12 kommentaari

K
Kalad  /   07:31, 21. apr 2017
Täna võiksid enam mõelda sellele, mida sooviksid oma edaspidises elus korda saata ning mida sinu praegune armusuhe sulle tähendab. Võid selles vallas tulla vägagi huvitavatele mõtetele. Võta eeskujuks veevalaja ja sinu elu on igas voodis ja köögis seiklusrikkam. Esimeseks proovi isekat jäära, kontrolli kas tal köök on.
V
Veevalaja  /   07:28, 21. apr 2017
Oled kergesti ärrituv sest kõht on tühi. Abi võid leida kaljukitse köögist. Kui oled köögis aktiivne saab selle tulemuseks olla mingi suurem muutus, mis tõstab sinu mainet kaljukitse naabri juures kus samuti küpsetatakse üliõpilaspelmeene.
K
Kaljukits  /   07:24, 21. apr 2017
Täna oled otsustuskindel ja teotahtlik. Huvi pakub kõik uus, mida enda jaoks avastad. Sõbrad loodavad Sinu abile. Lähinädalatel võid arvestada sellega, et võtad tavalisest rohkem külalisi vastu sest sõpradel on raha otsas. Parimad palad jata oma armukesest veevalajale.
A
Ambur  /   07:23, 21. apr 2017
Sinu sarm on tavalisest tugevam. Oma sarmiga lahendad sa olukordi lennult. Kui natukene rohkem voodis pingutad on ka kodune harmoonia kindlustatud.
S
Skorpion  /   07:22, 21. apr 2017
Päev toob kaasa nii positiivseid rõõmuhetki kui ka kurbi mõtlike vaikusehetki. Ära proovi olla keegi teine. Jäädes iseendaks on sul suuremad võimalused oma elu väärtuslikult elada. Elu väärtuse leiad köögis askeldades kui vibraator ja libesti käepärast.
K
Kaalud  /   07:20, 21. apr 2017
Su kaaslane on heas tujus ja ka sina tunned end suurepäraselt. See on hea põhjus, et minna välja lõbutsema. Külastage oma endisi armukesi ja tehke siis kõik koos midagi enneolematut mis väärib Õhtulehe rubriiki.
N
Neitsi  /   07:19, 21. apr 2017
Kui sul on ülesande täitmisega raskusi, pea veidi vahet ja võta käsile midagi muud. See aitab su meeltel selgineda. Kui pöördud esimese asja juurde tagasi, võib see oll asi juba iseenesest lahenenud. Kui oma lahendustele lahendust ei leia siis tee esimese ettejuhtuvaga üks kiire kahkukas.
L
Lõvi  /   07:17, 21. apr 2017
Täna on hea aeg selleks, et viiksid aktiivsemalt ellu neid ideid ja mõtteid, mis Sinu elu suhet kallimaga positiivselt mõjutaksid, sest selle tulemusena muudad oma elu oluliselt mitmekülgsemaks ja dünaamilisemaks kui ikka sinu hiiresüdames julgust on. Hea päev armukese sokipesuks ja nostalgitsemiseks vanades pildi albumites.
V
Vähk  /   07:14, 21. apr 2017
Praegune aeg ei sobi eriti rutiinseks tegevuseks, sest inimesed tüdinevad kõigest väga kiirelt ning otsitakse pidevalt uusi tegevusi. Seega võiksid proovida midagi ebatavalist: näiteks seksi liftis või Tapa õppekeskuse kaevikus.
K
Kaksikud  /   07:13, 21. apr 2017
Ettevaatust vana suhte ülessoojendamisel, see võib kaasa tulla sekeldusi. Praegusel kallimal võiks samuti silm peal hoida, sest tema on praegu üsna rahutu. Pereelu on hetkel Sinu jaoks väga oluline.
S
Sõnn  /   07:12, 21. apr 2017
Püüa teha mingeid vahekokkuvõtteid ja mõtle rohkem tuleviku peale! Kui sa paneksid nüüd mõne olulise märgi maha, siis saaks see tulevikus üsna suure tõenäosusega ka teoks. Hoia eemale ebastabiilsetest töökaaslastest ja riietu täna soojalt.
J
Jäär  /   07:11, 21. apr 2017
Sinu armuelu on justkui aktsiagraafik - liigub üles alla. Tänane päev on aga hea kõigeks, mis puudutab romantikat ja seksi. Seega ära lase head võimalust käest. Hoia silma peal oma kaasal eriti kui oled suhtes veevalajaga.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis