Krimi

FOTOD | Järvamaal hukkus veo- ja sõiduauto kokkupõrkes inimene (20)

Toimetas Gerly Mägi, 14. aprill 2017, 13:25
Foto: Kaspar Pokk
Täna ennelõunal juhtus Järvamaal raske avarii, kui kokku põrkasid veoauto ja sõiduauto. Õnnetuses hukkus sõiduauto juht.

Häirekeskusesse helistati kell 11.33, et teatada liiklusõnnetusest Järvamaal Ambla vallas Pärnu–Rakvere–Sõmeru maantee 134. kilomeetril.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Maria Gonjaki sõnul sõitis kõrvalteelt tulnud sõiduauto Opel ette peateel liikunud veoautole Scania. 

Sõiduauto roolis olnud ja selles üksi viibinud 69-aastane naine hukkus sündmuskohal. Veokit juhtinud 41-aastane mees viga ei saanud. 

Teeolud sündmuskohal olid head, sõidutee asfaltkattega ja kuiv. Politsei tuvastas, et sõiduautol olid all talverehvid ja veokit juhtinud mees oli kaine. Sõiduauto juhi kainuse selgitab ekspertiis.

Paide politseijaoskonna välijuht Heigo Einassoo sõnas, et möödunud ööpäeva jooksul muutunud liiklusolud on autojuhtidele pakkunud väljakutseid, kuid ka heades oludes peab säilitama valvsuse ja tähelepanelikkuse ümbritseva suhtes. "Ohutuse ja turvalise teekonna tagamiseks tuleb auto roolis mõelda mõned sammud ette ja seda eriti juhul, kui läheneda tiheda liiklusega trassidele," sõnas Einassoo.

Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus. 

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee