Galeriid

GALERII | Loomakaitsjad marssisid Tallinna vanalinnas karusloomafarmide vastu (71)

LISA KOMMENTAAR

Ootan 16. aprill 2017 17:17
Millal esimest kenasti tätoveeritud inimanahast püksirihma või käekotti kanda saab?
mhmh 15. aprill 2017 17:19
Mida nende kodutute nälkjatega teha?
Gunnar Stahl 15. aprill 2017 15:22
Need, kes siin naeruvääristavad neid tublisid ja südamlike inimesi on ise alles kiskjalooma tasemel, esmakordselt sündinud inimesena. Seega polegi teil vaja oma mõistuseraasukest kulutada sellisele teemale nagu seda on väetite loomade piinamine elajalikult.
Kuid pidage meeles, et kõik mida teete teisele, teete tegelikult endale, ja sellise ellusuhtumisega suurendate rängalt oma karma võlga.
Laske aga edasi, järgmises elus sünnite mingisuguse ränga puudega.
RS 2 15. aprill 2017 22:04
Paraku meie kliimas palja *ersega käia on külmavõitu, ja lisaks politsei poolt administratiivkorras karistatav. Kanda sünteetilisi hilpe on aga ebatervislik. Seega paratamatult tulekehakattega pöörduda loomariigi poole kui sa just paadunud taimedevihakaja pole. Vaata pooled need tegelastest on teksastes mis on taimset päritoli. Lina ja puuvull samuti ka kanep on taimset päritolu. Ja taimevihkajaid teeb etriti alatuks see, et erinevalt loomadest puuduvad neil jalad, et eest ära joosta samuti pole taimedel enesekaitseks isegi hambaid olemad olemas. Ja teiseks hävitades taimestiku hävitame me iseendid kui justmõni mutant ei hakka CO2-te sissse hingama. Ha-ha-ha-ha-haa
15.22 16. aprill 2017 21:13
Mida ise eelmises elus kurja tegid ,et puudega sündisid? Kas loomade regulaarne söötmine ja nende eest hoolitsemine on "elajalik piinamine"? Isegi nahastamisele viies ei piinata neid, vaid selleks on humaansed vahendid, Kas lemmikloomade "magamapanek" on ka siis elajalik tegu ja miks seda keelatud pole? Hobuseid ,lehmi, lambaid ja sigasid jne võib siis tappa ,süüa ,nahku kasutada ,ainult karusloomadele tehakse liiga ja piinatakse elajalikult? Tule mõistus koju.
Tavalised hipid ju! 14. aprill 2017 21:48
Hipid ja mittetraditsionaalse seksuaalse orientatsiooniga identiteedikriisis uimerdised + palgalised klaköörid, kes raha eest protestivad mille vastu iganes vaja, kui pappi saab.
Pilte vaadates 14. aprill 2017 12:33
on selge kellega tegemist, need on elukutselised "protestijad" kellele makstakse selliste jamade korraldamise eest. Täna on nad "loomakaitsjad, homme vajadusel homoaktivistid, ülehomme aga "pagulaste kaitsjad", vastavalt sellele mis käsk antakse.
Vaadates fotot nr. 2, 14. aprill 2017 12:46
tekib küsimus, mis küll selle daami kupli all toimub? Kaitsta loomi nahkkinnastes? Vaadake talle silma! Mida näete? Mina näen tühjust.
Tekitab küsimusi... 14. aprill 2017 12:02
Antud artiklit lugedes ja pilte vaadates tekkis mul paar mõtet/küsimust:
Esmalt, kas kõik protestis osalejad julgevad kinnitada, et nad ei kanna ei tahtlikult ega kogemata ühtki nahast/karusnahast toodet (kindad- nii mõnelgi pildidl kenasti nähtavad, jopekraed, nahksaapad, kellarihmad, vööd jpm.)
Teiseks, oletame, et protestijate soov täitub ning üks või mitu karusnahafarmi suletakse. Kes seletaks mulle, mis saab seal elutsevatest sadadest loomadest?
Loodusesse neid lasta pole võimaliks, sest nad on farmis kasvanud ega suudaks seal ellu jääda. Kodudesse neid ei jagata. Kas loomaaeda järgmisesse puuri? Loodusparkidesse? Julgen kahelda...
Need loomad on võimetud iseendaga hakkama saama- farmis on regulaarne toit, ise jahtima ei pea, kõik tehakse ette-taha ära, seega mis saab neist peale farmi sulgemist?!
Krõõt 14. aprill 2017 20:18
Kaugele näha et jopekraed olid kunstnahast.Reporter ka mainis et nat,nahk, Aga muidugi võib kanda nahast saapaid sest need pole tehtud karusnahast.Lihaloom tapetakse söögiks---kas siis naha peab ära viskama?? Kasvatada -tappa looma ainult inimese tujude jaoks ei ole normaalne.Kui 40 kraadises külmas nahka kanda ei pahanda ka keegi.
Loomakaitsjatele 14. aprill 2017 11:14
Kui kaoks NÕUDLUS karusnahkade vastu, kaoksid ka karusloomafarmid. Nii et võidelge esmalt inimteadvusega!!!
Lammas 14. aprill 2017 10:53
Keegi ei pööra tähelepanu sellele asjaolule, et piketeerijatel lambavillased mütsid ja sokid.
oled küll lammas jah 15. aprill 2017 02:34
läksid natuke hoogu? usu mind, lambal on päris hea meel, kui ta liigsest villast seljas lahti saab ;)

Napsitrall 14. aprill 2017 09:14
Miks nad ainult karusnahkade vastu protestivad, tavaliste nahktunkede vastu aga mitte? Sest rühma rikkamate naisterahvaste vastu protestida, kes kannavad karusnahast kasukaid, on tunduvalt ohutum ja tervislikum, kui protestide rühma mootorratturite vastu. :-)
Haha 14. aprill 2017 09:21
Pole näinud ühtki tsiklimeest hõberebase kasukas
ahaH 14. aprill 2017 15:20
Aga kus kohas oli väidetud, et mootorratturid käivad KARUSnahkades?
Tiit 14. aprill 2017 10:27
Miks nad ei protesti Eestis arutu metsalangetamise vastu. Palju loomi jääb kodutuks ja palju liike hukkub, aga see ei ole atraktiivne, sellega kuulsust ei saavuta.
RS 2, to Tiit 14. aprill 2017 15:21
Vaata need libaloomakaitsjad ja veganid on suuremalt jaolt taimedevihkajad, seepärast ei protestigi.;)
Oeh 14. aprill 2017 09:07
Pole küll loomakaitsja aga rebsefarme nüüd küll elu elamiseks vaja ei ole
See luksus mida tarbivad ju vaid vähesed,
Ja selleks et omada mingit 100 tuhist kasukat ei pea tõesti vaeseid loomi tapma
Elu saab elada ju ka ilma rebse või sooblnahkse kasukata
09.07 14. aprill 2017 12:20
Sinu loogika on siis see, et hävitame "loomakaitse" sildi all ära hõbe-, sinirebased, naaritsad ja muud puuriloomad ? Vabas looduses nad pole kohaldatud elama ja iseseisvalt toime ei tule, peaasi ,et kasukaid ja mütse ei toodeta?
laura 15. aprill 2017 17:55
Kas uurisid täpsemalt temaatikat 09.07? Üleminekuajaks oleks 10 aastat, mis tähendab, et kõik 1,5 miljonit looma, kes Eestis selle ajaga üles kasvatataks on selleks ajaks ära nülitud ja pole vaja muretseda ühegi looma pärast, mis temast edasi saab. Alles jäävad vaid farmiomanike rahalised rikkused teiste kannatuste arvelt.
Laurake 16. aprill 2017 21:21
sa oled siis veel hirmsam inimene kui need farmide pidajad. Nemad vähemalt tahavad ,et need loomaliigid säiliks ,vastupidiselt sinusugusele "loomakaitsjale" kes soovib need liigid üldse välja suretada. Äkki suretada siis välja ka vaesed inimesed ,et rikkuritele rohkem raha jääks teiste kannatuste arvelt?
Robi 14. aprill 2017 07:41
Tuletan teile meelde, et selliste ignorantidega kes oma nunnust ninaotsakesest kaugemale mõelda ei suuda käime me koos valimas. Aitäh toimetusele piltide eest... lähevad vastavasse infopanka ja edaspidi hea vältida.
Urmas 14. aprill 2017 07:39
Ahjaa, veel, pildil 22 on avaliku korra rikkumine. Tundub, et mõnel loomakaitsjal hakkas suure kisamise peale kurk kriipima ja peab kurgu kipitust leevendama Saku toodangu märjukesega.
Mis 14. aprill 2017 08:56
See siia puutub, eestlased ongi ju joodikrahvas
Urmas 14. aprill 2017 07:36
Vaadates piltidelt seda karvaste ja suleliste kirjut seltskonda, siis on vähemalt hea, et nad pole veel päris hukka läinud ega veel varasta ja röövi. Millegipärast tunduvad need need "loomakaitsjad" olema väga valikulised kaitstavate osas, sest paljudel olid jalas "Bambi" nahast saapad, mõnedel ilusad uhked nahast käekotid, nahast sõrmikutest ma ei räägigi. Miks nad teisi loomi ei kaitse? Huvitav, kas loomakaitsjad teavad, millega tegeleb koer kui tal on igav? Samaga võiks ka need loomakaitsjad tegeleda, kasvõi kambakesi koos.
Sann 15. aprill 2017 09:00
Ja sina näed läbi pildi, kas tegemist on ehtsast või kunstnahast toodetega? Ära loobi sõnu, kui nendes kindel ei ole. Isegi kunstkarusnahka tehakse tänapäeval nii, et ainult väga asjatundlik silm tunneb selle katsumata ära. Rumal, oled. Väga.
Ja öelda siin, et loomakaitsjad valivad, keda nad kaitsevad ja miks nad teisi loomi ei kaitse? Veel üks rumalus. Ei ole mõtet minna protestima, et palun lõpetame kõikide loomade igasuguse ja igas valdkonnas ebaeetilise kasvatamise, eksju?! Nemad nõuavad praegu karusloomakasvatuste sulgemist, samal ajal käib aktiivne tegevus selleks, et Eestis keelataks ära metsloomade kasutamine tsirkustes, kogutakse allkirju loomade pikamaatranspordi lõpetamiseks jnejne. Vii ennast kurssi, palun!
Ma ei viitsi üldiselt sellise ignorantide kamba seas üldse arvamust avaldada, aga niipalju rumalust ajab lihtsalt vihale. Kuidas saab üks inimene olla nii negatiivne millegi selle suhtes? Isegi täiesti ebavajaliku toote tarbeks piinatavate loomade kaitseks marssimise kohta on Teil niii palju s*tta pilduda? Miks?
Ma ei ootagi siit mingit adekvaatset vastust. Näha ju, mis seltskond siin kommenteerib. Ühiskonna madalkiht, vastik!
Sannile 16. aprill 2017 21:27
Kui "kõrgkiht" koosneb sinusugustest "tarkadest" pole imestada miks eesti põhja on läinud. Loomapidamisest aimu pole, töötegemisest veel vähem, saaks ainult lipud käes jõlkuda ja teiste kulul elada ning mullikesi välja ajada.
viljandlane 14. aprill 2017 06:56
Vahest tuleb selliseid loomakaitsjaid vaadates tahtmatult mõte,et terve see bande tuleks korralikult läbi nuuditada!Ja sellised käivadki riigist-riiki ja muudkui protestivad!
laura 15. aprill 2017 18:02
Osalesin samuti rongkäigul. On lausa naeruväärne, et lausa mitmed kommenteerijad arvavad, et selle eest saadakse raha. Vatupidi, võtsin töölt vaba päeva ja jäin hoopiski rahast ilma! Samuti enamik rongkäigulisi on ise rahalisi annetusi teinud,et see üritus aset leiaks. Armastus teiste olendite vastu on see, mis inimesi kokku viis! Ühel päeval võidab armastus!
18.02 16. aprill 2017 21:31
Kas zoofiilsed kalduvused küljes, et rebaseid armastad, oota meil tuuakse iga päev eesti uusi "olendeid" ,äkki leiad sealt mõne kahejalgse keda armastada?
MGM 14. aprill 2017 01:50
Õhtulehe kommenteerijad on järjekordselt tõestanud oma debiilsust. Nüüd kaks rubla ja pudel igaleühele ja marss tuttu, homme peate Trumpi suurest pommist kirjutama.
oeh 14. aprill 2017 00:37
Päris kahju hakkab neid vaesekesi vaadata. Eriti, kui mõelda, et nad on juba kellegi emad või isad. Kahju nende lastest. Hääbuv sugupõlv, kes ei oska oma eluga paremat peale hakata. Hale!
tallinlane 14. aprill 2017 01:28
Kas neil marssijatel tõesti pole muud midagi teha...? Kole pilt!
No 14. aprill 2017 08:58
Usun et nende inimeste lapsed ei lähe kunagi rebasefarmi nahanülgijaks
to No 14. aprill 2017 12:12
Mis see siia puutub? Nahanülgija amet on väga vana ja auväärne tegelikult. Kui seda bandet vaadata, siis tundub nagu haisev taaskasutuskeskus oleks tänavatele lahti lastud. Raha ei ole, mõistust ei ole, rumalus ruulib. Isegi, kui oled rohelise mõtteviisiga, siis neid rohelisi nähes annad jalgadele valu. Loodame, et nad Riigikokku ei pääse.
RS 2 14. aprill 2017 20:34
Muidugi. Hakkavad hoopis laia profiiliga prügikoll-pudelikorjajateks, sest hävitades tootmisalasi hävitavad ka töölohti. Ühed protestivad karusloomade vastu, teised paberitööstuse ja sigalate vastu - haisevad nimelt, kolmandad ei salli autosi ja autotööstust, neljandatele ei meeldi alkohol, ja nii edasi... Seega laseme kõik tookohad ja tööandjad põhja ja hakkame kui lambad muru näksima. Fenomenaalne!! ;)

mis järgmisena 14. aprill 2017 00:24
teeme taimekaitsjate liiga?nisu ja rukist ei tohi lõigata...porgand ja kartul on ka elusorganismid.Lapsed ei tea mis on miinus 40 pakast ja mis siis seljas peaks kandma?
Ei 14. aprill 2017 09:27
Tule enam sellist pakast Kliimasoojenemine
Kai 14. aprill 2017 20:21
Millal sul Eestis - 40 kraadi pakast oli.Jutt on eesti karusloomafarmidest
Vaata Kai! 16. aprill 2017 15:05
Viimati oli -36C 2004aastal. Mõõtsin selle Pärnus Soo tänaval hommikul tööle minnes. Kliima soojenemisest puhu omasugustele kergeusklikele.
Asd 13. aprill 2017 23:46
Komme lugedes siis on ilmselge, et loomad on rohkem väärt kui need tühised kommenteerijad.
Karmiin 13. aprill 2017 23:39
Ah et naised värvis huuli punaseks ja läks protestima. Nu, nu.
eriline 13. aprill 2017 23:24
kari opakaid, loomad häbenevad .
Ei 14. aprill 2017 08:59
Usu
Käisin kunagi rebasefarmis, sellest vaatepildist siiani halb
Sama nagu koonduslaager
loom nii ei mõtle, 15. aprill 2017 07:56
oma kujutlust ei tasu panna looma pähe.
!!! 13. aprill 2017 23:13
Muide, taimed kuuluvad ka elusa looduse hulka, miks ainult loomi peab kaitsma? Loodusharidus lonkab!
nutria 14. aprill 2017 09:10
kas sealiha vardas ei sööda. grilliõhtul topitakse maltsa varda. kuradi lasteaed muud midagi need protestijad.
Seal 14. aprill 2017 09:23
Ei protestitud ju sinu grillliha pärast Söö aga
Krõõt 14. aprill 2017 20:23
Mõnitate protestijaid ise ei saa aru kas protestiti liha või karusnaha vastu.Isegi mitte lehma ,lamba sea naha vastu.Karusloomafarm .
raasiku memm 14. aprill 2017 10:25
miks nad ennast ei habista nende koerad ja lemmikud on tervete paevade kaupa kodus puurides nii kaua kui nad tervete paevade viisiloomi kaitsevad motetud olendid
Vegan 15. aprill 2017 09:15
Sul lonkab kogu muu haridus. Kuidas muidu saad sa, nagu kõik harimatud, KARUSLOOMAKASVATUSE (loe see sõna veel üks kord läbi) vastase protesti teema alla hakata liha- ja taimetoitlusele kallutatud teemat ajama? Ei ole mõtet lihtsalt lahmida, inimesed. Te jätate endast super madala mulje, kes tõesti asjadest suurt ei jaga.
Hei, Vegan! 16. aprill 2017 15:11
Ilmselt annab proteiinipuudus juba märku mõttetegevuse hägustumisega. Kuidas muidu saad sa kaitsta vaid nunnusid karusloomi, kuid jätad kaitseta kõik lihaloomad? Vat see on küll variserlik jutt.
Üle viies inimilma kõlaks asi nii: Kaitske kauneid NOORI naisi! Inetud ja vanad käigu kuradile. Kas nii või?
Aitäh teile... 13. aprill 2017 23:09
suur tänu ja kummardus osalejate ees!
Eestlane häbi! 13. aprill 2017 23:05
Ilus lugeda neid kommentaare- hea, uhke on olla Eestlane!
Mul 14. aprill 2017 09:01
Sama tunne,
Aina tapame, núlime ja õgime
Dactylopius coccus Costa 14. aprill 2017 12:54
Ja määrime huultele tapetud elukate kehavedelikke, manustame toiduga kah. E120
K.Altsakad 13. aprill 2017 22:55
Ah need ongi need ühiskonna turjal parasiteerivad lumehelbekesed, kes arvavad, et raha, mis nende ülalpidamiseks kulutatakse, tuleb "seinast".
Igatahes 14. aprill 2017 09:01

maamiis 13. aprill 2017 22:51
siga ja lehma ikka tohib veel pidada .Lolliks läinud seal linnas heast elust
HÄBI võiks neil olla! 14. aprill 2017 01:25
Need loomakaitsjad pole normaalse mõistusega.... Ja HÄBI ei ole neil ka eesti rahva ees!
Ei 14. aprill 2017 09:02
Ole loomakaitsja aga häbi on sinu pärast
on 13. aprill 2017 22:49
siis vanalinnas farmid vms...need kaitsjad ei viitsi sellist ööd teha ja protesteerivadki mõttetult inimeseks olemise vastu, inimene on maale pandud Jumala poolt loomade ja lindude valitsejaks ja kuni on elatud, on ikka kantud nahka ja õige inimene ei vea seanahka nagu need kaitsjad- tooge neile liha taldrikule jne. kes peab looma teie eest tapma siis- paras dzunglisse saata nagu ameerika tõsielusaates.
Metsaärikas 14. aprill 2017 07:45
Papi, ära paanitse, nemad on noorus ja sinu hooldekodu valijad. Kas lähed mahajäetud rebasefarmi või tühja tapamajja ahelatega seina külge kinni, see on sinu jaoks tõsielusaade.
Võltsid 13. aprill 2017 22:43
Vaadake seda suleliste seltskonda! Galeriist pilt 47 näitab eriti hästi kellega tegemist.
Irw 13. aprill 2017 22:22
Nahksed jalatsid , nahksed kindad ja kotid , lambavilla tooted -loomakaitsjad (m y a s s )
Oh 14. aprill 2017 09:04
Seal räägiti ju selgelt, et rebasefarm ei ole inimese eluspüsimiseks vajalik
See vaid luksus, mida muide eestlased vähe tarbivad
Päevakoer 13. aprill 2017 22:00
Au ja kiitus fotograafile! Hästi tubli töö! Tõeline kunst on näidata käputäit mõõtmatu meeleavaldusena! Väga austust vääriv eeskõnelejate nimekiri. Puudu ehk alender ning veel mõned vaimse puudega valijate valimistulemused.
kuulge 13. aprill 2017 21:50
Kuulge, te silmakirjatsejad! Nahksaabaste ja -kottidega aitab küll käia. See nahk kasvab puu otsas või?
darwini vikat 13. aprill 2017 22:14
Ma pikalt ei viitsinud kõlpsida kuid tibil esimesel pildil on äge rebasenahkne krae ja vanemal proual kes kolmandal fotol roti portreed kannab, hülgenahksed kindad. Soros andis raha.
Teadmiseks 14. aprill 2017 09:25
Minu mantli krae paistab ka võhikule ehtne Aga tegelikult .....tehis