Tervist!

Kena uut nädalat! Vaatame üle, mida uudistel pakkuda on.

Meilt ja mujalt:

Kergemat ka:

  • Riigi Ilmateenistuse andmetel tuleb täna vahelduva pilvisusega ilm. Õhtul sajab mitmel pool hoovihma. Edela- ja lõunatuul tugevneb 7-13, saartel ja rannikul puhanguti 17-20 m/s. Õhutemperatuur on 10..16, rannikul kohati 7°C.
  • Päevahoroskoop on kohal!
  • Mälumäng ka.
  • Nädalavahetusel loeti massilisest nakkushaiguse levikust üle-eestilisel õpilasesinduste liidu koosolekul.
  • Pole saladus, et alkoholi juuakse igal pool. Küll aga oli siiani meie maal saladuseks, kuidas Koreas pohmakat ravitakse. Vaata tänasest videost ja vajadusel katseta!

Jaga artiklit

1 kommentaar

T
taips  /   14:17, 10. apr 2017
Vaatame, mida meile 2017 aasta oktoober võiks tuua ilmana:
1.-17.oktoobrini peaks mõjuma kirdevool, see jahutab õhku -2kraadi võrra, toob poolniisket, poolkuiva õhku: kuivus vaheldub sajuhoogudega ja hooti on tugevad tuulehood.
3.-16. oktoobrini mõjub kuiv, soojust toov õhuvool: õhuvool kagust ja tõstab tavatemperatuuri +5kraadi võrra. Seega, nagu oleks vananaistesuvi aga ei ole ka. Tavapärane on Tartus sellel ajal +8kraadi sooja.
11.-22.oktoobrini lisandub eelmistele kahele tugevale õhuvoolule veel juurde nõrk õhuvool põhjakaarest: hakkab jahutama õhku -10kraadi võrra, soojaga kokkupuutel tekitab raskeid tumesiniseid pilvi. Ja 19.-21.oktoobrini toob idakaarest saabuv külm ja kuiv õhk juba korraliku öökülma.
Tavapärane 17-dal +4kraadi.
20.oktoobrist - 3.novembrini hakkab mõjuma soe edelavool: poolniiske, õhurikas, hoiab temperatuuri keskmise lähedal, osaline pilvisus.
29.oktoobrist hakkab pihta sajuperiood, koos edelavooluga (mõlemad on tugevad) tekitavad koos soojemapoolseid sademeid, temperatuur tõuseb +4kraadi soojemaks.
Taustana mõjub kohati külm ja soe udu ning külm, keskmise tugevusega põhja- ja idatuul.
Head ennustamist ja jälgimist!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis