Loomad

Tallinnas toimub rahvusvaheline rongkäik karusloomafarmide keelustamise toetamiseks (25)

Toimetas Keit Paju, 10. aprill 2017, 12:26
Karusloomafarmide vastane meeleavaldus 2015. aastalFoto: LAURA OKS
Sel neljapäeval ehk 13. aprillil korraldavad MTÜ loomade eestkoste organisatsioon Loomus ja liikumine Loomade Nimel Tallinnas rahvusvahelise rongkäigu, mis toetab karusloomafarmide keelustamist Eestis. Samal päeval toimuvad meeleavaldused Eesti saatkondade ees mitmetes Euroopa riikides.

“Esimest korda ajaloos leiab Eestis aset meeleavaldus ja rongkäik, millega liituvad inimesed üle Euroopa. Oleme teavitanud Eesti olukorrast loomakaitseorganisatsioone Ameerikast Valgeveneni. Kõik elavad meile kaasa ja loodavad, et esindajad riigikogus teevad looma- ja loodussõbraliku otsuse,” ütles Loomuse juhataja Kadri Taperson. 

Loomade Nimel pressiesindaja Anita Jürsoni sõnul näitab suur huvi Eesti arengute vastu ja rahvusvaheline toetus, et karusloomafarmide aeg Eestis on teiste progressiivsete riikide eeskujul ümber saamas. “Kitsa grupi ärihuvid ei tohiks üles kaaluda hoolivust ja eetikat,” leiab Jürson.

Karusloomafarmide keelustamise toetamiseks on lisaks rongkäigus osalemisele võimalik allkirjastada kiri riigikogu liikmetele aadressil www.eikarusloomafarmidele.ee.

Meeleavaldajad kogunevad 13. aprillil kell 15.00 Musumäe Valli tänava poolsele küljele. Rongkäiguga liigutakse läbi vanalinna kella 16ks riigikogu ette.

Samal teemal

10. mai 2017, 18:11
Riigikogu lükkas karusloomakasvanduste sulgemise seaduseelnõu tagasi
4. mai 2017, 16:56
Maailmakuulus näitlejanna saatis peaminister Ratasele kurja kirja: Eestis tuleb karusloomakasvatused sulgeda!
13. aprill 2017, 21:00
GALERII | Loomakaitsjad marssisid Tallinna vanalinnas karusloomafarmide vastu
13. veebruar 2017, 15:17
GALERII | Tänahommikusel karusloomafarmide vastasel meeleavaldusel osales üle 100 inimese

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee