Maailm

KÕIK ON VÕIMALIK: United Airlinesi lennuki äriklassis salvas reisijat skorpion (3)

Toimetas Kristin Aasma, 14. aprill 2017, 18:50
SkorpionFoto: AFP / Scanpix
United Airlinesi lennuki äriklassis salvas kanadalast skorpion, kes talle einestamise ajal pähe kukkus.

"Söömise ajal kukkus midagi mulle ülevalt peakohalt juustesse. Ma võtsin selle kätte ja see oli skorpion. Ja ma hoidsin seda sabapidi, nõnda et ta ei saanud mind siis tegelikult salvata,“ rääkis kanadalane Richard Bell, kes oli teel Houstonist Calgarisse. Tema kaasreisija hoiatas, et loom on skorpion ja võib olla ohtlik, vahendas BBC. "Ma viskasin selle taldrikule ja hakkasin teda uuesti ära võtma, aga siis ta mind torkaski,“ kirjeldas mees.

Ta viskas skorpioni põrandale, kust lennuteenindaja selle kruusiga üles korjas ja tualettruumis ära viskas.

Lennukis olnud meditsiiniõde andis mehele esmaabina valuvaigistit. Calgaris viidi skorpioni ohver haiglasse, kust ta peagi välja lubati.

Bell ütles, et tal pole kavatsust asja kohtusse anda. Lennufirma pakkus kompensatsiooniks nii talle kui ta naisele lennukrediiti.

Juhtum leidis aset eelmisel pühapäeval ehk samal päeval, kui United Airlinesi lennukist üks reisija jõu ja skandaaliga lennukist välja tiriti, kui viimane oli keeldunud oma kohta loovutamast. Video sellest juhtumist avaldati ning seda on internetis vaadanud miljonid inimesed. Vietnami-Ameerika 69aastane doktor David Dao kaotas rüseluses kaks esihammast, murdis ninaluu ning sai korraliku põrutuse.

Samal teemal

9. mai 2017, 16:10
Ameerika blondiin on Instagrami jaoks liiga seksikas
11. aprill 2017, 11:17
VIDEO | ŠOKEERIV: reisija lohistati vägivaldselt lennukist minema
30. märts 2017, 09:54
United Airlines ei lubanud liibuvates retuusides tütarlapsi oma lennukisse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee