Eesti uudised

Kohus määras Edgar Savisaarele kohtuarstliku ekspertiisi

Toimetas Merili Luuk, 11. aprill 2017, 12:53

81 KOMMENTAARI

METSAVEND / 12. aprill 2017, 17:07
Tuletaks alustuseks meelde kuidas Ilves juba olles välisminister tahtis oma tühja taskuga söpradele Eesti Energiat müüa ja kuidas hr Savisaar selle seisma pani . Selge kust poolt tuuled juba siis puhusid ja kahjuks sellised tegelased ei kavatse kunagi tunnistada ,et neil polnud öigus .Mis puutub väitesse ,et hr Savisaar puhtalt aferismist tegutses Eesti riigi taastamisel siis tegemist pigem nende lapsministrite tahtega kirjutada ajalugu oma kasuks ringi .Veel mis puutub Ilvesse siis mingil Ameerika Hääle hääletorul pole mingit öigust nimetada hr Rüütlit kolhoosi esimeheks .Paistab seoses hr Savisaare teemaga olla paljudel valikuline mälu ja samuti hea fantaasia ja kujutlusvöime .Samuti oli ja on hr Savisaar nagu kont kurgus nii refidel ja herra endisel pääministril Röiva Taavil kes said saapajälje seljale .Ma soovi öigustada miskit ega kedagi aga siiski hr Savisaare tegelikud tegemised räägivad enda eest tegelikult miskit muud .
METSAVEND / 12. aprill 2017, 12:33
Räägiks lahti selle kuidas tegelikult tühja taskuga kikimiki söbrad ,ehk Ilves ja tema seltskond tahtsid varastada Eesti Energiat .Edasi räägiks sellest kuidas lapsministrid tahtsid ja tahavad ehtida ennast sellega mida nad teinud pole ja mida ei oskagi .Pean silmas Eesti riigi taasiseseisvumist ja sellega kaasnenud tegevust millega tegelesid otseselt hr Rüütel ja hr Savisaar ,kust vötab möni julguse nimetada neid aatelisi inimesi kas aferistideks vöi kolhoosi esimeheks .Seda kolhoosi esimehe juttu leierdas ju hr Rüütli kohta jänkist suller Ilves kes tegelikult ropult varastas Eesti riiki koos refidega . Ma ei soovi kaitsta Edgar Savisaart kuid aitab valedest .
o
Ohe/ 12. aprill 2017, 09:01
No ja Eedu karistuseks jääbki Postimehes avaldatud materjalid süüdistusest ja foto, kus ta kellegi daami, vist Nataljaga Tallinna hotelli numbritoast lahkus. Punkt.
h
12. aprill 2017, 08:38
Huvitav, et igale poole kandideerimiseks tal tervist on küllaldaselt, jääb ülegi kõvasti.;-) Teiseks, mis ta kohut ikka kardab, pidi ju puhas kui prillaud olema.;-)
k
Kohtuarst/ 12. aprill 2017, 02:34
Siin on vaja vanglaarsti ekspertiisi koos igahommikuse kohustusliku klistiiriga. Ja mees kohe terve kui purikas,valmis kohtuma valijatega ja linna juhtima.
e
12. aprill 2017, 08:34
Eks vastutuse ees hirm teebki haigeks.Kus see prillikivi nyyd on,kui kardab vastutada oma tantsude ja laulude eest.Vedas alt oma valijaid,kogu tants käiski valija raha eest,sama käib praeguse valitsusega edasi.
m
miks-/ 12. aprill 2017, 00:29
tahan plussi panna, ei saa?
l
lp Õhtuleht!/ 12. aprill 2017, 00:12
Loodan ,et kommentaar läheb läbi,sest korruptsioonile Eestis,tuleb lõpp teha!
v
veel/ 12. aprill 2017, 00:09
Millal mõistetakse kohut,Sadama korruptantide üle, lennunduse kahekordse pankrotikorraldajate,Eesti Energija segaste arvete sissenõudjad ,ämma kilekotid,praamindusega kaotatud miljonid jne ja jne? Kõik on vabadused ja istuvad edasi oma kohtadel ja üks nüüd isegi Brüsselis. kes Eesti maksumaksjate raha, miljonites lennutas,teadmata suunas-keegi huvi ei tunne?Sellepärast tehaksegi Savisaar patuoinaks oma pisiteoga, et varjata suuri korruptante!

h
Hale ja häbi on!/ 12. aprill 2017, 00:01
Kui arulagedad kommentaarid siin ilmuvad! Kõige hullem on see et asjalikud kommentaarid läbi ei lähe ja debiilsed avaldatakse. Kindel on see, kui Savisaar ei oleks otsustaval hetkel, Eesti vabaduse väljakuulutamise juures olnud ja selle läbiviija, siis need mõistuseta laps-kommijad ei istuks arvuti taga ja ei labatseks kellegi tellimusel!
i
Imelik/ 12. aprill 2017, 09:18
inimene oled!Siin ei ole tegemist mingite laps-kommenteerijatega.Ma olin tol ajal 30 ja lapsest saati maailma asjade vastu huvi tundnud ning veendunud juba 1988 aastast saadik,et Savisaar on üks võimuahne aferist!Mõningane roll tal muidugi taasiseseisvumisel on,kuid see ei ole tema või rahvarinde ainuteene,et nii läks.Väga hästi on see asi kujutatud seriaalis ENSV,kus endised lauspunased läksid kõik rahvarindesse ja vanaisa-Aadu omas pisut teistsuguseid vaateid.Ma olin ja olen nende teistsuguste poolt,kes ei ole kunagi tunnistanud mingit nõukogude võimu Eestis ja mingeid siia saabunud migrante.Savisaar ongi nende(ja nendele)toetaja.Ta tuleks juba ainuüksi selle tegevuse eest elu lõpuni kinni panna ja mingit korruptsiooni poleks vaja uuridagi.Ta on ära teeninud 1000 eluaegset üksikkongis!
n
nojah/ 11. aprill 2017, 22:07
Ükski elav, mittesurev ja rääkimiseks suuteline inimene pole nii haige, et ei suudaks vastata küsimustele, mis puudutavad ta enda tegusid ja teiste osalust neis (või vastupidi). Midagi muud ju kohtualuselt ei nõutagi. Samas, kui ta ise kinnitas avalikkusele, et on puhas kui prillikivi, siis ei tohiks kohtuistungil toimuv teda psüühiliselt ülemäära koormata. Ta ei pea ka tõusma ega seisma püsti. Avalikkuse tähelepanuga on ta harjunud, seega ka sellest ei tohiks mingeid ülemääraseid pingeid tal tekkida (kui ta on puhas nagu prillikivi). Tal on väga hea igakuine sissetulek, arstiabi ja ravimid kogu aeg käepärast, st et ka psühhiaatriline ja psühholoogiline abi on tal kogu aja vabalt kättesaadav olnud.
r
RS 2/ 11. aprill 2017, 21:30
Huvitav, et igale poole kandideerimiseks tal tervist on küllaldaselt, jääb ülegi kõvasti.;-) Teiseks, mis ta kohut ikka kardab, pidi ju puhas kui prillaud olema.;-)
e
Eestlane/ 11. aprill 2017, 20:58
Viisakas oleks ka prokuröridele ekspertiis teha
milles probleem/ 11. aprill 2017, 19:04
tagaselja kohus , las istub jundisilmal ja loeb palju aastaid saab
h
huvitav, seni oli nagu tervis lubas kõike teha/ 11. aprill 2017, 18:44
nüüd kui oleks vaja tõestada nn. prillikivi puhtust nagu ta ise väidab, hakatakse otsima haiguseid ja seisundeid, mis päästaks kohtust. Õige mees tõestaks oma süütust ise mitte ei vassiks ega laseks oma kaitsjatel seda teha.
Kus suitsu seal tuld ja ei usu sugugi, et kõik milles teda süüdistatakse on vale. Mitte ei usu.
k
kohtu jaoks on haige,/ 11. aprill 2017, 18:35
kuid Tallinna linnapea pingelise töö jaoks oleks nagu terve????
m
Mina tahaks teada,/ 11. aprill 2017, 18:29
mida see jant meile kõigile annab. Kas siis tuleb õnn meie riiki ja me kõik saame rikkaks, kui Savisaar vangi pannakse? Milleks niisugune õel kommenteerimine? Oodake, kulla inimesed, kuni kohus teeb oma tööd. Alles kohtuotsus teeb kellegi süüdlaseks. Seni seda pole. Nii et - rahu, ainult rahu!!
v
vanglas sündinud, vanglas s.../ 11. aprill 2017, 18:59
Rahu saabub vangikongis.
k
12. aprill 2017, 08:36
Kas sul on midagi kahe körva vahel,kui kiidad heaks korruptsiooni ja valijate raha eest oma elu mugavaks tegemist.Las mees ka vastutab oma tegude eest,nii lihtne see prillikivi asi ongi

b
BRAAVO/ 11. aprill 2017, 18:19
Kaua need kohtud endaga lollitada lubavad? Tööl käia saavad aga kohtusse ilmuda mitte . Teinekord on vastupidi. Istutakse töövõimetuslehel ja justkui ei tohiks midagi teha, aga kohtusse ronitakse nagu pole midagi viga. Haigekassa raha on niigi igast otsast varaste küüsis. Sellised kohtust kõrvale hiilijad ja kohtuga lollitamiseks haiguslehel olemine on kõige räigem seaduste rikkumine ja samas haigekassa raha varastamine. Haigusleht on ainult selleks, et inimene saaks terveneda võimalikult ruttu.
k
11. aprill 2017, 18:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
ü
Ühtse venemaa kohalik rakuke/ 11. aprill 2017, 19:00
Korruptanti kiitvaid kommentaare saatke Moskvasse.
t
Tervitused moderaatorile/ 11. aprill 2017, 19:02
Korrup.tanti kiitvad kommentaarid saatke putinile, kes on Ühtse venemaa kohaliku rakukese lepingupartner.
p
11. aprill 2017, 18:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
p
parask ootab/ 11. aprill 2017, 19:04
See töö sobiks Savisaarele küll.
k
koli/ 11. aprill 2017, 18:47
Venemaale kui eestlaste Eestimaa ei meeldi.Kui oled venestunud eestlane,mis siis teha.
Kommunistid on me Eestimaa juhtimisega tegelenud ju nad ei oska riiki juhtida.
Tegelik eesti riik ja eestimeelsus on hävitatud ja vene ajal vene kultuuri omaks võtnud
ei ela enam eesti kultuuriruumi sisse.
m
Mille/ 11. aprill 2017, 17:59
peale meie riigis küll raha raistakse? Oleks pidanud elama elu, mis tervisele ei hakka, valikud on iga inimese enda teha.
o
Ossi raha/ 11. aprill 2017, 18:15
Palju rohkem raisatakse kohtuga manipuleerimise käigus. Üks kord on töövõimetusleht sobilik mitteilmumiseks, teine kord ilmumiseks aga Ossinovski raha kedratakse aasta jooksul miljoneid tuulde just kohtuga manipuleerimise eesmärgil . Samal ajal tehakse tööandjale tööd ja tööandja vaatab seda vaikselt ja mõnuga pealt, sest nii saab käe sotsiaali taskusse sirutada.. Töö tehtud aga enda palgafond alles.!
m
mhmh/ 11. aprill 2017, 17:51
nõunikud on süüst puhtad?
i
insener/ 11. aprill 2017, 17:44
Praegune riigi prokuratuur ja õigussüsteem jätkab endisel, RE ja IRL-i poolt kehtestatud kursil, s.t. klaperjaht käib ainult opositsioonis olnud KE ja Savisaare õigusrikkumiste avalikustamiseks ja kohtu alla andmiseks, samal ajal kui RE 20 aastane miljonite "kaotamine" ja kilekotti ajamine, rollotamine jpm. ning IRL-i elamislubade müük lõpetatakse vaikselt ära, sest puudub kuriteo koosseis ja need ei paku avalikku huvi. Selge see, et Savisaar kasutas linna raha samamoodi nagu kunagine pankrotistunud Aakre kaupmees: "Ega`s ma rehku, ma muudkui möi".
Sõltumata Savisaare kohtumenetluse tulemustest, on Eesti õigussüsteemi maine avalikult ja rahvusvaheliselt täis tehtud. Mida arvatagi pelgalt kahtlustuste põhjal mitme aastasest ametist kõrvaldamisest, 23 kapo töötajaga erakonna kontori läbiotsimisest, puu otsas olevate piilukaameratega Hundisilma talu jälgimisest ning telekaamerate surinal suusatajate näomaskiga kapo töötajate poolt Hundisilma talu läbiotsimisest.
Kirsiks tordil kõige selle kohtufarsi keskel on uljalt ratastoolis ringi sõitev, ühe jalaga invaliid Edgar Savisaar. Tuleb tuttav ette, meenub kuidas proua Müllerova vahva sõdur Sweiki ilmasõtta sõidutas: "Edasi Belgradi peale!".
e
Ei mingit kohtufarssi/ 11. aprill 2017, 18:01
Kõik pätid sõltumata parteilisest kuuluvusest tuleb vangi panna.
k
kas sa mõtled seda,/ 11. aprill 2017, 18:23
kuidas haigekassa raha läbi petuskeemide edasi parteilaste ämmade kilekottidesse sattuma pannakse . Sellised kuritegelikud skeemid on teatavasti ortoosivahendite, kindlustuspettuste, laevaehituste ja paljude teiste valdkondade väljakujunenud petuskeemid, mida prokurörid keelduvad uurimast.
ä
Ära valeta/ 11. aprill 2017, 19:06
Kuulsad Tallinna Sadama "laevaehitajad" on juba kohtu all.
h
Hääl hullarist/ 11. aprill 2017, 17:23
olen terve nagu purikas, olen linnapea, olen kuningas, olen tsaar....
e
11. aprill 2017, 16:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
s
Seewald/ 11. aprill 2017, 17:12
See kommentaar tuli 5. palatist
m
12. aprill 2017, 00:09
Mis sa seal teed,millist haigust põed?

e
11. aprill 2017, 16:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
e
eestlane/ 11. aprill 2017, 16:38
Meie pere hääled on valimistel Sulle garanteeritud.
ü
Ühtse venemaa kohalik rakuke/ 11. aprill 2017, 17:13
Pole sa mingi eestlane, vaid kremli troll.
j
jõujõu/ 11. aprill 2017, 15:58
Ka abilinnapea suhtes tuleks kaaluda psühhiaatrilise ekspertiisi tegemist, sest vastasel juhul jääkski välja selgitamata, kas kõige kauem abilinnapeana töötanud isik (alates 2004) teab, mis Tallinna linna juhtimises toimus/toimub või on tegemist süüdimatuga, kellel pole aimu isegi sellest, kas ta on või võib olla allkirju välja tulistav tankist.
j
jõujõu/ 11. aprill 2017, 15:44
Või oli/on Savisaar kõigest kuritegeliku maailma tankist? Tervislik, sh psühhiaatriline ekspertiis oleks antud juhul igati põhjendatud.
j
jõujõu/ 11. aprill 2017, 16:34
Ilmselgelt ta nautis sahkerdamisest saadavat hüve, nautis ka ärategemist ja tundis sellest rahuolu! Ega's ilmaasjata nad pidevalt korruta, et teiste teod on suuremad, miks seda või teist ei uurita. Sellest ütlusest järeldub, et teati teiste tegemistest. vaikimine toimus "partner in crime" põhimõttel ning vastastikune kemplemine seondus peamiselt tühja tähja ehk näilisusega.
k
kyss/ 11. aprill 2017, 15:40
Huvitav, mille pärast Savisaar kohtu all on? Kas võttis altkäemaksu keskturu maa erastamise abil sama maa planeeritava kaubanduskeskuse maaalaks muutmise (ehk ärastamise) võimaluse eest? Oleks ju igati loogiline, et keegi sai sellise skeemi naglalt pushimise eest kas pappi või muud rahasse hinnatavat hüve (nt ametikohad, sh tulevased, teise rikkumiste kinnimätsimine, toiduahelas edutamine jms)???
v
vot tak/ 11. aprill 2017, 15:27
Tallinna linnas ongi tegelikult 3 linnavalitsust. Esimene linnavalitsus on see, mis momendil latentses olekus on (muide, lutikad võivad latentses olekus olla aastaid ja sellest seisundist järsult aktiveerida, kui ohver on end paigale sättinud). Teine linnavalitsus on momendil Aasa käpa all. Kolmas on see, mis omal ajal esimese käpa all oli ja mis tegelikkuses eksisteerib siiamaani eraettevõtluse kaalutlusotsustuse ja avalikkusega võistlevuse printsiibil (sestap on välistatud ka haldusmenetlusseaduses toodud uurimisnõude ja hea halduse tava järgmine). Aasa juhitava linnavalitsuse peamine aur kulub esimesele ehk latentses olekus linnavalitsusele soodsate ärkamistingimuste hoidmisele ning esimese ja kolmanda vahelise tasakaalu hoidmisele seniks kuniks boss naaseb. Tasakaalu hoidmine on preventiivset laadi turvameede selleks, et kolmas linnavalitsus ei langeks esimese linnavalitsuse latentsuse perioodil linnavalitsuse sisesest eravõtlusest välja (st et ei kujundatataks ümber äriühinguks), vaid jääks ja oleks esimese linnavalitsuse teenistuses kohe ka pärast esimese linnavalitsuse aktiviseerumist. Teise linnavalitsuse teened saavad rohkelt tasutud, ja enamgi veel, kui esimene aktiviseerub. Ja kui esimene ei aktiviseerugi, siis sellest pole katki midagi, sest selleks teine ongi, et toiduahel ei katkeks ja kõik kolm linnavalitsust funktsioneeriks nagu see ligi 20 aastat juba olnud on. Latentsus ei määra siin midagi, see on pigem auseisund, sest positsioon on, pappi tuleb ja nende saamiseks ei pea enam midagi rohkemat tegema. Latentsusest nn ülesärkamine võib kõne alla tulla siis, kui tagavarad kokkukuivavad või on tekkinud isu suurema ampsu järele.
t
ta ju/ 11. aprill 2017, 15:22
ametlikult töötab, järelikult saab kohtu ees ka istuda!
j
jah/ 11. aprill 2017, 15:07
võiks ikka ükskord see haige inimene rahule jätta ,kaua võib
k
korruptsioonipealinn/ 11. aprill 2017, 15:51
Nii kaua kui korruptant teenitud karistuse saab.
k
korruptsioonipealinn/ 11. aprill 2017, 15:52
Nii kaua kui korrup.tant teenitud karistuse saab.
a
arumaeisaa.../ 11. aprill 2017, 15:58
haige inimene on haiguslehel,aga tema onju palgal

h
Herman Tsimm - Klausson/ 11. aprill 2017, 14:48
Veike myrgitsyst ja opsti kohe põrgukatlas koos Hitleri ja Puutinaga
x
XXX/ 11. aprill 2017, 14:45
Soovin talle kõike paremat!
m
Mis/ 11. aprill 2017, 14:43
eksperetiisi veel vaja on?Alles kihutas kesikute(loe rahva raha eest)mööda eestimaad ringi.veel enamgi on töövõimeline ja saab sellist töötasu kuus mida ei saa pensionärid aastaga.Vanglas on sündinud ja sinna peab ka minmema..
a
Alar1/ 11. aprill 2017, 14:36
Nii saab Savisaare surmani venitada. Kui ekspertiis Savisaare kõlbulikuks tunnistab, siis saab ekspertiisi kohtusse kaevata. Kõik kohtuastmed järjest kuni Euroopa kohtuni. Savisaare enda protsess seisab niikaua. Savisaarega läheb ilmselt aastaid. Kõrget KGB ohvitseri on isegi tänapäeval raske vanglasse panna.
a
Aga öeldu ju juba poolaastat tagasi ,et kohus kestab juunikuuni1917 / 11. aprill 2017, 14:40
juba siis oli neil selge ,mis ja kuidas jne.
a
Alar1/ 11. aprill 2017, 14:33
Mina soovin härra Savisaarele pikka iga ja tugevat tervist. Ega vangimaja pole nõrkadele.
r
11. aprill 2017, 14:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
x
xxxx/ 11. aprill 2017, 14:25
Meenub ka Prügiärimees Ossipemko kes kohtu ette minnes oli suremas aga nüüd
tegutseb pealinna prügiturul.Kui tema suhtes kohtuasi lõpetati järgnes kiire imeline paranemine.
k
kesk ruulib!/ 11. aprill 2017, 14:16
Edgar Savisaar on SUUR RIIGIMEES!

e
edgar aus/ 11. aprill 2017, 14:14
AGA KUS NEED PAIDE AUSAD TEGELINSKID ON MIKS EI TULE KOHTUSSE EDGARILE APPI VIST NEIL KA KINNIMINEK
m
Maxs/ 11. aprill 2017, 14:13
Parandamatult on Edgar kindlasti haige ,jalg ei kasva tagasi.
e
eesti mees/ 11. aprill 2017, 14:02
äkki peaks need advokaadid ja ekperdid kohtu ees olema koos savisaarega.
l
LAHE VIDEO/ 11. aprill 2017, 13:57
k
Küüditatu/ 11. aprill 2017, 13:54
Kes küsis 1941-1949 ja hiljem, kas oled sa lootusetult tõbine, liikumisvõimetu (kärulükkajaid ja põlvesilitajaid ka ei oleks leitud) või kas ekspertiis on tehtud? Aga just seda aega esindab see kaval ja eputav Prillikivi! Nimetatud ajal oleks ta ilma kohtuta seina äärde seatud.
r
Raivo/ 11. aprill 2017, 13:52
Aga kuidas saab haige inimene valimostwl kandideerida.
r
Raivo/ 11. aprill 2017, 13:53
..../ 11. aprill 2017, 13:52
samas - kui end reklaamida vaja, seisab lausa oma jalgadel, kasutades kallist proteesi, mis talle Soomes spetsiaalselt valmistati ja mida kandma treeniti ht tp: / /ww w.hs .fi/ulko maat/art-20000 04880352 .ht ml . Kallist kingitud elektrilist ratastooli aga ei saa rahva ees kasutada, sest haledus ju müüb - nii tuleb jätta mulje kui viletsakesest, kellele kõik teised liiga teevad.... Kohtuekspertiis vast end niisama lollitada ei lase, ei lasknud ju näiteks Viljandi koolis õpetaja tapnul end "häältekuulajaks" nimetada. Ilmselt on link siia sobimatu, seega sinna lähevad sisse tühikud.
s
See on küsimus./ 11. aprill 2017, 13:43
Kas nüüd jääda tulemust uskuma või mitte? Kõik on ostetavad ja müüdavad.

k
Kai/ 11. aprill 2017, 13:36
Aga ....siis ei pääse ka pirukat haukama või on varsti jälle linnapea!!!
p
pätt/ 11. aprill 2017, 13:31
ma ei teanudki et kloune vangi ei panda.
o
oojaa/ 11. aprill 2017, 13:28
Aga mida teeb see seltskond - linnapea büroos töötamist mängivad (savisaarele e-kirju vahendavad inimesed - linnavalitsuses, kui samas juba ammu oli Savisaare poolt esitatud väide, et ta on parandamatult haige ja ei ole võimeline osalema kohtumenetluses. Seega, juba ammu oli ka Aasale teada asjaolu, et Savisaar ei ole võimeline linnapeana jätkama ja edasi töötama! Ilmselt on tegemist ühe ja sama toiduahelaga, mille boss on ikkagi Savisaar ja Aas lihtsalt kardab (sestap ei julge linnas korda majja lüüa, töötamist mängivaid inimesi töölt vabastada). Huvitav,et Savisaar, kui ta nii haige on, suudab sellest hoolimata toiduahelat juhtida ja selle alam-liikmeid endale kuulekana hoida?
n
nuujah kümmekond nõustajat istuvad ikka palgalistena pukis ja / 11. aprill 2017, 14:12
ootavad savisaarega edasi töötamist , kuidas seda nimetatakse ,kui linna raha loobitakse siia -sinna ?? Ja kas need teised ,kes savisaarega ühiselt kohtuall ,kas nendele ka tehakse ,,arstlik komissia ,, et päästa ka nemad kohtukulli käest ???
k
keegi/ 11. aprill 2017, 14:50
peab ju kohvi ka valmistama.
e
eit/ 11. aprill 2017, 13:28
m
mis maksab ekspertiis+/ 11. aprill 2017, 13:24
savikal on kaval haigus, vahel ütleb, et jookse kandideerima, siis jälle, et ära sa kohtusse mine. ÄRA VEIDERDA, RUTTU VANGLASSE ( NO IGAKS JUHUKS ENNE KOHUS).
j
Jätke/ 11. aprill 2017, 13:23
see sant ükskord rahule, kandke ta tarbetuna maha ja ärge toppige teda iga solgitoru esiküljele.
t
To Jätke./ 11. aprill 2017, 15:02
Kas sa pole märgand, et sinna "solgitorude esiküljele ronib Edgar ise?
e
ets on pandud/ 11. aprill 2017, 13:23
suluseisu. Kui on haide ei saa enam kuskile, kui terve saab ka vangi minna.
h
Hullupaber on kindel pääsemine../ 11. aprill 2017, 13:22
Küll advokaadid on õpetanud kuidas uuritav peab käituma.... Midagi pole uut siin ilmas.
m
mati/ 11. aprill 2017, 14:15
Polegi enam puhas kui prillikivi.
m
mati/ 11. aprill 2017, 14:15
Ausad mehed läheks ikka püstipäi kohtu.

v
vastavalt/ 11. aprill 2017, 13:13
tervislikule olukorrale tuleb leida sobiv karistus, mida ta jaksaks kanda - vabanduseks sobib ka suurem pärg...
n
nojah/ 11. aprill 2017, 14:32
Mitte ei saa aru, mida see kohus teha tahab.
Määrab täna ekspertiisi, aga neljapäeval tahab juba otsustada kohtu alla andmise.
S.t. eksperdid peaks selleks ajaks selgeks saama, kas Savisaare tervis võimaldab kohtuistungil osalemist või mitte.
Sellise tähtaja andmine tähendab vist seda, et koos ekspertiisimäärusega saadeti nüüd määratud ekspertidele ka juba valmis kirjutatud arvamus, millele uued eksperdid siis all kirjutama peavad? Selle paari päeva jooksul pole ju kndel, et nad Savisaare üldse läbi vaadatud saavad, rääkimata kõigi analüüside tegemisest ja nende tulemuste väljaselgitamisest. Miks mulle ometi vana nõukogude kohus sellist paberit vaadates meelde tuleb?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee