Jäär

Päev soosib kõike maist, praktilist ja konkreetset. Võiksid alustada mingi ettevõtmisega, mis peab olema ajas püsiv ja kauakestev. Õhtu soosib olemist mingis suuremas seltskonnas või rühmas.

Sõnn

Öösel kell 0.27 sisenes Päike Sõnni märki. Seega peaks aeg kuni 20. maini olema sinu jaoks soodne eelkõige ühiskondlikus plaanis (Kuu asend Veevalajas, mis Sõnnide jaoks on karjääri ja sotsiaalse tegevuse märk).

Kaksikud

Päev peaks igas mõttes asja ette minema. Näiteks võib sul avaneda võimalus vabaneda mõnest piiravast asjaolust, mis on sulle juba tükk aega muret on valmistanud.

Vähk

Aeg soosib karjääri või muu ühiskondliku tegevusega seotud muudatuse tegemist või selle kavandamist. Vaata üle oma plaanid ja tee neisse vajaduse korral korrektiive.

Lõvi

Oled kuninglikult heldes ja lahkes tujus ja võid mõnele oma sõbrale meeldiva üllatuse teha. Või üllatab sõber hoopis sind. Sulle meeldib ka rääkida ja oma jutuga teistele mõju avaldada.

Neitsi

Võivad laheneda nii mõnedki pinged ja probleemid. Päev on kõige laiemas plaanis edasiviiva ja produktiivse iseloomuga. Eriti just neile, kes ka ise selle edenemise nimel pingutavad.

Kaalud

Võid ootamatult aru saada, et paljud su tegevusega seotud asjaolud vajavad uut lähenemist. Suhete osas annavad tooni jõulised noodid. Päev võib kaasa tuua väga erilise ja omapärase tutvuse.

Skorpion

Päev soosib kõiki üks-ühele suhteid, eriti just vanu ja ajaproovile vastu pidanud suhteid. Hetk sobib pikaajaliste lepingute ja koostoosuhete alustamiseks. Ka laiemas plaanis on täna võimalik kõike kindlustada ja tugevdada.

Ambur

Naudid arvatavasti head vaimset vormi ja ootamatult pähekaranud originaalseid mõtteid. Võid tulla tõeliselt hea lahenduse peale. Samas on võimalikud ebatavalised olukorrad.

Kaljukits

Hea päev selleks, et kindlustada ja tugevdada kõike seda, mis sulle meeldib ja rahuldust pakub. Või lihtsalt mõtle positiivselt ja visualiseeri, kuidas oleks võimalik kõike seda ellu viia.

Veevalaja

Veevalajas liikuv Kuu on päeva teises pooles õnnelikus aspektis õnnesümboli Jupiteriga. Niisiis ole ka ise aktiivne ja kasuta maksimaalselt kõiki avanevaid võimalusi. Õhtu sobib kunsti- või filmielamuseks.

Kalad

Oled süüvinud oma enda hinge keerdkäikudesse ning sinu ümber olevad inimesed sind ei häiri. Mõtled asjadest, millel on sinu jaoks oluline tähendus. Selleks ongi päev igati sobilik.

Jaga artiklit

12 kommentaari

K
Kalad  /   06:38, 20. apr 2017
Võid kokku puutuda olukordadega, mis on seotud moonutatud info või kuulujuttudega. Näiteks võib sinuni jõuda kõlakaid mõne asja või inimese kohta. Seega mõtle ikka oma peaga, enne kui kellegi kohta otsuse langetad. Hoia eemale amburist, skorpionist ja hiiresüdamega lõvist.
V
Veevalaja  /   06:37, 20. apr 2017
Sinu tervis, eriti süda ning vereringe, on täna nõrk koht mis vajab kindlasti turgutamist. Hoia ennast, ära külmeta ning ka spordites proovi mitte liigselt üle pingutada. Peaksid meeles pidama, et ka voodisport on sport ja seda sporti valdad sa hästi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis