Eesti uudised

KOHUS ASUS PUREMA HAIGLATÖÖTAJATE SÜÜD: kas firmaüritusel käimine on ikka kuritegu? (4)

Juhan Haravee, 11. aprill 2017, 04:00
TÖÖREISIST KURNATUD: Kohtusaali esireas (pildil vasakult) Anella Stimmer, Anu Vähi, Marko Kilk ja Tõnis Allik. Keegi neist end kohtus süüdi ei tunnista.Foto: Martin Ahven
PERHi toitlustusjuht sõitis Münchenisse firmaüritusele, et asendada seal 2012. aastal korraldatud arstide streigi tõttu Eestisse jäänud ülemust. Viis aastat hiljem mõistetakse ta üle selle korralduse täitmise pärast kohut. Süüaluseid on teisigi.

Eile algas Harju maakohtus endisele Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) juhatuse esimehele Tõnis Allikule (48), haigla endisele IT-juhile Marko Kilgile (40), toitlustusjuhile Anu Vähile (54), toitlustus- ja puhastusfirma Dussmann Eesti OÜ juhile Anella Stimmerile (49) ja Dussmann Eesti OÜle kui firmale esitatud süüdistuse uurimine. 

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

20. märts 2018, 14:50
PERH ja Oktoberfest: direktor mõisteti korruptsioonis õigeks, IT-juht jäi süüdi
1. juuni 2017, 04:00
Prokurör taotleb PERHi juhtidele tingimisi vangistust
4. mai 2017, 17:49
Haiglajuhtide Oktoberfestile kutsuja õpetas alluvat: “Ära ütle telefonis midagi – meid kõiki võidakse vangi panna!”

4 KOMMENTAARI

k
kuritegu? 11. aprill 2017, 11:35
Kuritegu seisnes ilmselt oravaparteile mitteallumises ja patsientide ning meedikute huvide eest seimises Oli vaja oma poiss pukki saada ja nii oravate soosik rahandusministeeriumist sellele kohale pandigi , selleks oli vaja Allikust lahti saada. Võimalik vaid Eestimaal !
h
hh 11. aprill 2017, 11:17
"kingitused" aitavad vahet teha, kes on meie sõbrad, kelle poole hoida, keda hinnata omapoolse lojaalsusega ja "abiga". Kui kingitused on väärtuslikud...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee