, miks siis mitte keskerakonnale? Eks kohtunikud teavad.

m
meenutus/ 17. aprill 2017, 16:19
Mäletate, siis kui Tallinna TVs Savisaare käsul toodeti ja avaldati Eesti riigiametnikke naeruvääristav, neid lausa mõnitav klounaadi seriaal „savisaare protsess“,
siis selle seriaali ilmunise järel olla
Savisaar ja kõik ta ummajummad ja muud karvased suurest rõõmust joodud peadega seal hundiurus naernud, lõbutsenud, plaksutanud käsi ja
Savisaar ise olla isegi suurest rõõmust ühel jala seal ringi keksinud..ja muudkui naernud ja naernud...
Nüüd saame aga hoopis meie naerda.
Jah, räigete kriminaalsüüdistustega keskerakonna suursulid, nüüd on teil kõigil vesi ahjus, elus tuleb kõik – nii hea kui ka halb - ringiga tagasi ja
kes viimasena naerab, naerab ikka paremini…!!!
k
kuritööd ja karistused/ 17. aprill 2017, 16:13
Kuritegude süüdistusi ei ole savisaarel mitte ainult üks või kaks,
vaid suurel hulgal kohe
ja veel eriti räiged ja raskekujulised –
*rahapesu, (seaduse järgi kuni 10 a. reaalset vangistust)
*salakontod välismaal
*maksuameti petmine,
*4-kordne, oma taskusse libistatud eriliselt suurte summadega altkäemaksude võtmised /200 000 eurot/ (kuni 5 aastat reaalset vangistust)
*keskerakonnale keelatud annetuste vastuvõtmine
*aastakümneid linnarahva maksurahade raiskamised iseenda isiksuse poliitiliseks promomiseks igasuguste reklaamidega jne.
<>
Korduvas ja suures ulatuses altkämaksude eest näeb seadus ette kuni
5 aastat reaalset vangistust
suures ulatuses rahapesu eest kuni
10 aastat reaalset vangistust
teiste - suures ulatuses ja korduvalt toime pandud omastamises ja
suures ulatuses erakonnale keelatud annetuse vastuvõtmises
lisanduvad ka veel mitmed aastad.
Nii et mõjuagent, kestab mis kestab. aga sinu laul on seekord lauldud!
l
leitud väga hea kommentaar/ 17. aprill 2017, 15:59
Rein Peenoja 28 minutit tagasi
Mina Savisaare asemel (kui ma tõesti oleksin puhtaimaist puhtaim prillikivi) nõuaksin ise avalikku kohtuprotsessi. Kui ma ikka tõesti milleski süüdi ei ole, kui mul on riigi parimad advokaadid ja kümned tuhanded veendunud pooldajad, tunneksin lausa moraalset kohustust enda ja Keskerakonna nimi alusetuist süüdistustest puhtaks pesta. Ja seda, et kõik süüdistused niikuinii kolinal kokku kukuvad, on Savisaar ka ise korduvalt ennustanud. Ma ei mõista, mis närvi- või muust pingest Savisaare osas siin räägitakse. Tema tasemel pideva parkimisega harjunud mees mingite absurdsete väljamõeldud süüdistuste pärast küll närvi ei tohiks minna. Kuid vabaneda süüdistustest niimoodi...
v
Võib / 17. aprill 2017, 19:51
olla on asi selles, et ta ei usalda kohtusüsteemi. Ei usu, et õiglus on maapeal olemas?! Ta sidus ju end lahti Eesti õidussüsteemist.
t
täielik simulant/ 17. aprill 2017, 15:29
Aga ega siis selle sõbra-arsti diagnoos ei ole siin otsustav.
Savisaare tervisliku seisukorra üle otsustab vastav arstlik komisjon ehk kohtuarstlik ekspertiis, kes teeb kindlaks, kas savisaar on nii surmahaige, et oma kohtuprotsessist osavõtta ja seejärel siis vangimajja minna ei saa.
Juba aastaid tagasi sooritatud ühe alajäseme amputatsioon ei ole mingi surmahaigus, samuti mitte diabeet, kõrgvererõhk ja muud etteloetud tõved.
Kõik need on ju nii Savisaarel kui ka igal teisel inimesel võimalik vastavate rohtude kasutamise ja ravi korral täiesti normis hoida.
Ja ongi ju normis hoitud, kuidas muidu saab Savisaar veel keskerakonna heaks ilusa kuupalga eest /3500 euri/ töötada,
veel igal pool mööda Eestit ringi leegata ja esineda.
Ja muidugi Savisaare enda suur kandideerimise soov.
Alles ta oli valmis uuesti kandideerima Keskerakonna esimeheks ja valmis minema sügisestele valimistele.
Kui ta nii haige oleks, nagu nüüd äkki enne kohut ta siin luulutab, siis ei saaks ta ei töötada, ei kellegi pulmas ega lasteaias esineda ega muid reisisid teistesse Eesti linnadesse ette võtta.
Savisaar kardab kohutavalt kohtumenetlust, kus siis kõik tema, lisaks meile veel teadmata kuriteod ka veel avalikkuse ette ja päevavalgele ilmuvad.
Ja niimoodi tema tõeline pale, tema väga,väga paljud mustad teod siis alles kõigile teadvusse ja silmi ette kangastuvad.
Ja siis muidugi vangimineku hirm istub tal ka veel kuklas nagu Damoklese mõõk.
e
Ei ta karda./ 17. aprill 2017, 15:39
Ära istu kogu aeg arvutis. Sa ei teagi muidu, otsus juba tehtud.
l
leitud/ 17. aprill 2017, 15:51
/ 15:12, 17. apr 2017
Ise ju ütles selges eesti keeles enne erakonna esimeheks kandideeriimist, et on terve kui purikas jatervis parem kui eales varem. kust need haigused nüüd järsku kimbutama hakkasid? Selline rahva lollitamine ajabki harja punaseks. Oleks oma kohtuprotsessi normaalselt läbinud, poleks mingit kära ega müra. Veel enam, kui südametunnistus puhas, oleks õigeks mõistetud ja kogu lugu.
--
Omalt poolt lisan
kui mind milleski alusetult süüdistatakse võitleksin ma kohtus koos oma advokaatidega nagu lõvi, mitte ei poeks argpüksi moodi kellegi või millegi selja taha!
Savisaar aga teab ise väga hästi, et tal on väga paljud luukered kappides, mis kõik ju kohtumenetluse käigus siis kappidest välja tuuakse ja letti lüüakse
e
eesti kodanik/ 17. aprill 2017, 15:25
odavam oleks klounid kinni panna ja tsirkus laiali saata.
r
Room/ 17. aprill 2017, 15:23
Mida tehakse kohtuprotsessil? Arutatakse Savisaare poolt toimepandut. Erapooletult, ülikallite ja ülipüüdlike kaitsjate valvsa pilgu all ja juuresolekul. Kui su enda tegude käsitlemine võib sind viia letaalse lõpuni, siis oled ehk ise süüdi, et tõe väljaselgitamine nii ränk on! Pole enne kuulnud, et kurjategija tervise tõttu oleks süüdistustest loobutud. Pealegi oli Savisaar alles mõni aeg tagasi täkku täis, oli valmis kandideerima Keski esimeheks ja valmis minema sügisestele valimistele! Millest nüüd see hala?! Hirmust, et rahvas lõpuks teada saab tõe Savisaare varjatud tegevusest?!
k
kas nii kõlbab/ 17. aprill 2017, 14:58
Ta teab väga häsyi mida ta teeb,ta tahab kogu rahva endaga sohu tõmmata.See pole normaalne lehe kaudu oma haigusest halada,silmanurgast kiigates kuidas see teistele mõjub.Ise otsib muhku ja selle ka saab.Mis ta häirib tublisid inimesi oma hädaldamisega,mis on kuritahtlik inimeste meelerahu rikkumine.
s
Saate näha!/ 17. aprill 2017, 14:58
Savisaarele ei suudeta ühtegi süüdistust pähe määrida. Tuletagem seda ükskord, peale kohut, meelde. Kõik tuletagu! Need, kes teda vihkavad ja ka need, kes usuvad tema süütust.

j
Jermagambet/ 17. aprill 2017, 14:11
Tule taevas appi!Kas see on nüüd roheline tuli tulevikus mingit parandamatut haigust pidavatele kurjategijatele!Oled näiteks kopsuvähi viimases staadiumis,tapad kedagi või rõõvid relvaga kedagi ,rõõvid panka või kedagi rikkurit,raha jääb talle ja süüst vaba tervislike põhjustel!mammamiia!!!
j
Jutt ei ole/ 17. aprill 2017, 14:08
arsti arvamusloos ju amputeeritud jalast, vaid hoopis tõsisematest hädadest. Lugege see läbi enne kui üksmeelselt ilma kohtuta kellegi vaanglasse mõistate. See nõiajaht tüütab juba ära. Las iga ametkond teeb oma tööd ja siis selgub mis ja kus. See väidetav pihta pandud 200 000 küll Eesti elu paradiisiks ei m uuda.
l
17. aprill 2017, 14:46
Lugesime, need nö tõsisemad hädad on paljudel inimestel, mis kindlasti teisi süüaluseid pole vanglakaristusest vabastanud.
k
17. aprill 2017, 15:35
Kuidas äkki nii haige,eks hirm tehtu ees seda teebki.Kuid vastutama peab ikka Edgar ise ,muidu saab edaspidi igasugu vargad samuti haigeks jääda.Ja selline valitsus meid siis valitseb,kiidab siiani Edgari tegusid.Maha selline valitsus
p
prillikivi/ 17. aprill 2017, 14:05
küll valimisteks toimub imeline tervenemine - libe, nagu angerjas ja kaval, nagu mustlane...on ennegi kohut mõistetud kohtualuse kohalolekuta ning aeg on röövitu tagastada !
m
Mari/ 17. aprill 2017, 13:10
Mubarak toodi kohtusse voodis. Ei ole nii,et taaskord suured tõllas ja väike ,ka haige suli võllas.
m
maaslamajat tavaliselt ei lööda/ 17. aprill 2017, 12:14
Masendav on lugeda neid kommentaare. Ja kuidas me võitleme koolikiusamisega kui see on praegu kõige ehtsam ühele kambaka tegemine ja argpükstest närukaelad vaatavad põlevate silmadega laua all pealt, et kas suudetakse Savisaar hauda ajada nagu see õnnestus näiteks paari endise pankuriga.
n
Niinimet maaslamaja/ 17. aprill 2017, 12:30
mingu kohtusse ja ärgu vingerdagu kõrvale. Kui ostus on käes, siis võib ta rahule jätta. Seni kuni vastutusest kõrvale hoida pyyab, pole talle mingit lugupidamist ette nähtud. Mees teeb, mees ka vastutab.
n
ns/ 17. aprill 2017, 16:04
Millisest vastutusest Savisaar kõrvale hoiab? Millal ja kus on ta öelnud, et ta kohtusse ei lähe? Ka käesolevas artiklis ei ole sõnagi kohtust kõrvalehoidmisest, vaid tervislikust seisundist. Kui tahate infot Savisaare võimaliku kohtust kõrvalehoidmise kohta, siis küsige seda temalt otse, ilma kellegi teise vahenduseta.
a
anna mõistust/ 17. aprill 2017, 12:31
mis kambaka tegemine see on--hr. Savisaar oma aastatepikkuse slikerdamisega on lihtsalt tüüdanud, kui ta aastaid varem oli keegi siis nüüd on ta oma väärikuse kaotanud, ta peab väga terve inimene olema et suuta seda haiguste tulva kanda ja veel kaaluda kanditeerimist, see on komöödia!!
m
18. aprill 2017, 09:39
Mis rahvusest tark kirjutaja, kes kõigest aru saab, ise?
a
17. aprill 2017, 14:51
Ah soo, need, kes karistamist soovivad, on sinu meelest närukaelad? Närused on hoopis teod ja see praegune komejant, mis karistusest pääsemiseks on ette võetud. Närukael on hoopis see, kes kurikaela kaitseb, mida sa sajatad siin.
a
Achtung , rynnatakse !/ 17. aprill 2017, 11:43
Karta on , et ega 9. mai Den Pabeeda j@@b juba t@histamatta. Olukord on kriitiline.
s
17. aprill 2017, 11:40
Savisaareast on juba KÕ-RI-NI!
Viige see arvatav "puhas" suursuli kasvõi käeraudades kohtusse ja siis, peale kohtuotsust, VANGLASSE!
l
leitud ja juba avaldatud hea kommentaar/ 17. aprill 2017, 11:32
2 korda kohtu poolt karistatud keskerakond / 16:56, 15. apr 2017
Mis on saanud savisaare juhtimise ajal keskerakonnast ?
Ahnitsevad, varastavad, petavad riiki ja ja inimesi, võltsivad dokumente ja ikka selles vaimus edasi.
Allpool siis Savisaare mammutprotsessi kohtuootuses ja juba kaks korda kohtu poolt karistatud keskerakonna sulid ja muud karvased.
Esikohal, nagu alati, asub muidugi räigete kriminaalsete kahtlustega kohtu all olev keskerakonna eksjuht, õpetaja ja võõrriigi mõjuagent
Edgar Savisaar,
edasi keskerakonna juba kohtu poolt karistatud või karistust ootavad kriminaalid ja savisaare kooli kunagised ustavad ja alluvad ning eriti tublid õpilased:
Priit Toobal, Lauri Laasi, Kalev Kallo, Ester Tuiksoo, Ivo Parbus, Elmar Sepp, Arvo Sarapuu, Toomas Lepp, Priit Kutser, Karin Tammemägi, Urbo Vaarmann, Alar Nääme, Mati Songisepp, Mart Ummelas, Vello Lõugas, Toomas Õispuu, Allar Oviir, Aleksandr Moissejev, Jevgeni Solovjov, Jüri Kollo, Fjodor Ovsjannikov, Kaimo Olesk, Arkadi Nikolajev, Sofja Homjakova, Jevgenia Lindevaldt, Andrei Filippov, Aleksander Raide, Aivar Tuulberg, Alexander Kofkin, Hillar Teder, Vello Kunman, Villu Reiljan (rootsi kardinad ootavad teda juba teist korda), Elmar Sepp, Allar Oviir, veel mupo juht Kaimo Järvik, Urbo Vaarman, Nääme, Ummelas, Lepp ja veel palju teisi selliseid „ausaid“ keskerakondlasi (loe: rahvaraha vargaid).
s
see oli vastus/ 17. aprill 2017, 11:45
10:50le,
Tallinn oli/on tõesti kullaauk keskerakonnale,
mille nimel nii Savisaar kui ka teised tema jüngrid nüüd võitlevadki kasvõi viimse hingetõmbeni.

e
eisaaaru/ 17. aprill 2017, 11:22
Kas see tähendab, et vana Savi võib korruptiivse raha (kui seda oli) endale jätta?
Üldisemalt. Kui mui on surmatõbi, kas siis võin panku röövida, sigadusi teha ja pääsen diagnoosi tõttu puhtalt?
n
Nipik/ 17. aprill 2017, 11:20
Kahju, et mehel polnud oidu poliitikast kõrvale tõmbuda, kui temaga see kahetsusväärne jalaprobleem tekkis. Saatus andis dramaatilise võimaluse! Kõik jama oleks kalevi alla lükatud, arvestades tema teeneid ja suurt panust Eestimaa vabanemise protsessis.
j
jah/ 17. aprill 2017, 11:30
võmuhulluses savisaar ei suutnud siis tagasitõmbuda
j
Jaak/ 17. aprill 2017, 11:18
Ühel heal päeval hakkas ta hõõguv tuluke peas lausa särama - haigustega saangi ju lõpuni laveerida.
Kas oleks võimalik puhtuse etalonilt saada intervjuu, miks härra nii kardab, kui tal pole ju midagi karta?
e
ei ets karda/ 17. aprill 2017, 21:11
koik teised patused kardavad, ei süüdi ega ka süütu on ets, loodetakse looja jõule, et pääst oma nahka
s
Sass/ 17. aprill 2017, 11:13
Mismoodi kohus Hr Prilliikivi tervist mõjutada saab, kui ta ju nii aus ja puhas on. Pigem peaks õigeks mõistev otsus tervisele hästi mõjuma? Või siis ikka pole kõik korras selle puhtuse ja säraga?
v
Viimne piir?/ 17. aprill 2017, 11:23
Ka ikka peab inimese tervise viimset piiri katsetama? Ilmselgelt on Savisaar haige ja Jaan Eha kui eksperdi hinnangut peab võtma väga tõsiselt. Peep Põdder võiks vahelduseks lihtsalt madalamat profiili hoida ja ennast mitte kõikjale toppida , see on naeruväärne.
m
mnjah/ 17. aprill 2017, 11:06
asi tõsine ja hale. Suurdemagoog, kes seni olnud paranoiline jälitamismaania all kannatanu, kes on püüdnud igasuguseid asju nii lindistada kui filmida, kes ei loe raha ja kelle jaoks ei ole miski püha, kui see puudutab isiklikku heaolu ning pildil püsimist, on äkitsi asunud avaldama väga isiklikke tervisendmeid! Seda sobivalt just kohtuprotsessi alguse eel ja enne tulevaid (majavalitsuste) valimisi. Kohtuekspertiis peaks tegutsema iseseisvalt ja sõltumatult senistest (antud isiku puhul) hästitasustatud era-arstidest. Loetletud haigused on nimetatud isikul olnud läbi aastate ega ole seganud ei pikki reise ega ka enesereklaami, ohtrast rahakulutamisest rääkimata. Suhrkuhaigusega on reisitud nii idapoole kui ka läänesuunas, Gibraltarilegi, mis tuntud maksuparadiisina (avalikkusele nimetati, et käis seal valijatega kohtumas). Infarkt oli tal 2003.aastal, südameprobleemid ilmselt vanemadki. Seega tegu krooniliste haigustega, mitte ootamatult justnimelt kohtu jaoks tekkinutega. Kuigi mees on saanud rahva raha eest kalli bioonilise jala (Soomes) ja kalli kaasaegse ratastooli, näitab ta end ikka haleda lükatavana tavaratastoolis. Seda aga muidugi peamiselt Lasnamäe kandis, lausa lasteaias. Viitab ikka selle poole, et süüdistused on tõsised ja tõendid vettpidavad, muidu nii palju ei rabeletaks selleks, et kohtuasja üldse ei alustataks!
a
Anni/ 17. aprill 2017, 11:03
Absoluutselt ei saa aru, mille järgi kommentaare avaldatakse. Mul oli väike kommentaar pensionil juristile: sõnastus korrektne, mitte ühtegi ebatsensuurset sõna ainult mõte polnud "juristiga" päris sama.
p
Ptüi, ptüi!/ 17. aprill 2017, 10:48
Kui Savisaarega juhtubki halvim, on needsamad poojad esilehtedel ahastamas, "kui vägeva poliitiku me ikka kaotasime"! Miks te küll peate lastele, kes Savisaare tegude ajal polnud sündinudki, selliseid valesid propageerima?
e
Ei keskerakonnale/ 17. aprill 2017, 11:10
m
17. aprill 2017, 10:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
m
Mõtle ise, milline / 17. aprill 2017, 10:50
magus kullaauk on Tallinn. See kullakamakas kaalub üles mitu teist Eestit. Selle nimel tasub juba tappa.
n
17. aprill 2017, 14:59
Nii, et ikkagi siis kullaauk, kust kamakaid võttis ka antud loo tegelane. Selles ju asi ongi.
k
KE matrossovid/ 17. aprill 2017, 10:50
jajaa, ja kesikute poliitprostituudid viskuvad kohe suure uraaga siin oma suursulist eksjuhi eest dzotile.
k
kiiil/ 17. aprill 2017, 11:52
Ei kaitse, vastupidi, teda tagant õssitades ja ässitades loodab kiiremini lahti saada. Võitluslipuna pole ta ammu enam efektiivne, isegi mitte Lasnamäe lasteaias. Vaadake parem järglaste tegutsemist: venestamine toimub jõhkra järjekindlusega
v
vanakest!/ 17. aprill 2017, 12:36
Savisaarest on venemeelsed pensionärid teinud ebajumala nagu Põhja--Korea Kim-ide dünastiast üliinimese.

n
nojahnii/ 17. aprill 2017, 10:38
haigus taandub kui ühtne venemaa lubab
p
poleks uskunud, et vedelaks lööb/ 17. aprill 2017, 10:33
aga tuleb välja, et asi on ikka väga karm ja vana kardab kohut nagu vanapagan välku.
ausal inimesel poleks kohtus ju midagi karta.
k
Kui võrrelda 10milli siimudega / 17. aprill 2017, 10:28
Siis on Savisaar tõesti prillikivi.
p
pensionil jurist / 17. aprill 2017, 10:27
Savisaare hävitamine käib kõigi jõududega,naga ma näen. KAPO koos reformierakonnaga alustas ja ajakirjandus paneb aga puid alla !! Kahju,et inimestel mälu nii lühike on.
s
Siin lahmivad/ 17. aprill 2017, 10:43
põhiliselt need, kes polnud 80-ndate lõpus ja 90-ndate alguses veel sündinudki. Nemad tuginevadki just oravate ja KAPO algatusest ning ajakirjanduse puude kogusest lõkkes. Neil ei saagi mälu olla, sest keegi neile ei seleta, kui poleks Savisaart olnud, poleks nad ka siin kommenteerimas.
t
to 10:43 / 17. aprill 2017, 11:14
nonoh, mis jura see jälle on
Peale NL kolinal kokkukkukkumist, siis kui savisaar oleks Kremli käsu ja tema oma soovi järgi saanud muuta Eesti Venemaa oblastiks, nagu ta seda kõigest hingest tahtis ja püüdis teha, siis
siinsed eestlased-kommenteerijad oleksid praegu kõik kas Siberis või hoopis mullatoidul.
t
to siin lahmivad/ 17. aprill 2017, 15:02
Mis tähtsus on siin kellegi sünniaastal?
v
vastupidi/ 17. aprill 2017, 11:03
Tänu KAPOle ja prokuratuurile Savisaar veel elus ongi, neile tuleks anda elupäästja medal surmahaige mehe töölt kõrvaldamise eest. Muidu oleks mees end tänaseks tööga ära tapnud.
k
17. aprill 2017, 11:11
Kui Savisaar on puhas, ei pea ta midagi kartma.
s
savisaare valitsusaeg Tallinnas/ 17. aprill 2017, 10:22
09:30, kirjutas
...panevad oma inimesed sellist sappi?Tallinlastel kõik head tingimused tänu Keskerakonnale,aga ving,ving...
--
Alljärgnevalt sii kõik need „head“ tingimused, mida on KE tallinlastele teinud:
Savisaare ajal keskerakonna juhitud Tallinn on tõusnud Euroopa mõrvapealinnaks, Tallinn Euroopas mõrvapealinnade edetabelis esikohale
-EL mõrvapealinnade edetabelis esikohale tõusnud keskerakonna juhitud Tallinnas vähendatakse veelgi tänavavalgustust ja lülitatakse välja 10 000 tänavalampi mis suurendab veelgi ebaturvalise Tallinna kuritegevust
-Keskerakonna juhitud Tallinn – pime, auklik, räpane
-Savisaare ja keskerakonna valitsuse ajal on Tallinnast saanud kõige räpasem ja kõige auklikumate tänavatega Euroopa pealinn
-Savisaar ja keskerakondlik Tallinna linnavõim tõstis hüppeliselt kõrgemaks erivajadustega puuetega inimeste transpordikulusid
-Keskerakondlik Tallinna linnavõim tõstab järjekordselt ujulate spordisaalide sportimisteenuste hindu 10% kõrgemaks
-Tallinn keskerakondlik linnavõim kärbib lapsehoiuteenuse hüvitamist
-Keskerakondliku linnavõimu poolt tugevasti alarahastatud Tallinna lasteaiad on õõvastavalt kehvas seisukorras
-Tallinna keskerakondlik linnavõim tõstab jälle kolmandiku võrra lasteaiatasu
-Tallinna keskerakondlik linnavõim vähendab jälle laste ja sporditoetusi
-Tallinna keskerakondliku linnavõimu poolt tugevasti alarahastatud lasteaiad võivad rahapuudusel uksed kinni panna
Tallinn keskerakondlik linnavõim kärbib sünnitoetuste maksmist
-Tallinn keskerakondlik linnavõim kärbib lapsehoiu hüvitise saajate ringi
-Tallinn keskerakondlik linnavõim kärbib rängimalt kultuuri arvelt
-Tallinn keskerakondlik linnavõim kärbib trammi- ja trollijuhtide palka, Tallinna trammi- ja trollikoondis on kärpinud töötajate palka juba 13 protsenti. Nüüd tahetakse aga palku veelgi vähendada
-Tallinn keskerakondlik linnavõim kärbib ka Tallinna bussijuhtide palkasid…jne, jne, jne.
Kui siia lisada veel need Tallinna Linnavalitsuse keskerakondlaste ja savisaare poolt sooritaud linnarahva rahade laristamised ja vargused, siis ei suudaks ühe päevagagi neid siin ülesloetledagi.
0
09:30, kirjutas ...panevad oma inimesed sellist sappi?Tallinlastel kõik head tingimused tänu Keskerakonnale,aga ving,ving.../ 17. aprill 2017, 10:37
jah,
minu imestav küsimus - kus on siis selle kesiku poolt luulutatud head tingimused, mida olla tänu keskerakonnale tallinlastele loodud?
s
selge ju/ 17. aprill 2017, 13:08
Kesik pidas silmas endataolisi parteilisi tiksujaid, keda on linnavalitsuses sadade kaupa. Neil on tõesti kõik head tingimused. Eks nende tingimuste kadumise hirm panebki neid appi karjuma.
s
See et/ 17. aprill 2017, 10:18
vana ütles ju õigussüsteemist lahti sellepärast ei hakkagi kohtu hammas peale.
i
ints/ 17. aprill 2017, 10:17
alles hiljuti lõppes üks kohtuasi ,kus oli süüpingis samade puuetega ja ta mõisteti terveks,kui õiglust vähegi eestis alles siis savisaar peaks harjutusi platel magamiseks tegema.
t
to simulant/ 17. aprill 2017, 10:10
Tere vihast nõretav eestlane.Sooviks sinuga tutvust teha

t
tähelepanek/ 17. aprill 2017, 10:08
Negatiivse karmaga ümbritsetud Eestisse panustajad- rõõmustage! Teie eesmärk on ju saavutatud.Protseduuriliselt jääb nüüd üle ohvri jätkuv mõnitamine kuni tema tegeliku lõpuni
e
17. aprill 2017, 15:04
Ehk mõnitab "ohver" hoopis rahvast?
r
rõhuasetus/ 17. aprill 2017, 09:57
Savisaar pole enam probleem, probleemne on nüüd valitsus https://www.youtube.com/watch?v=_TJ0xrBuROc
a
Alar1/ 17. aprill 2017, 09:46
Ma teen ettepaneku prokuratuurile, et Kriminaalasi lõpetada. Kui siis Savisaar hiljemalt nädala pärast jälle "täie tervise" juures on ja linnapeaks kandideerib, saaks kriminaalasja uuesti avada.
j
Jasssper/ 17. aprill 2017, 10:27
Eks ta nii ole, vastutuse võtmiseks haige, võimule trügimineks terve kui purikas.
i
17. aprill 2017, 15:12
Ise ju ütles selges eesti keeles enne erakonna esimeheks kandideeriimist, et on terve kui purikas jatervis parem kui eales varem. kust need haigused nüüd järsku kimbutama hakkasid? Selline rahva lollitamine ajabki harja punaseks. Oleks oma kohtuprotsessi normaalselt läbinud, poleks mingit kära ega müra. Veel enam, kui südametunnistus puhas, oleks õigeks mõistetud ja kogu lugu.
l
lugeja/ 17. aprill 2017, 09:39
Loen ka raamatuid aga see et mingid arstid muinasjutte räägivad,see nagu imelik!
s
sos/ 17. aprill 2017, 09:37
Üks jalgadeta jooksja tappis oma sõbranna ja ikka mõisteti kohut ja läks vangi, tal oli ka muud hädad . Selle Savisaare ümber käib üks ebaaus jänt. Mul on tunne, et arstid on ta sõbrad või parteikaaslased, lõhnab kuidagi korruptsiooni järgi.
v
Vähemalt/ 17. aprill 2017, 11:25
Jõgeva Põder on padu-savisaarlane. Teisi ei tea.
s
simulant/ 17. aprill 2017, 09:36
Vingerda, vangerda, väänle või käänle, teeskle surmahaigusi või mistahes - seekord sa vangiminekust ei pääse.
n
No,mida?/ 17. aprill 2017, 09:30
...panevad oma inimesed sellist sappi?Tallinlastel kõik head tingimused tänu Keskerakonnale,aga ving,ving...
t
Tallinlane ja keskerakonna vastane/ 17. aprill 2017, 09:34
Palun nimetage kasvõi üks hea tingimus, mille meile on loonud Keskerakond. Mina ei tea küll ühtegi.
u
uhke kesik/ 17. aprill 2017, 09:55
Kriminaalne keskerakond muutis Tallinna korruptsioonipealinnaks.
k
kahjuks eestlane/ 17. aprill 2017, 09:29
Nii hea tervis ikka oli ,et varastada ja maksumaksja raha sõpradele jagada,aga kui on vastutamise aeg siis tuleb tervis meelde.Järjrkordne JOKK skeem eesti õigussüsteemis.Terve valitsus on vargad ja üksteise kuritegudega seotud,sellepärast ei olegi mingit kohtupidamisest juttugi.
k
kuule kahjuks/ 17. aprill 2017, 10:01
Millal on kohus Savisaare sinu poolt nimetatud kuritegudes süüdi mõistnud? Kuni ei ole süüdimõistvat kohtuotsust ei ole mitte kellelgi õigust kedagi süüdistada. On ilmselge, et vähemalt osa süüdistusi on prokuratuuri poolt väljamõeldud ja isegi kui Savissare suhtes kunagi jõustub mingi otsus, siis päris kindlasti mitte kõigi prokuratuuri poolt esitatud süüdistuste suhtes.
o
Ohsapüss/ 17. aprill 2017, 10:22
Sina "kuule kahjuks" elad oma jokk maailmas, kus inimene ise oma peaga mõelda ei tohi - tuleb oodata lahendeid. Mina aga elan sellises maailmas, et kui rohi on roheline, siis ma võin seda ka välja öelda, mitte oodata teadusliku uuringut, et kas roheline on ikka roheline või saaks teda ikka punaseks nimetada jne. Mul ei ole vaja mingit ametnike hinnangut selleks, et aru saada, kas varas on varas, pätt on pätt - aastad ja inimese käitumine on mind juba veennud!
o
Ohsapüss 'ile / 17. aprill 2017, 10:27
Süüdistades inimest kelle suhtes ei ole jõustunud kohtuotsust muutud sa ise kurjategijaks (vastavalt EV seadustele) - jõudu oma peaga mõtlemisel!
s
Savisaare pühendunud kaitsjale/ 17. aprill 2017, 11:13
Aga ise süüdistate Teile mittemeeldivaid tegelasi kuis iganes suudate. Eksju, Kremli-meelse keskerakonna pooldaja?
j
17. aprill 2017, 15:20
Ja sina, "kuule kahjuks", tead kohe täpselt, et "osa süüdistusi on prokuratuuri poolt välja mõeldud? Vaata, et sa sihukese jama esitamise tõttu ise süüdistust ei saa. Ah, et sina võid lahmida, palju soovid aga teisi muudkui manitsed.või temale on ilmselge, Anna abi, mis inimesi leidub suurte kaitsjate seas.

a
alma/ 17. aprill 2017, 09:17
nüüd järsku nii haige-kui nooremad parteilased tegid ettepaneku ,et vanake taanduks natuke ja võtaks rahulikumalt siis tekitas kirbutsirkuse ja ei jõudnus ära võimelda,et tõestada oma raudset tervist.nojah-ennegi on need keda kohtukull ähvardab igasuguseid võimalikke ja võimatuid vimkasid välja mõelnud,ega ma ei arvanudki et suur kombinaator muud moodi käitub.puhas kui prill-laud...
t
Ta/ 17. aprill 2017, 09:11
Voiks tuletorjujaks hakata...saab palju ara teha!!
p
Prillikivi?/ 17. aprill 2017, 09:07
n
nonoh/ 17. aprill 2017, 09:06
arstid võiksid anda ühe ja vettpidava diagnoosi: mehike on keskerakondlikult süüdimatu.
k
Kui/ 17. aprill 2017, 08:31
palju on Eestis inimesi kes ei parane oma haigustest?Ja ometi kihutatakse kõik tööbüroos tööle.Sellele Savisaarele peaks terviseekspertiisi tegema tööbüroo "spetsialistid" siis oleks kohe selge kas tervis on korras või mitte.Ja miks teda tahetakse kohtust eemale hoida?Järeldus:ei ole puhas nagu"prillikivi".Aus inimene läheks kohale kui midagi karta pole.
k
kaks varianti/ 17. aprill 2017, 09:16
Seesama mees tegevat ju tööd hoolega edasi ja on kesikutel palgal. Nii tugev tervis teisel. Või makstakse alusetult???
j
17. aprill 2017, 15:25
Ja veel 3500 eurot kuus. Kuramus, nii vihale ajab kogu see jama ja tsirkus.Ja siis suured kaitseinglid siin tulevad teisi mustama. Peaksime siis vait olema ja laskma endale näkku irvitada?
x
xx/ 17. aprill 2017, 08:30
Kuidas äkki nii haige,eks hirm tehtu ees seda teebki.Kuid vastutama peab ikka Edgar ise ,muidu saab edaspidi igasugu vargad samuti haigeks jääda.Ja selline valitsus meid siis valitseb,kiidab siiani Edgari tegusid.Maha selline valitsus
j
jaaa/ 17. aprill 2017, 09:07
tööbüroos kihutatakse tööle ja kui kurja teed, karistatakse ka. mis eritingimused siis nüüd savisaarel on? või lastakse kõik väidetavalt põdura tervisega kurjategijad varsti vanglast välja?
s
sama tuntud rada/ 17. aprill 2017, 08:29
Ja kes ikkagi kohtumenetluse käigus avaldas materjalid süüdistusest? Palju kahtlusi nüüd enam ei jäägi. Mees otsustanud ammu mängida lahtiste kaartidega, nuruda kaastunnet ja nihverdada karistusest kõrvale.
n
nii on,/ 17. aprill 2017, 11:28
p
president/ 17. aprill 2017, 08:23
Eesti riigis on kõik võimalik, me oleme nii rikkad ja vabad.
j
jaana/ 17. aprill 2017, 11:11
Lugupeetud kaaskommar "president". Ära esine presidendi eest. Meie Kersti ei kasuta oma kõnepruugis sõnu "Eesti riik" või eestlane. Rikkuse ja vabaduse toovad meile tulnukad ida poolt ja muu multikulti lääne ilmakaarest.
j
17. aprill 2017, 15:26
Jah, sinu jura veel puudu oligi.

a
A/ 17. aprill 2017, 08:02
Ärge jamage,ma vedasin kihla,et libiseb kohtu eest ära.mul on 100 euri mängus.
k
k/ 17. aprill 2017, 08:56
arvesta,et oled sellest rahast ilma.
m
MM/ 17. aprill 2017, 07:49
Kõik on ilus, aga me ei saa inimest hoida eemal kohtuistugist ega ka kohtus, tähendab tuleb võtta see asi käsile, Savisaar ei lähe kohtusse ega kohtuniku jutule, vaid otse vangi, see mis praegu toimub on kassi ja hiire mäng.
Miks ei võiks inimene oma otsust vastu võtta vangis, kuhu ta nii kui nii läheb.
a
Aiku/ 17. aprill 2017, 07:43
Vaatame,vaatame kas tulebki vanaduses kurjategijaks hakata.Mul ka päris tõsine haigus.Kui Savikas pääseb,võivad kõik haiged kuritegusid sooritada
j
Ja sina/ 17. aprill 2017, 07:31
pole praktiliselt mingi ain!
s
soololl/ 17. aprill 2017, 07:27
Amputeeritud alajäse ei ole haigus vaid haiguse tüsistus! Selline eksimus muudab minu silmis kogu ekspertiisi väärtusetuks.
m
ma/ 17. aprill 2017, 08:58
mõtlen samuti. Huvitav, missugust surmavat haigust põhjustab ja süvendab ära amputeeritud jalg? Minu teada on see osaline puue, mis küll takistab baletti tantsimist, kuid ei sega tahtmise korral sportimist ega sobiva töö tegemist.
r
RS 2/ 17. aprill 2017, 07:15
Selge vähemalt, et mitte enne valimisi, valimiste ajal või ...;)
p
Puhas nagu prillikivi/ 17. aprill 2017, 06:57
Mees, kes enda sõnul on puhas nagu prillikivi, ei peaks küll ju kohut kartma. Vastupidi, saabki enda hea nime jälle puhtaks ;)
t
tüüpiline kriminaali käitumine/ 17. aprill 2017, 07:40
Linnakassavargal pole puhast nime. Nüüd püüab kohtupidamisest kõrvale vingerdada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee