Eesti uudised

Savisaar avaldas südamearsti hinnangu: Tal on vähemalt kuus haigust, millest paranemine ei ole võimalik

Aleksander Pihlak, 15. aprill 2017 13:23

176 KOMMENTAARI

t
tülgastav/ 17. aprill 2017 15:10
Edgar kasutab väga labaseid võtteid enda poole võitmiseks,kohtust pääsemiseks ja häälte püüdmiseks.Ta manipuleerib igal sammul oma tervisega,ise käib pidudel ja tuuritab lasteaedades ringi.Kui vaadata lapsest saadik haigeid hingelt tugevaid tegutsejaid on vastik lugeda Edgari halamist.
Pole välistatud et ta uuesti kusagil juhtida tahab öeldes ma ju tervenesin .Vastik valelik vanamees.
m
Muidu on mees/ 17. aprill 2017 09:21
on nii haige aga linnapea ametist tagasi ei astu, valijatega kohtumas saab käia jne.
m
MATS/ 16. aprill 2017 20:19
JA SEITSMES RAVIMATU HAIGUS ON RAHVA RAHA VARASTAMINE:
m
.../ 16. aprill 2017 16:44
mina usun küll arstide juttu, et Savisaar on mitme haiguse küüsis, rängalt haige. Mis neil arstidel viga on, et nad ei tunnista nii haiget inimest invaliidiks. Iga tavainimene saab sellise tervise juures invaliidiks ja oma invaliidsuse tasu iga kuu, millest süüa saab. Aga Savisaar ei saa invaliidsust. Kas arstid on pahatahtlikud, kas nad ikka on küllalt arstid.
Linnavalitsus annab väga haigele inimesele, kes võib iga hetk kokku kukkuda, kõrge palgaga töökoha ja ilmselt nõuab selle eest ka tegelikku tööd. Puhas kius. Kas ta ikka on võimeline sellise palga välja teenida? Mis inimesed sael linnavalitsuses siis lõpuks on?
p
paharet/ 16. aprill 2017 19:56
lisaks on hr Savisaarel ka veel
1 igemepöletik
2 auk tagumises purihambas
3 küüneseen vas jala v varbal
4 kööm
köik eluohtlikud ja ravimatud haigused ,
m
17. aprill 2017 08:53
Miks see mees ei möelnud kunagi sigadusi tehes,et ka sellistel tuleb vastutada.Igasugune viha ja rahva lollitamine ju peab saama karistuse ja hea,et asjad hakkavad ka meil muutuma ja pole vöimalik enam nii suurel määral varastada ja rahva raha röövida,et oma pere saaks head elu,kuid rahvas las vireleb.Näeme ka täna sellist peret
r
Rahvas teab kindlalt,/ 16. aprill 2017 14:48
et Savisaar on süüdi ja peab vastutama. Samas prokuratuur ja KAPO teevad palehigis kõik selleks, et leida mingi süü. On esitatud kahtlustused. Ühtegi süüdimõistvat otsust veel pole. Poliitika on julm mäng. Julmurid teevad kõik, et Savisaart hävitada. Nende südametunnistused ei kõigu karvavõrdki. Kaasatakse ka rahvas süüdistama. Aga suure hulga rahva seas ei ole kõik nii julmad. Julmureid ei süüdista pärast keegi. Ei süüdistata ka rahvast. Aga kui tõesti juhtub Savisaarega hullem arvatust, jääb nii mõnelegi lihtrahvast südamele, et oli kaasosaline vana tipp-poliitiku kambaga hävitamisel. Rahvas on praegu nii leili aetud, et ei mõelda, millised võivad olla tagajärjed. Julmuritel on jah, sellest kama kaks. Kommentaaridest paistab tugevalt välja, kui manipuleeritav rahvas on. Sellise rahvaga enam vabaks ei võitle. Vana, võitlevat, kokkuhoidvat eestlast pole enam. Ja kelle töö? Ikka suurpoliitikute, julmurite töö. Ja teie lähete sellega kaasa. Mida te sellest võidate?
j
16. aprill 2017 14:54
Ja sina, mitterahvas, tead muidugi eriti kindlalt, et pole süüdi? mida jutlustad siin.
1
14:48-le/ 16. aprill 2017 15:00
Enne kui targutama tulid, oleksid võinud endale selgeks teha, et Savisaarele on esitatud süüdistused, mis kahtlustustest sa siin seletad. Ja süüdimõistvat otsust ei saagi enne kohtuprotsessi lõppu olla. Küll leidub tarku meil.
k
Kes siin targutab?/ 16. aprill 2017 18:14
Ma räägin, et just rahvas siin süüdistab. Kes oled sina, et sa võid süüdistada. Ja see pole veel tõestatud süüdistus, mille prokuratuur esitas. Kui mina sind süüdistaks, lähed ju kohe leili ja vihast siniseks. Ära väga ärple! Sa pole mitte keegi!
n
no mis te nüüd siin ärritute / 16. aprill 2017 14:38
Savisaare sõber-arst võib muinasjutte või mida iganes jutustada mida soovib, ega see ei ole otsustav.
Savisaare tervislikku seisundit enne kohtumenetlust hakkab uurima täiesti erapooletu Kohtuarstliku ekspertiisi komisjon.
See kõik võtab muidugi jälle aega.
Riigiprokuratuur on esitanud Edgar Savisaarele süüdistuse korduvas suures ulatuses altkäemaksuga nõustumises ja vastuvõtmises, suures ulatuses toime pandud rahapesus, suures ulatuses ja korduvalt toime pandud omastamises ning suures ulatuses erakonnale keelatud annetuse vastuvõtmises. Samas kriminaalasjas on süüdistus esitatud ka Alexander Kofkinile, Vello Kunmanile, Villu Reiljanile, Hillar Tederile, Kalev Kallole, Aivar Tuulbergile, Priit Kutserile ja MTÜ-le Eesti Keskerakond.
e
Eestis pole enam ammu/ 16. aprill 2017 14:50
erapooletuid komisjone ega kohtunikke. Kus ilmas sa elanud oled?
j
16. aprill 2017 15:01
Jumal on rääkinud.Aamen!
m
mõtlik/ 16. aprill 2017 14:37
Huvitav kust kohast Edgar selle bakteri üles korjas ,kõik teised pereliikmed,arstid ,õed aga ei nakatunud.Ehk see bakter polnudki nii ohtlik või oli vale diagnoos.Meditsiin on üldse üks mõtlemisekoht koos ravimifirmade äriga.
e
Edgar Isake Päikesepaiste Eestirahva usk lootus ja armastus/ 16. aprill 2017 13:58
VALITSE MEID VEEL KAUA KAUA
k
16. aprill 2017 16:58
kui te selle putinipuudlist netiprovokaatori, röökija ja ülimalt raske vaimsepuudega haige undiuru äti kommentaaridele miinuse panete, siis
teatage, palun, ühtlasi ka ebasobivast kommentaarist.
Aitäh!
k
16. aprill 2017 17:00
kui te selle putinipuudlist netiprovokaatori, röökija ja ülimalt raske vaimsepuudega haige undiuru äti kommentaaridele miinuse panete, siis
teatage, palun, ühtlasi ka ebasobivast kommentaarist.
Aitäh!
n
Noh mis niutsud/ 16. aprill 2017 18:36

k
kesk ruulib!/ 16. aprill 2017 13:26
lõpetage suure inimese ja poliitiku tagakiusamine!
k
16. aprill 2017 15:01
l
lavrov/ 16. aprill 2017 20:48
Tubli mees.Kiitus sulle.
k
kes on unustanud/ 16. aprill 2017 13:18
see on tõsi, et savisaar on vastutuste eest alatu argpüksina alati teiste selja taha, ka naiste seeliku alla pugenud.
Meenutagem siin siis lindiskandaali,
selle süü sundis savisaar Viljat oma peale võtma (nii kirjutab Vilja ka oma raamatus)
• edasi Elmar Sepp ja Ivo Parbus, kes savisaare teadmisel ja soosimisel ja organiseeritud korruptsioonijuhtumi süü enda peale võtsid ja läksid 2013. aastal Savisaare eest isegi vangi.
Ivo Parbusele mõisteti kaks aastat ja
Elmar Seppale viis kuud reaalset vangistust.
Ka Priit Toobal, see kunagi Savisaarele üdini ustav ja alluv naiivne, ka sinisilmne poisike võltsis mõned aastad tagasi keskerakonna peasekretärina kassaordereid ja seda Savisaare poolt vastuvõetud ja seadusega keelatud suurte, ei tea kust saadud rahade ja annetuste kohta.
Veel kirjutas Toobal peasekretärina ka Pettaile väljaantud ligi 800 000 eurostele võlakirjadele alla.
Ja seda kõik muidugi EDGAR SAVISAARE KÄSUL !
Kohus karistas Toobalit selle eest üheaastase tingimisi vangistusega kolmeaastase katseajaga.
Savisaar aga pääses jälle tookord.
Ja mis tegi savisaar peale seda Toobaliga,
ta kihutas Toobali erakonnast ja Tallinnast lihtsalt minema.
Mooramaamees Toobal oli ju savisaare jaoks oma töö juba teinud.
Savisaar on mii paljud oma sõbrad, oma toetajad ja kaasvõitlejad kaotanud, minnes -piltlikult öeldes - üle nende laipade.
Ja nüüd on talle saabunud elusaatuse või Jumala või karma kättemaks ja tagasitasumine!
Jah, kõik, mida inimene oma elu jooksul tahtlikult ja teadlikult teistele teeb, olgu siis head või halba,
teeb ta kõik endale.
Ja kõik see - nii hea kui ka halb - tasutakse ükskord talle tagasi,
ja veel mitmekordselt.
o
16. aprill 2017 13:26
k
kõrini sellest pässist/ 16. aprill 2017 12:57
miks see suursuli veel trellide taga ei ole?
h
haige või simulant/ 16. aprill 2017 11:22
Edgar kaldub rohkem simulandi poole,kes kavalusega keskid rahast tühjaks pumpab,arste lollitab ja on aastakümneid maksumaksja kulul Linnapead mänginud ja koos ärisõpradega linna lüpsnud.
METSAVEND / 16. aprill 2017 10:48
Nagu siinsetest kommenteerijatest näha on järjekordne tegevus enne valimisi alanud ja samuti tegutsevad palgalised trollid kes on vöimelised köike välja mötlema .Möistetav on eesmärk kus saapajälje seljale saanud refid tahavad iga hinna eest uuesti vöimule saada ,et jätkata riigi varastamist .Mötetu on sellistega vaielda kes arvavad ,et hr Savisaar on KGB käepikendus vöi mis iganes .Analoogse laimuga tegeles ju jänkist nätsu näriv Ilves kes nimetas hr Rüütlit kolhoosiesimeheks .Tuletan meelde seda aega kui hr Savisaar oli majandusminister ja Ilves tahtis oma tühja taskuga söpradele Eesti Energiat müüa ja see on samuti jätkuvalt miks selline tants käib ,sest suured vaheltkasud jäid saamata .Löpetuseks tuletaks meelde hr Rüütli ja hr Savisaare tegeliku panust Eesti riigi taastamisel mida nüüd need tegelased kes vandusid siis lojaalsust NLKP nüüd oma tegudeks peavad .Samuti tuleb neil vait olla kes Eesti riigi taastamise ajal veel lapsed olid vöi ültse olemata olid .Tekib küsimus ,et kas karjerist ja aferist Laali Malt on siis tegija kes hävitas sihilikult Eestis pöllumajanduse ja lausa varastas pöllumeestelt .Vargus oli ja on see kui Laali Malt omastas tuimalt kolm miljonit Soome marka pöllumeestele möeldud toetust ja targutas ,et aitame neid kes ennast ise aitavad .Fakt on see ,et kogu muda mis on üles keerutatud on tingitud selest ,et varastel ja muidu sulidel on müts peas pölenud ja pole saadud köike varastada .Aeg on rääkida Tallinna Sadama miljonitest ja paljudest muudest hämaratest tegudest seoses refidega .
e
edgar/ 16. aprill 2017 10:11
Ma olen puhas kui prillikivi.
e
et siis/ 16. aprill 2017 10:03
Kõikide tema korraldatud sigaduste puhul on ta kellegi teise seljataha pugenud ja keegi kolmas on pidanud selgitusi jagama. Nüüd on siis arsti kord olla tapalaval savisaare kaitsel. Miks määrida oma nime kaitstes demagoogi.
j
Jah/ 16. aprill 2017 10:36
see on tõsi, et savisaar on vastutuste eest alatu argpüksina alati teiste selja taha, ka naiste seeliku alla pugenud.
Meenutagem siin siis lindiskandaali,
selle süü sundis savisaar Viljat oma peale võtma (nii kirjutab Vilja ka oma raamatus)
• edasi Elmar Sepp ja Ivo Parbus, kes savisaare teadmisel ja soosimisel ja organiseeritud korruptsioonijuhtumi süü enda peale võtsid ja läksid 2013. aastal Savisaare eest isegi vangi.
Ivo Parbusele mõisteti kaks aastat ja
Elmar Seppale viis kuud reaalset vangistust.
Ka Priit Toobal, see kunagi Savisaarele üdini ustav ja alluv naiivne, ka sinisilmne poisike võltsis mõned aastad tagasi keskerakonna peasekretärina kassaordereid ja seda Savisaare poolt vastuvõetud ja seadusega keelatud suurte, ei tea kust saadud rahade ja annetuste kohta.
Veel kirjutas Toobal peasekretärina ka Pettaile väljaantud ligi 800 000 eurostele võlakirjadele alla.
Ja seda kõik muidugi EDGAR SAVISAARE KÄSUL !
Kohus karistas Toobalit selle eest üheaastase tingimisi vangistusega kolmeaastase katseajaga.
Savisaar aga pääses jälle tookord.
Ja mis tegi savisaar peale seda Toobaliga,
ta kihutas Toobali erakonnast ja Tallinnast lihtsalt minema.
Mooramaamees Toobal oli ju savisaare jaoks oma töö juba teinud.
Savisaar on mii paljud oma sõbrad, oma toetajad ja kaasvõitlejad kaotanud, minnes -piltlikult öeldes - üle nende laipade.
Ja nüüd on talle saabunud elusaatuse või Jumala või karma kättemaks ja tagasitasumine!
Jah, kõik, mida inimene oma elu jooksul tahtlikult ja teadlikult teistele teeb, olgu siis head või halba,
teeb ta kõik endale.
Ja kõik see - nii hea kui ka halb - tasutakse ükskord talle tagasi,
ja veel mitmekordselt.
e
Edgar vastutama/ 16. aprill 2017 13:17
Miks see mees ei möelnud kunagi sigadusi tehes,et ka sellistel tuleb vastutada.Igasugune viha ja rahva lollitamine ju peab saama karistuse ja hea,et asjad hakkavad ka meil muutuma ja pole vöimalik enam nii suurel määral varastada ja rahva raha röövida,et oma pere saaks head elu,kuid rahvas las vireleb.Näeme ka täna sellist peret

m
Meisterklassi demagoog/ 16. aprill 2017 09:59
savisaare luulud ehk püüd eesti rahvast lollitada, seda
nimetatakse veel demagoogiaks.
Demagoogia on kõnedes, diskussioonis, vaidluses, arutluses, propagandas jm toimuv kuulajaskonna sihipärane ja ebaaus mõjutamine.
Savisaar on vene kgb väljaõppega meister-demagoog.
Savisaare ja tema trollide demagoogilised võtted:
Võte 1: süüdista poliitmänge
Võte 2: nori pisiasjade kallal
Võte 3: aja asjad segaseks
Võte 4: juhi jutt teemast kõrvale
Võte 5: vasta, aga mitte küsimusele
Võte 6: mõnita ja halvusta kõiki teisi
Võte 7: mine vasturünnakule, süüdista kõiki teisi
Võte 8: näita ennast ohvrina
Võte 9: naeruväärista süüdistusi
Võte 10: tee must valgeks (tee s i-tast sai)
Edgar Savisaare peamiseks poliitiliseks relvaks on olnud ja on demagoogia.
Savisaare demagoogia tähendab püüdu rahva sihipärast mõjutamist ja eksitamist, mängides primitiivsetele emotsioonidele, loogikavigadele ja puudulikele teadmistele.
v
Väga niru rahvas, see eestlane./ 16. aprill 2017 09:06
Karjaga ühe vastu. Kui poliitiliselt ei suudeta ühele kambaga ära teha, piinatakse seni, kuni tervis üles ütleb. 21. sajandi üks räigeimaid tapmisviise. Rahvas, kes te selja tagant lööte! Te olete arad ja alatud! Saate näha! Savisaart, teie unistuste vanglas, teie küll ei näe!
k
16. aprill 2017 10:01
Kahju,et tervis vilets,eks stress,aga iga yks peab vastutama oma tegude eest.On ennemgi kohtus olnud pätid ratastoolis ja arstide valve all.Kas keskid pole möelnud sellest aastaid varem,et teevad sigadusi,ka praegu see jätkub täie hooga,kuid nyyd Kadri on vait
z
zz/ 16. aprill 2017 10:05
Kunagi peab ka vastutama sigaduste eest,on vöimalik ka arst kohtusse tellida,aga rahvas tahab karistust,muidu jäävadki inimeste seljas söitma,ka praegu yks selline pere hoos.
v
Vabandusi piinamiseks/ 16. aprill 2017 10:35
te leiate. Aga arad sadistid olete te ikka. Sest õige mees kakleb üks ühele. Teie, argpüksid, pole terve karjaga suutnud ühte meest maha lüüa.
a
ain/ 16. aprill 2017 08:52
nii haige inimene peaks ju olema aparaatidega ühendatud?? vöi kuda???
kommunist on ikka kommunist-kas keegi nendest lähedastest küsiks kuda ja mitu pudelit kangemat ta ahjal öpetajaks olles lastelt sai et neile häid hindeid pani??? sellised kölakad ahjal liiguvad,
k
Kuda, kuda.../ 08:52/ 16. aprill 2017 09:24
...võta suuga muda. Kölakad ei pea siin pooljommis peaga kommenteerima.Selliste peesid torgibki , et teletornis vene sõduritega rinda pistis.Kui haledad on need ideelised Eesti vastased padu punased tänaseni.
m
16. aprill 2017 10:04
Miks see mees ei möelnud kunagi sigadusi tehes,et ka sellistel tuleb vastutada.Igasugune viha ja rahva lollitamine ju peab saama karistuse ja hea,et asjad hakkavad ka meil muutuma ja pole vöimalik enam nii suurel määral varastada ja rahva raha röövida,et oma pere saaks head elu,kuid rahvas las vireleb.Näeme ka täna sellist peret
1
1122345678/ 16. aprill 2017 08:31
Tõeline Suurmees , kes ei karda võõrvõimu käepikendusi,ega tagakiusamist.Edu ja tervist Sulle EDGAR.
j
Jaksu, eestlased!/ 15. aprill 2017 21:22
Ükskord saate aru, miks te kogu aeg kellegi orjad olete! Kasvage suureks! Vist ilmaaegu patran siin? Eestlane ei lõpeta kunagi enam teise eestlase õgimist.
s
16. aprill 2017 01:37
savikas pole teine eestlane
0
01:37 / head isu, täis ei saa, ega lõhki ei lähe-Savisaare järamisest/ 16. aprill 2017 09:28
Saa kaineks, pane prillid ette ja kuuldeaparaat osta ka.Igatahes on ta sinust eestlaslikum, igal kümnel juhul.
u
unustagu igasugune kandideerimine/ 15. aprill 2017 21:18
Tervis on üks äraütlemata tore asi. On lükata-tõmmata. Kui pätti teha, siis on tervis väga hea, kui on vastutamise aeg, siis on ikka teine nii niru. Tegelikkuses on asi nii, et ilmaselt mees ongi põdur, hoidku siis end tagasi ja ärgu tõmmelgu. Kuulaku kohus ilusti ära, ja hakaku mõtlema, mida ta teinud on!!

m
maamees/ 15. aprill 2017 21:07
Ei ole meist keegi surematu.Kord sureme kõik,kui selleks aeg käes.
k
küll ta siis terveks saab kui arstidelt otsus käes ,/ 16. aprill 2017 09:35
valimised ka tulemas ,elu vajab ju elamist ja tegu tegemist ...
s
Savisaare luulekogum/ 15. aprill 2017 20:44
See mees oskab ühte asja? Luuletada! Oskab luuletada valijatele ja meediale ning prokuratuurile. Arsti kõrvale tuleks mingi vandenõukogu saata et ta arstile mõned eurod ei soetaks. Mine sa tea seda seltsimeest! Ta peas mõlgub kaval plaan ja see ei ole mingipäris haigus vaid simuleerimis haigus!
i
irja/ 15. aprill 2017 20:38
üks ülbe ja ennasttäis mees
l
linnaalam/ 15. aprill 2017 20:36
Ega ikka nuteta küll taga inimest, kes on olnud suurim kogukonna lõhestaja, nõukaaegsete arusaamade säilitaja, maksumaksja raha laristaja, vale hoidjast tõesalgaja, (poliit)korruptsiooni maaletoojast idaraha manguja...
k
kui saab / 15. aprill 2017 20:28
valimistel kandideerida,siis pole haige ,aga kohtus oma otsust oodata on liiga haige?Milleks siis veel valimistel kandideerida,kui nii haige ollakse!?Haige inimene ravigu end ja tegelegu millegi rahulikuga ,mitte ärgu ronigu valimistele ,kus võib samuti EBAMEELDIVAID emotsioone ette tulla.
j
jälle varastavad Ossinovski raha/ 15. aprill 2017 20:18
valimiskaandidaadikõlbuline on aga kohtu palge ette minekuks mitte. Tüüvõimetuslehel olemise ajal ei tohi ühtegi tööd teha, siis saab kord majja ja pole enam kellegi huivi haigustega manipuleerida ., sest siis juba pole tööandjal sellist ebaausat ametnikku vaja. Kui aga Ossipovskilt raha varstamisega tööandja või teine ministeerium oma raha kokku saab hoida ja samal ajal töö ka on tehtud, on kaabakate elu lill!
t
taat/ 15. aprill 2017 20:14
tahaks ikka täisnimekirja, miks ainult kuuest räägitakse
p
poisid hullarist/ 15. aprill 2017 19:32
Taadu ootame sind pikisilmi...

m
Mihhail Lasnamäelt/ 15. aprill 2017 19:28
Moskvas pidi olema valitud seltsimeestele erilised kliinikud, seal ravitakse kallis Edgar ka raskemaid haigusi , toetame rahaliselt ja tutvuste kaudu. Tuled tagasi oled tervematest tervem ja seljatad kõik kohtud, ja mis peamine tõuseb nagu tala.
o
ossipovski on nii rikas et tema raha abil võib aastaid sinisel lehel istuda et kohtusse mitte minna/ 15. aprill 2017 20:20
töö tehtud, valimised valitud aga kohtusse ei lähe.
o
ongi/ 15. aprill 2017 20:32
mitu aastat lasi invaliidide abivahendite raha riisuda ja ei iitsatanudki. Vaevalt et praegugi prokuratuuri avaladust tehtud on. Nahistatakse omavahel ,et kuidas asja vaigistada ja sandid hiina kaubaga kõndima sundida. Ets või rahumeeli istuda haiguslehel ja haigekassa raha tuulde lasta , et kohut vältida. Peaasi ,et muud tööd päris tööandjale tehtud oleksid.
a
15. aprill 2017 19:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Täiesti toeta/ 16. aprill 2017 00:25
k
Keskerakondlane/ 15. aprill 2017 19:13
Ta on pidurvanamees Eesti rahva arenguteel.Ja lahti tast ei saa.
b
Burešin/ 15. aprill 2017 19:41
Vanglas ta sündis ja vanglas ka lõpetab.
n
neid on veelgi/ 15. aprill 2017 20:33
nii nagu korruptantidest kohtunikest
h
Huugo/ 15. aprill 2017 19:06
Mul inimlikult kahju pribaltiiski kubermangu kindralkuberneriks juba perestroika ajal pürginud karjäärikommust. Aeg ja teod annavad tulevastele põlvedele aruteluks materjali juhul kui seltsimehe monograafiad ei saavuta just vene intelligentsi hävitamisega alustanud kunagist Uljanovi monograafiate populaarsust-:) See, et eestlased teda kangelaseks peavad jääb mulle arusaamatuks.
h
hhgu/ 15. aprill 2017 21:56
Kust selle võtad, et EESTLASED teda kangelaseks peavad ja tulevased põlved tema "pärandit" uurivad?
a
Asjad,/ 15. aprill 2017 18:26
millest kindlasti ei parane, on pikad näpud ja libe keel.
p
perspektiiv/ 15. aprill 2017 18:09
varsti peaks saama tartu vanglas avada vähemalt kaks erakonnarakukest, üks oleks kesikute oma ja teine oravatele. jään põnevusega ootama, kumb (vangla)fraktsioon suuremaks kujuneb
e
ei vaidle vastu/ 15. aprill 2017 17:55
Savisaar oli kunagi jah Eesti üks tippe. Kuid kui hääli peab hakkama püüdma vanelaste abiga , et niimoodi vägisi elu lõpuni troonil seista, siis kahtlen väga kas see mees on ikka endine Eesti vabaduse eest võitleja. Kõik need sahkerdused ja tehingud ei peaks olema kohased rahva poolt armastatud poliitikule.
v
vaidlen küll/ 15. aprill 2017 23:28
See mees ei ole iial olnud Eesti vabaduse eest võitleja. See mees võitles Eesti eest KGB huvidele paremini vastavas Nõukogude Liidus. Alguses IME, kui see läbi ei läinud, siis kolmas vbariik ja null kodakondsus, kui need läbi ei läinud, siis vene huvisid esindav Keskerakond - kõigi venelaste ühendaja. Lisaks suutis ta kaasata suure hulga eestlasi nendesamade vene huvide eest peetavasse võitlusesse. Nii Keskerakonna kui selle valijate ridades. Selles mõttes on ta täiemõõduline Suur Poliitik. Kahjuks ainult mitte eesti poliitik. Aga ei enne sõda ega nüüd ole keegi, ühestki venelasest rääkimata, suutnud ühendada sellist massi venelasi ühise eesmärgi taha. Enne sõda suutsid endale luua kultuurautonoomia mitmed rahvusvähemused... peale venelaste. Pärast taasiseseisvumist üritas mitu venelaste punti luua oma erakondi ja nendega Riigikogusse pääseda. Aga ühegagi ei õnnestunud - läksid omavahel kaklema. Moskva tüdines ka neid kõiki toetamast ja asus toetama Keskerakonda. Siit siis kolmandik sulas... Ja seda suutis Savisaar. Eesti rahva õnneks oli see tema plaani B varuplaan C. Muidu oleks nullkodakondsusega vastloodud Eesti Vabariigis võimul sama nägu, nagu kilulinna omal.
a
alt tõmmatud/ 15. aprill 2017 17:55
Tegelikult juhib kogu protsessi Edgar,keson palgatud puruhaigena nõunikuks.
Neid Edgari diagnoose tuleks üle diagnoosida erapooletutel arstidel.Pole usutav ,et nii haige inimene tuuritab lasteaedades ringi kerjates lastelt energiat.Väga loll juht teeb selliseid tempe.Tembud on rahvale sadu miljoneid maksma.Kes aga kannab kulud.

k
Küsimus siis raviarstile/ 15. aprill 2017 17:48
Kas Poliitikas edasine tegutsemine on võimalik .
j
Juhan./ 15. aprill 2017 17:48
Kuidas saame veel sellise haige inimese valida mõnda kohalikku valitsusse ja kuidas saab nii haige üldse kandideerida.
k
Kahju/ 15. aprill 2017 17:45
Oli psühhoterror, oli tapmiskatse ja nüüd siis saavutavad oma tahtmise.
v
Vangla ootab/ 15. aprill 2017 18:06
Savisaar nurub haletsust. No ei ole korruptandist kahju.
v
vangla ootab/ 15. aprill 2017 18:08
Savisaar nurub haletsust. No ei ole korrup.tandist kahju.
o
Oh/ 15. aprill 2017 17:43
peaks need mõrtsukad saama karistuse.
j
Jube/ 15. aprill 2017 17:43
Milleni on viinud alatud psühhoterroristid ausa, hooliva ja targa inimese.
m
15. aprill 2017 20:04
t
tegelikult / 15. aprill 2017 17:41
on see savisaare saaga juba ära tüüdanud
k
kolla/ 15. aprill 2017 17:40
Seitsmes ravimatu haigus on tal kleptomaania ja see ta aukku viib.
m
Maxs/ 15. aprill 2017 17:39
See haiguste jada oleks musternäidis köikidele kes tahaks kohtust eemale hoida.

k
Kui/ 15. aprill 2017 17:30
see taat oma tegude eest vastust ei kanna siis on kohtusüsteem küll greenis.
g
16. aprill 2017 13:24
greenis??õpi kirjutama,orav!
k
15. aprill 2017 17:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
x
xxxx/ 15. aprill 2017 17:27
Alatu on raskelt haige inimesena kuritegusid sooritada.Savisaare semu Ossipenko pääses surijana kohtuasjast aga siis järgnes imeline paranemine.
x
xxxxx/ 15. aprill 2017 17:33
Samas tavakodanikust maksumaksja sellises olukorras oleks juba ammu surnud sest
haigekassal pole raviraha ja järjekorrad on hiigelpikad.
k
Kas/ 15. aprill 2017 17:16
...siis selle kirjatükiga nurutakse haletsust(Lasnamäel kandideerida)?
s
Selles eas/ 15. aprill 2017 17:06
n
negatiivsus ja positiivsus/ 15. aprill 2017 17:05
Negatiivsus -
savisaar tõmmati linnapea koha pealt ja KE juhtoina kohalt nagu niuhti maha!
(igal oinal oma mihklipäev)
enam pole võimu,
et keelata, käskida, puua ja lasta
ustavad sõbrad, nagu Aadu Must jt oled sa ise oma despootliku käitumisega minema peletanud ehk üle parda visanud
isegi haareminaised on kõik kadunud ja minema jooksnud
nüüd ootab vaid reaalne vangipõli
=
positiivsus oleks veel enne kohtumenetlust
pühenda ennast OMA lastele ja lastelastele ja tegele nendega nagu iga normaalne ja hea isa ja vanaisa toimiks
puhka ja lõõgastu,
naudi kaunist loodust,
toida tihaseid või mis iganes
Savisaare oma pidev ving ja virin ja pirin hävitab teda rohkem kui ta ise arvata oskab.
Aga igaüks on oma elu ja õnne sepp, ka savisaar.
Tegid räigeid kriminaalkuritegusid, siis ole ka mees, mitte mingi mingi memm, ja siis ka vastuta!
h
heh/ 15. aprill 2017 17:02
mul on ka kõrge vererõhk. kas ma võin ka teha, mis tahan?
e
eks tervise taha saab/ 15. aprill 2017 17:01
ju ikka pugeda ja seda on ennegi tehtud. Mees pidi olema puhas kui beebipepu või oli see prillikivi.
Ju ikka asi on hapu ja ees ei paista midagi head. Eks nüüd tuleb siis plaan B välja käia.
e
Ema/ 15. aprill 2017 16:57
Huvitav,kui palju selle arvamuse eest maksti???

i
if/ 15. aprill 2017 16:51
Miks küll peaks üks prillikivi nii paaniliselt kohut kartma, et sureb või tõesti hirmust ära.
h
huvitav, kohtu jaoks on haige/ 15. aprill 2017 16:48
kuid uuesti Tallinna linnapeaks saada, pigelist tööd teha ei ole haige, reisida saab samuti. Kas need on uueaja haigused, mis löövad siis välja, kui asi muutub ebameeldivaks.
e
eeh/ 15. aprill 2017 16:45
Mis sa, vanapäss, jälle simuleerid ja oma haigustega inimesi, ka kohtut manipuleerida püüad?
Kõik mida sa ise oma elu jooksul külvanud oled,
seda sa ka nüüd lõikad.
Kui tegid räigeid seadusevastaseid tegusid, siis ole nüüd mees ja ära ulu, vaid ka vastuta ka oma tegude eest.
u
uudishimulik/ 15. aprill 2017 16:39
Palju maksab selline diagnoos? Huvitav oleks teada kui teised sullerid, kes siin kohut ootavad, võtavad(ostavad) samasugused tõendid arsti käest, kas saaksid samuti kohtust vabastuse ja osutuksid karistamatuteks? Huvitav huvitav?
m
mhmh/ 15. aprill 2017 16:34
m
Mis on.../ 15. aprill 2017 16:29
...saanud meie inimestest ühe põlvkonna sirgumise järel?.Parastavad, süüdistavad, ahned ja kurjad isendid, kes ei salli teist omasugust silmaotsaski. Just nimelt " omasugust", lausa surmkindlalt kõik need mõnitajad on ise hullemad siin elus. Minu jaoks on Savisaar samasugune inimene, kui kõik teised ja keegi pole minule andnud õigust vihata kedagi oma sisetunde põhjal avalikus meedias pealegi veel. Kui lihtne on tänapäeval pori loopida, kui süda seda tegema kutsub, aga miks need südamed kalgid ja kurjad on, aru ma ei saa. Kas tõega muud siis maailmas enam pole teha, kui kedagi vihata? Iga inimese pahateod jäävad nagunii neid endid kummitama, miks peaks võõrad siin lällama? Olge inimesed, mitte kannibalid!
e
Ema/ 15. aprill 2017 17:01
Mida ta nii väga siis teinud on?? Arvate tõesti,et on aus inimene või?Miks siis üldse on mingi kohtu asi üleval??No kui teil on midagi ära võetud ja inimene karistuseta jääb,siis te karjus ka...
p
pigem/ 15. aprill 2017 17:13
ikka nn.eestmaalaste kui olla poliitiliselt korrektne, tema põhiliseks valimisringkonnaks oli on ja jääb Lasnamäe, kus vastava rahvuse ülekaal on selle tunnistajaks. Väike tagasivaade koos täis nimedega, IME e.isemajandav Eesti NSVL koosseisus, Rahvarinne e, rahvarinne perestroika toetuseks, soov uue Eesti Vabariigi väljakuulutamine s.o mitte järjepidevuse alusel, mis oleks andnud kõigile sellel hetkel Eestis viibivaile isikuile k.a. siin viibivaile ja tegevteenistuses olevaile NSVL sõja- julgeoleku ja luuretõõtajaile takistamatult EV kodakondsuse. Oleks see õnnestunud oleks meil olnud enda isklik Fidel Castro, Lukasenko, Kim Yong Il-/Un,Erdogan....mitte ainult Tallinna linnapea.
t
to no/ 15. aprill 2017 18:24
ja mida sa ise praegu teed?
e
Eeduvarganägu/ 15. aprill 2017 19:05
Mis sa esi väed mölised
1
17:01 EMAKe/ 16. aprill 2017 09:37
Ja sinu käsi ega keelu järgi ka siin midagi nagunii ei toimu, miks te ennast siis üles kütate? Imelikud inimesed seal Jämejalas, ka riigi toidul ja ülalpidamisel aga teise haige järamisega ametis õhtust hommikuni.
2
2 korda kohtu poolt karistatud keskerakond/ 15. aprill 2017 16:56
Mis on saanud savisaare juhtimise ajal keskerakonnast ?
Ahnitsevad, varastavad, petavad riiki ja ja inimesi, võltsivad dokumente ja ikka selles vaimus edasi.
Allpool siis Savisaare mammutprotsessi kohtuootuses ja juba kaks korda kohtu poolt karistatud keskerakonna sulid ja muud karvased.
Esikohal, nagu alati, asub muidugi räigete kriminaalsete kahtlustega kohtu all olev keskerakonna eksjuht, õpetaja ja võõrriigi mõjuagent
Edgar Savisaar,
edasi keskerakonna juba kohtu poolt karistatud või karistust ootavad kriminaalid ja savisaare kooli kunagised ustavad ja alluvad ning eriti tublid õpilased:
Priit Toobal, Lauri Laasi, Kalev Kallo, Ester Tuiksoo, Ivo Parbus, Elmar Sepp, Arvo Sarapuu, Toomas Lepp, Priit Kutser, Karin Tammemägi, Urbo Vaarmann, Alar Nääme, Mati Songisepp, Mart Ummelas, Vello Lõugas, Toomas Õispuu, Allar Oviir, Aleksandr Moissejev, Jevgeni Solovjov, Jüri Kollo, Fjodor Ovsjannikov, Kaimo Olesk, Arkadi Nikolajev, Sofja Homjakova, Jevgenia Lindevaldt, Andrei Filippov, Aleksander Raide, Aivar Tuulberg, Alexander Kofkin, Hillar Teder, Vello Kunman, Villu Reiljan (rootsi kardinad ootavad teda juba teist korda), Elmar Sepp, Allar Oviir, veel mupo juht Kaimo Järvik, Urbo Vaarman, Nääme, Ummelas, Lepp ja veel palju teisi selliseid „ausaid“ keskerakondlasi (loe: rahvaraha vargaid).
x
xxxx/ 15. aprill 2017 17:30
Suure juhi juhtimisel on kesikerakonnast saanud reformierakonna täpne koopia.
y
yy/ 15. aprill 2017 18:05
täpselt nii, kuigi mul on tunne, et keskud on tiba vähem varastanud, kui rffid. ja seda vaid sel põhjusel, et kesikutel oli ligipääs ainult tallinna rahadele, kuid reffid ammutasid kuldmõnte kogu eesti riigi rahakotist
x
xxxx/ 15. aprill 2017 17:29
Inimvärdjad on need kes kuritegusid õigustavad.
1
16:29 kohtumõistjad teavad ju/ 15. aprill 2017 21:03
Ja kõik need siin kisajad on olnud juures, kui suured vargused toimunud on? Aga sadamas ja ämmasuvilaid aitasid parseldada tulnukad kuult, mida mitte pole olnud võimalik näha ega kuulda. Ei vanglaid ega karistusi, need saadeti kuurorti puhkama. Tahan näen, tahan ei näe ega kuule.Millest siin üldse rääkida on, üks vaimuhaigete kamp karjumas.
i
Invaliid Kalle/ 15. aprill 2017 16:12
Huvitav kuidas see haige mees palgalist tööd keskerakonna heaks teeb, andke teada?
i
invaliid Malle/ 15. aprill 2017 16:43
Just.Teisi selliseid ei võeta kuskil jutule.
n
no/ 15. aprill 2017 16:47
Ta on väga tark ja hea nõustaja. Võta vaevaks lugeda kasvõi üks tema raamat.
n
nohile/ 15. aprill 2017 17:44
raamatuid ei panda üksi kokku. Kes teab mitu inimest seda kokku panid, siis oli tal ju õitseaeg. Igasugusied abilisi oli kümnete kaupa ju.
k
kas suhtenõustaja?/ 15. aprill 2017 23:31
Selle koha pealt on tal küll hindamatuid kogemusi jagtada.

h
haigusleht/ 15. aprill 2017 16:06
Tööd võib ju ikka teha - IRW - samal ajal kui haigekassa oma raha kulutab et inimene terveks saaks. Tööandja peab peenikest naeru, oma raha jääb alles aga töö on tehtud, valimised valitud.
p
Posija/ 15. aprill 2017 15:57
Vangla pidi hea koht ravimiseks olema, ühel pätil ja suurvargal oli isegi maharaiutud käsi jälle otsa kasvanud!
t
TT/ 15. aprill 2017 15:37
Jaaa, siis teil peab küll väga tugev tervis olema, et kõiki neid haigusi põdeda - ühest vanast eesti filmist
p
... nagu polgovniku lesk , / 15. aprill 2017 20:40
polgovniku h a i g e lesk ...
e
eesti mees/ 15. aprill 2017 15:30
kõige südame lähedasem haigus on kleptomaania.
e
eesti kodanik/ 15. aprill 2017 15:27
kõik need arstid advokaadid peaks ka üle kuulama.
n
naisuke/ 15. aprill 2017 15:26
Veel: Mitte ükski südamearst isegi terves maailmas ei arvanuks, et keegi saab täiesti terveks, kui tal juba haigus on...
p
põhjus/ 15. aprill 2017 15:22
Nii palju diagnoose põhjustab surma hirm kaotada võim,raha,naised.
Au on aga ammu kadunud,kui tõmmatakse räpastesse mängudesse ka kirik.
See mees on ammu sassis.agoonia viimsel piiril
i
ilmselt/ 15. aprill 2017 15:21
Ilmselt loetleb ta neid erinevas järjekorras siis, kui on vaja kohtusse ilmuda ja siis, kui on vaja Lasnamäel kandideerida.

a
Alar1/ 15. aprill 2017 15:15
Aga maha kärvata ikka ei raatsi. Puuk selline.
p
paranda meelt enne kui hilja, alar1/ 15. aprill 2017 20:25
muidu sa õigesse surma küll ei sure
o
orav/ 15. aprill 2017 15:13
Üks haigus on kõikidest diagnoosidest kõige hullem ,see on SURMA HIRM võimu,raha kaotuse ees.
Ainult väga loll juht juhib ennast ja oma erakonda teiste naerualuseks,kulutades advogaatidele tohutuid summasid.Lootes venitada kohtuvaidlust ja kellegi raha abile.
v
15. aprill 2017 16:32
Veel suurem hirm on savisaarel VANGLASSE MINEKU EES!
n
naine/ 15. aprill 2017 14:58
Peab vastutama ja nii lihtne see ongi.
n
15. aprill 2017 14:49
nüüd on igasuguseid haiguseid endale külge pookinud kui on vaja kohtus vastuseid anda,aga olen täitsa kindel,et kui oleks linnapea edasi olnus siis oleks terve kui purikas
n
naisuke/ 15. aprill 2017 14:52
Ühtegi täiesti tervet inimest ei olegi olemas kas siis peaks kohtud kaotama?
Ilmselt küll.
v
Vaiks/ 15. aprill 2017 14:48
Olen kommenteerija ;loen kommentaare ja mõtlen; täiesti nõus, kuid mees oleks võinud õigel ajal sirge seljaga poliitikast taanduda ja rahvas oleks teda siiani väga kõrgelt hinnanud ja austanud. AGA?!?! Mis haigustesse puutub, siis selleealistel on enamasti kõigil need haigused ette näidata, välja arvatud puuduv jäse.
m
mall/ 15. aprill 2017 14:57
Aga näed, dr Eha arvab, et teised, peale Edgar Savisaare nendest haigustest paranevad.
k
15. aprill 2017 16:52
Kui lugeda talle tehtud massilist uuringute arvu, siis tekkis küsimus, kas tavalisel surelikul on samuti võimalus sellisteks uuringuteks?
p
puudeline/ 15. aprill 2017 14:48
Peale lihasööjabakteri tekitatud kahjustuse on mul kõik Edgari diagnoosid ja veidi veel peale ka. Kohut ma ei karda, pole selleks põhjust. Huvitav, kas doktorihärra kirjutaks ka mulle ekspertarvamuse, et tööl käimine on mulle vastunäidustatud, sest põen vähemalt kuut mitteväljaravitavat haigust?
s
15. aprill 2017 16:53
sa oled lihtsurelik, sulle nii palju uuringuid ei tehta.
e
eh/ 15. aprill 2017 14:40
suurdemagoog viskas konksu välja ja ahned tõmbasid selle kurku ning köhivad nüüd usinalt. Tegelikult on see aga avalik mõjutamine, lisaks tõmbab tähelepanu teistelt temaga seotud teemadelt. Kohtuekspertiis peaks olema sõltumatu ja selle jaoks ei peaks olema erilist tähtsust sellest, millised diagnoosid on pannud teised arstid. Parandamatuid kroonilisi haigusi on pea kõigil täiskasvanud (üle keskea) inimestel, see aga ei tähenda, et automaatselt kohe teovõimetuks saab tunnistada. Nii et ES võib vingerdada palju tahab, kohtu poolt määratud arstlik ekspertiis tuleb tal ikkagi läbi teha, seda ilma oma isikliku tasulise eriarstita. Mees, kes seni end näidanud paranoilise jälitamismaania all kannatajana, kes ei usalda kedagi ja varjab kõike võimalikku, ei avalda isiklikke andmeid niisama ilma põhjuseta! Ju seis nii hapu, et vaja teha üha haledamaks, lootusega, et ehk saab veel venitada ja kuidagi pääseda vastutusest, samal ajal aga jätkata senist laia elu ning olla tähtis ülemus, kes kõike ainuisikuliselt määrab. Muide - kuidas tal selle Tallinna sissekirjutusega seal nn.külaliskorteris ja missuguste nn.valijatega käis ta kunagi kohtumas koos pisikese blondiinikesega seal maksuparaadiis-Gibraltaril? Arvata võib, et selline meeleheitlik isiklike andmete avalikustamine viitab olukorrale, et bojaarimoodi elu on tõepoolest otsa saamas!
p
Põrguvürst/ 15. aprill 2017 14:37
huvitav kas haigus vabastab siin pätiriigis vastutusest ja karistusest--no eliit päti lõustad edasi siis ja jul kuritegevuse tõusu suunas--arsti tõendeid saab ju osta ka--ehtne kuritegevust,korruptsiooni soodustav pätiriik on igati abiks---

l
Loen kommentaare ja mõtlen./ 15. aprill 2017 14:36
Mida te, sileajud, siis oleksite teinud kui Savisaart poleks olemas? Või poleks ta kunagi Rahvarinnet loonud? Keda te siis oleksite peksnud? Ansip, Ligi, Lang, Simpson, Ratas, kõik oleksid olemata olnud. Te oleksite Soome, Rootsi, Suurbritannia, Austraalia asemel elanud, töötanud tõenäoliselt Pihkva oblastis. Kõik te tahate olla kuulsad eestlased. Teadke siis, et sellise iseloomuga just polegi eestlane oma kodumaad suutnud kaitsta ja hoida. Head paugutamise ja poomise lusti, "tõeline eestlane"!
v
vähe mõtled/ 15. aprill 2017 14:45
Umbes samas stiilis kiidavad venelased Stalinit.
a
Arvan/ 15. aprill 2017 15:31
samuti, et ilma Edgarita poleks keegi tundnud Rüütlit, Väljast, Toomet. Savisaare suurim teene on ikkagi Karl Vaino Moskvasse saatmine.
m
mida me oleks teinud?/ 15. aprill 2017 15:32
Elaks Tallinnas, milles poleks ligilähedaseltki nii suurt venelaste mõjuvõimu ja eriti – nii suurt vene poliitkultuuri kui nüüd. Ei muud. Enne kui Savisaar venelaste jaoks Keskerakonna lõi, ei õnnetunud "vabastajatel" ükski katse ühineda, ei Moskva toel ega ilma selleta. Savisaaar on algusest peale üritanud Eestit Pihkva oblastis hoida ja ainult tänu tema ebaõnnestumisele suures plaanis maadleme nüüd vaid praegusel tasemel vene probleemidega. Savisaar pole Eesti heaks absoluutselt mitte midagi teinud. Vabatahtlikult vähemalt mitte. Rahvarinded oli mõeldud rahvaste "vennalikus peres" hoidmiseks, aga kui rahvad nendes võimu üle võtsid, siis üritati kõikvõimalikke nippe vene võimu päästmiseks: kolmandat vabariiki, nullkodakondsust. Ja kui ka see ei õnnestunud, siis lihtsalt võttis Savisaar Rahvarinde riismed ja rakendas sujuvalt manööverdades Interrrinde ideede teenistusse.
t
to mida me oleks teinud?/ 15. aprill 2017 18:19
Elaksid ehk küll Tallinnas, aga sinu oblasti pealinn oleks hoopis Pihkva. Ja venelaste ülekaal oleks Tallinnas enamuses. Sul nii lapsearu, et anna olla.
t
TT/ 15. aprill 2017 15:34
Ilma selle punase seltsimeheta oleks keeleseadus toiminud täie rauaga, valitsus saanud tegeleda tähtsamate asjadege, kui igapäevaselt venestamise tõkestamisega. Paljud muulased oleks austusega suhtunud Eesti riiki jne...
n
nh/ 15. aprill 2017 15:34
lapsekingades jutlustaja ei saa aru, või ei tea, et poliitikamaastikul pole suurt kisa ja õigusi nõudvad inimesed lihtsalt inimesed, vaid palgalised kaastöötajad, kes selekteerivad välja riigile kahjulikke elemente! Rahvarinne oli tavaline kommunistide operatsioon sõeluda välja teisitimõtlejaid, aga paraku kukkus venemaa ise kokku!
Mul on kodus see 40 kirja raamat- , mu klassijuhataja seal kommenteerib isamaaateliselt koolipoisse- aga millise iseloomustuse ta ise sel ajal mulle kirjutas- tee rentslisse! Kommunistlik saast selline!
k
kuidas sa küll seda ei tea, et / 15. aprill 2017 16:35
Eesti Rahvarinne oli eesotsa savisaarega KGB käepikendus.
s
Siis/ 16. aprill 2017 00:05
Ei peaks ju paljud vargad kinni minema sest varem nad ju ei varastanud, käisid mõned isegi tööl ehk Savisaar olekski nendele loorberitele puhkama jääma pidanud ja andma aru, et nüüd teeb midagi lubamatut
l
liina lumi/ 15. aprill 2017 14:30
Lõpetagu see tsirkus Savisaare ümber. Tooge ta vägisi kohtusse ja andku aru, kui ta on aus mees. Kõik vigased julgevad ja tahavad olla arutluse juuras, keda see puudutab.Häbi meie kohtukullidele!
o
olen nii haige/ 15. aprill 2017 14:27
diagnoos lubab pässil edaspidigi karistust kartmata kuritegevust jätkata
s
sain aru/ 15. aprill 2017 14:18
selge,tõenäoliselt nii ongi+ rida psühhiaatrilisi episoode, aga palun püsigu siis vaikselt kodus puuderaha peal. Tema kohtuasja peale pole mõtet rahva raha raisata, see kujuneb nagunii vaid advokaate ja kohtuid toitvaks lõputuks saagaks
a
arvaja/ 15. aprill 2017 14:15
Mida ta ise oma tervise heaks on teinud? Tekitanud ise pidevalt stressi ja pingeid: reisinud, kandideerinud, kritiseerinud jne. Kuigi arst soovitab säästlikku elurežiimi. Ei peaks igasuguseid mahhinatsioone välja mõtlema, siis poleks ka stressi ega ravile allumatud kõrget vererõhku jm. Reisiga seoses tekkis ju haigus, mis viis lõpuks kriitilisse seisu.
j
15. aprill 2017 15:46
Ja siis kui nooremad erakonnakaaslased soovitasid tervist säästa, puhata ja erakonnas auesimehena olla, siis oli vihane, mis kole, et teda haigeks tembeldatakse, nüüd järsku puruhaige, kui kohtusse minek. Kaua see jamps kestab?
j
15. aprill 2017 14:12
Juba aastaid tagasi sooritatud ühe alajäseme amputatsioon ei ole mingi surmahaigus, samuti mitte diabeet, kõrgvererõhk ja muud etteloetud tõved.
Kõik need on nii Savisaarel kui ka igal teisel inimesel võimaik vastavate rohtude ravi korral täiesti normis hoida.
Aga ega siis selle sõbra-arsti diagnoos ei ole siin otsustav.
Savisaare tervisliku seisukorra üle otsustab vastav arstlik komisjon, kes teeb kindlaks, kas savisaar on nii surmahaige, et oma kohtuprotsessist osavõtta ja seejärel siis vangimajja minna ei saa.
s
seda et/ 15. aprill 2017 14:12
mujale pole kunagi altkäemaksu andnud, vaevalt, et nüüd sellelegi arstile endis :D
aga muidu on nii, et amputeeritud alajäse pole küll mingi paranematu haigus - teised ühe jalaga invaliidid peavad iga kord puuet pikendades ikka ja jälle tõestama, et jäse pole tagasi kasvanud.
-
pealegi haige või mitte, vastuta oma tegude eest ja kui oled suremas, siis sure vanglas. mis välja ikka teenitud, tuleb ära kanda.
T
"mujale pole kunagi altkäemaksu andnud,"/ 15. aprill 2017 14:26
Tõsi, savisaar on siiani ainult altkäemakse VÕTNUD!
üle 200 000 on ta oma taskutesse libistanud.
9
9 mai/ 15. aprill 2017 14:09
siis terveneb hoobilt koos toomi ja linteriga

n
nutan lahinal, sest meie batja hakkab meie seast lahkuma/ 15. aprill 2017 13:59
Ah, et nüüd siis Savisaar jälle haige?
Ja veel nii raskelt haige, suremas haige.
Kohe-kohe suremas…oi, oi, kas nüüd hakkame talle kirsturaha koguma ja annetama?
Aga juba varasemalt on teada need Savisaare haiguste nõksud, et saaks aga kõrvale hiilida Eesti riigi seaduste täitmistest ja vastutustest.
Savisaar on kaval nagu vana vene hobune, kes oskab isegi kõige nelja jala lonkamist teeselda.
Ta on suurim argpüks, kes sulitempe teha julges, aga kui vaja vastutada või Tallinna linnarahva raha tagasi maksta, siis püüab alatute võtetega nendest vastutustest ära hiilida.
j
Ja/ 15. aprill 2017 13:58
peale nende kuue veel ka krooniline kandideerimistõbi.
s
savisaar ise on üks diagnoos/ 15. aprill 2017 13:56
Savisaare sõber arst pani savisaarele järgmise diagnoosi:
veresoonte aterosklerootiline kahjustus, südame isheemiatõbi, läbipõetud südamelihase infarkt, südamepuudulikkus, raske kõrgvererõhktõbi, diabeet, amputeeritud alajäse
Siia on lisamata jäänud
raskekujuline ajukahjustus ja skisofreen
krooniline valetaja ja simulant
ebanormaalsed pikad näpud
jne.
n
15. aprill 2017 15:56
Need loetletud diagnoosid kuni diabeedini on oi kui paljudel, selleealistel eriti, ette näidata. Kas seetõttu kõik vabastatakse igasugusest vastutusest? Kahju, et hea arst end praegu niimoodi sellesse jamasse kiskuda lasi.
t
teate mida/ 15. aprill 2017 17:48
hea tutvuse ja suure rahakotiga saab kõike. Ise asi kes sellised asjad ka välistavad kohtus käimise. Mul ka pooled need tõved, kahjuks need ongi vanusega kaasnevad hädad. Ja see jalaga juhtus jah jama, oleks ehk pidanud kodus istuma.
a
avemaria/ 15. aprill 2017 22:32
Mida dr. Eha siia puutub? Igaüks, kes kuidagi on seotud Savisaarega, satub sekeldustesse ja lõpuks kohtulaua ette. Ega raviarst millestki ei vabasta , loetleb ainult surmahaigusi, mis kahtlemata on sellel ätil olemas. Mida õigussüsteem edasi teeb, on küsimus.
n
Nojah/ 15. aprill 2017 13:52
Reformipartei ridades rõõmuaeg. Üks vaenlane jälle ruineeritud. Prokuratuuriametnikud muidugi nõuavad tõendeid, et Savisaare jalg tagasi ei kasva.
j
jajah/ 15. aprill 2017 15:28
Aga invaliidid peavad ju pidevalt ikka uuesti ja uuesti käima tõestamas, et neil äralõigatud osad pole tagasi kasvanud. Pealegi nii võimekas kangelane kui Savisaar - tema on kindlasti võimeline endale kasvõi saba kasvatama!
s
sul nii pinnapealne arusaam/ 15. aprill 2017 15:36
Savisaar on olnud Reformierakonna edu põhiline läte, mis rõõmuaeg seal peaks olema? Ja miks peaks rõõmustama praegu, see mees on maas juba tülkk aega tagasi.
a
15. aprill 2017 15:50
Amputeeritud jalg ei sega nüüd küll kuidagi kohtupidamist
r
Raivo/ 15. aprill 2017 13:51
Tema haigusi peaks tööhõivereformi arstid hindama,siis oleks ta nende silmis 100%terve.
m
Mees ongi "tööl"/ 15. aprill 2017 13:58
m
mx35/ 15. aprill 2017 13:50
teiste arvelt helatakse haigeks et siis teiste arvel ravida ravimatut haigust... see vabastab vastutusest...
j
Jürka/ 15. aprill 2017 13:49
Igasse võimalikku kohta tahab kandideerida, siis on täiesti terve. Aga kui on oma tegude eest vaja vastutada, siis on surmhaige. Kusjuures on ta ju oma sõnul puhas nagu prillikivi ning tal ei tohiks mingeid halbu emotsioone tekkida. Peaks olema võisurõõm tõestada oma ausust ja mittesüüdiolekut.
e
Ehh/ 15. aprill 2017 13:47
Esimine neist on suuruse hullustus, ennast jumalaks pidamine

s
15. aprill 2017 13:42
Savisaare ainuke diagnoos kõlab nii: SIMULANT.
r
RS 2/ 15. aprill 2017 13:55
Loe Jürka 13:49 kommenti, väga hästi öeldut.
j
15. aprill 2017 15:59
Jala puudumine on kohtupidamise juures küll kõige tähtsusetum asi, ei maksa sellele rõhuda .
r
RS 2/ 15. aprill 2017 21:13
Vot-vot, ja vanglas istumise juures samuti. Kohus ei sunni ju teda karistuseks maratoni jooksma.;)
s
Soviet/ 15. aprill 2017 13:37
Tüüpiline argpüks - sigatseb, aga vastutada ei julge. Ärgu siis poliitikasse ka tagasi trügigu.
a
Arzt / 15. aprill 2017 13:36
Viimane aeg hakata pätsil sporti tegema. Alustaks konnahüpetega ühel jalal. Aastapärast on kaal 65kg ja tervis korras.
m
Mart U/ 15. aprill 2017 13:33
Polegi midagi kommenteerida. Inimest tahetakse tappa.
e
ei saa aru/ 15. aprill 2017 15:39
Kuidas üldse on võimalik Savisaart laimata? Laimuks peab suutma midagi välja mõtelda, mida ta teinud ei ole. Kes suudaks? Kivirähk?
k
Kes siin naernud on ????/ 15. aprill 2017 14:56
t
15. aprill 2017 16:07
Tõesti, 13:51 halaja, kes on naernud? too näiteks kommentaar, kus naerdakse. Teie, suurte kaitsjate, kommentaarid on naeruväärsed. Kui inimene ise on oma haigusloo avalikkuse ette laotanud, siis on avalikkusel õigus ka oma arvamus öelda, mis kuramuse naermisest ja mõnitamisest sa räägid. Inimene ise mõnitab rahvast.
m
murueit/ 15. aprill 2017 13:29
Mitte kunagi sellise iseloomuga inimene ei ütle,et ta kahetseb...Aga ma olen 100% kindel,et papi väga kahetseb oma üleaisalöömist,mille tagajärjel kellegi kannatus lõpuks katkes...Perekond oleks praegu supertugi igas olukorras,laialipillutatud lapsed seda ei asenda.
t
teisik/ 15. aprill 2017 21:45
Üks järeltulev teisik on tal ju olemas,kes papa tegusid kiidab.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee