12 kommentaari

K
Kalad  /   06:38, 20. apr 2017
Võid kokku puutuda olukordadega, mis on seotud moonutatud info või kuulujuttudega. Näiteks võib sinuni jõuda kõlakaid mõne asja või inimese kohta. Seega mõtle ikka oma peaga, enne kui kellegi kohta otsuse langetad. Hoia eemale amburist, skorpionist ja hiiresüdamega lõvist.
V
Veevalaja  /   06:37, 20. apr 2017
Sinu tervis, eriti süda ning vereringe, on täna nõrk koht mis vajab kindlasti turgutamist. Hoia ennast, ära külmeta ning ka spordites proovi mitte liigselt üle pingutada. Peaksid meeles pidama, et ka voodisport on sport ja seda sporti valdad sa hästi.
K
Kaljukits  /   06:35, 20. apr 2017
Kuu liikumine Skorpioni märgis võimendab sulle tüüpilisi omadusi. Oled ehk ülemäära enesekeskne. Teiste silmis näed pindu, aga palki enda omas mitte. Samas sobib päev ka suurpuhastuse läbiviimiseks, vana kola sorteerimiseks. Õhtul otsi üles oma veevalajast seksiekspert ja tee üks
korralik seksimaraton.
A
Ambur  /   06:33, 20. apr 2017
Tänane päev võib tuua nii mõnegi üllatuse. Ole selleks valmis. Kui Sind vaevab mõni tõbi, siis on hea aeg alustada raviga. Täna võib mõni suhteprobleem leida lahenduse.
S
Skorpion  /   06:33, 20. apr 2017
Lõpeta alustatud asjad. Kui Sul on poolikuid suhteid, siis on hea aeg nendes selgusele jõuda. Sinu tervis vajab puhkust, nii et puhka! ära lase pingetel oma kehasse koguneda.
K
Kaalud  /   06:32, 20. apr 2017
Sind kannavad läbi tänase mälestused. Heietad neid nii oma mõtetes kui ka kõva häälega välja öeldes. Tegelikult ihkad olla teises ajas ja kohas. Tee seda mis eile tegemata jäi. Hoia eemale halvast seltskonnast.
N
Neitsi  /   06:31, 20. apr 2017
Astud uue ja suure sammu suhtes kallimaga edasi hoolimata sellest, et sinu sõbrad ja sugulased võivad olla selle suhte vastu. Peaksid ehk rohkem isegi mõtlema, kas sellel suhtel on perspektiivi. Parim valik seksuaaleluks oleks sulle siiski armueksperdist veevalaja kui hiiresüdamega lõvi.
L
Lõvi  /   06:29, 20. apr 2017
Oled sõjakalt meelestatud. Kui keegi ei vasta sinu poolt kehtestatud nõudmistele, näitad oma pahameelt ka välja. Ei teeks paha õppida rohkem kompromisside keerukat kunsti. Kui sinu ihne hiiresüda vähegi lubab siis vii oma kaasa täna restorani ja kodune elu muutub pingevabamaks. Hoia eemale jäärast, neitsist ja kaljukitsest.
V
Vähk  /   06:27, 20. apr 2017
Täna mängivad lähedased suhted Sinu jaoks üsna olulist rolli ning püüad neid veidi tugevamaks muuta. Võimalik, et mõni vana armastus puhkeb uuesti lõkkele. Ära seda hetke maha maga. Hoia eemale jäärast ja kaljukitsest.
K
Kaksikud  /   06:26, 20. apr 2017
Tänane päev on ideaalne oma armuelu rikastamiseks uute ja põnevate kogemustega. Käi läbi näiteks sekspoest ning üllata nii ennast kui ka oma partnerit millegu uuega. Hea päev suhete parandamiseks perekonnaga. Hoia eemale skorpionist ja kaljukitsest.
S
Sõnn  /   06:25, 20. apr 2017
Täna võivad tekkida teil takistused oma tunnete väljendamisel. Püüdke leida enda jaoks mugav situatsioon ning olge sellegi poolest avameelne. Hoia eemale isekast jäärast ja alkoholist. Hoia tervist, oht haigestuda.
J
Jäär  /   06:24, 20. apr 2017
Sind ajavad segadusse keerulised suhted inimeste vahel. Kui arutled kellegagi mingi probleemi üle, siis jälgi, et te püsiksite samal lainepikkusel ja ära räägi vahele. Hea päev kodutöödeks ja kui olemas veevalajast kaasa siis parim koht pingete maandamiseks on voodi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis