Jäär

Kuu-Marsi kvadraat toob eriti päeva teises pooles sinus välja kirgliku ja samas ka mässumeelse poole. Sa soovid kõiges maksimaalset tegevusvabadust, mistõttu sul on raske alluda kellegi teise nõudmistele.

Sõnn

Õige päev selleks, et alustada millegiga, mis peab olema püsiv ja kauakestev. Tegelikult sobib hetk igasuguseks alustamiseks, kuna päevas on palju vastupidavat energiat. Suhetes võib probleemiks olla armukadedus.

Kaksikud

Kell 13.32 siseneb Kaksikutesse meheliku energia- ja jõuplaneet Marss ja jääb märki kuni 4. juunini. Seega on ees ootamas tavalisest aktiivsem ja heas füüsilises vormis olemise periood.

Vähk

Kuna valitseb harmooniline tasakaal konservatiivsete ja uuendusmeelsete energiate vahel, siis võiksid kavandada kaugemaid plaane. Mõtle sellele, mis on sulle hetkel kõige olulisem ja keskendu sellele.

Lõvi

Oled rahutu ja kannatamatu. Selle puuduse kompenseerib aga see energia, mida heldelt ka teistele jagad. Püüa siiski oma jõudu kokku hoida, muidu võid paari päeva pärast olla kui kudenud räim.

Neitsi

Tempo võib olla kiire ning sa pead ehk kiirustades mõne otsuse vastu võtma. Suhetes kolleegidega tuleks eriti päeva teises pooles olla viiskakas ja taktitundeline.

Kaalud

Veenuse ja Saturni täpne kvadraat võib luua olukorra, kus sa võtad kõike liiga tõsiselt. Kuna oled keskendunud eelkõige probleemidele, ei oska sa näha lahendusi. Püüa asju näha laiemas plaanis!

Skorpion

Päevas on liikumist, rahutust, ümbermõtlemist, plaanide muutusi. Isegi kui istud terve päeva ühes kohas, toimub sinu sees mõtete-ideede liikumine. Keegi võib sinu eest midagi varjata.

Ambur

Käitud nagu elukutseline vabadusvõitleja - mässad kõikide piirangute ja reeglite vastu. Mõte töötegemisest ja kohustustest tekitab paanikahoo. Aga ideid sul jätkub!

Kaljukits

Eriti just päeva teises pooles võid olla ülemäära kriitiline ja pisiasjade kallal noriv. Sa oled kinni detalides, reeglites ja normides, mis on suures osas sinu enda tekitatud.

Veevalaja

Kuu liigub Veevalajas (kuni 22.43-ni) ja moodustab päeva teises pooles kvadraadi Marsiga. Oled nii ülimalt energiline ning samas ka mässumeelne ja kannatamatu. Ettevaatust ohtlikes situatsioonides!

Kalad

Seis on põnev ja keeruline – ent kindlasti mitte igav. Samas on võimalik, et keegi üritab sulle mingit lõksu üles seada. Kui sul on näiteks „luukere kapis“, siis võib mõni kondike päevavalgele tulla... 22.43 – Kuu Kalades.

Jaga artiklit

12 kommentaari

K
Kalad  /   07:31, 21. apr 2017
Täna võiksid enam mõelda sellele, mida sooviksid oma edaspidises elus korda saata ning mida sinu praegune armusuhe sulle tähendab. Võid selles vallas tulla vägagi huvitavatele mõtetele. Võta eeskujuks veevalaja ja sinu elu on igas voodis ja köögis seiklusrikkam. Esimeseks proovi isekat jäära, kontrolli kas tal köök on.
V
Veevalaja  /   07:28, 21. apr 2017
Oled kergesti ärrituv sest kõht on tühi. Abi võid leida kaljukitse köögist. Kui oled köögis aktiivne saab selle tulemuseks olla mingi suurem muutus, mis tõstab sinu mainet kaljukitse naabri juures kus samuti küpsetatakse üliõpilaspelmeene.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis