Maailm

Stockholm leinab terroriohvreid (11)

LISA KOMMENTAAR

Teisitimotleja 10. aprill 2017 14:58
Rootsis peaks nuud matuseari oitsema. Eesti peaks palkmajade asemel sinna surnukirste viima
Tann 10. aprill 2017 12:51
Leinaku parem oma kadunud riiki! Ise nad seda solki impordivad, ise nii hirmul,et ei julge enam isegi verbaalselt vastu hakata. See riik on juba kapituleerunud, selles islamiseerimissõjas.
Mõtlik 10. aprill 2017 11:42
Ei tea, kas Egiptus ka leinab, või käib seal hoopis pidu.
Pööriöölane 10. aprill 2017 10:55
Musti hulguseid ma ei karda (veel ei karda)! Olen neid, küll ja küll vene kroonus näinud ja tean, mida nad endast kujutavad. Aga ma kardan Rootsi ja teiste lääneriikide punalimukaid. Vähe sellest, et nad on omal maal sisuliselt diktatuuri ja vaikiva ajastu kehtestanud! Nad kaabakad rahastavad ju meie punalimukaid samuti ning suur osa meie poliitikutest ja meediatoladest on ju "edumeelsetes" lääne ülikoolides oma "hariduse" n.ö. "kommunismi kooli" (Nagu ütles sm. Lenin) saanud. Ja vähe sellest! Ei või ju ealeski teada, kas mitte need, valitsevad, punalimukad polnud hoopis ise selle terroriakti taga. Põhjuseid võib ju leida mitmeid. Näiteks sooviti ennetada "oma" moslemiterroriste ja selleks palgati "vene" moslem. Teiseks ei teata vist täielikult kohaliku pagulastevastase ja rahvusliku
liikumise ulatust ning selle terroriaktiga loodeti kõik suuremad vastased välja meelitada. Ja miks mitte ka testida, kas ühiskond on juba korralikult ajupeatud või peab veel tõhustama ideoloogiatööd ja välja töötama uusi strateegiaid.
Pööriöölane 10. aprill 2017 10:38
Huvitav, kui varsti siuke asi igapäevaseks muutub, kas lillekaubandusega saaks kuidagi mõni Eesti ettevõtja Rootsis "jala ukse vahele"? Aga karta on, et mitte, sest need sunnikud toovad ju lilli omade käest s.o. Hollandist või isegi lennukiga Taist. Ja võib-olla varsti ei toodagi enam lilli, käiakse ainult kohapeal valitsusele aplodeerimas ja hulguseid kiitmas.
Kas 10. aprill 2017 10:02
MIna 10. aprill 2017 10:00
See oli moslem, kes sõitis enda sõnul üle valeusulistest. Seega see mis täna keegi Hr Poom kirjutas, et see pole seotud pagulastega see on õudne ja kuritegelik vale. Su laps on peaaegu kohal ja keegi närakas tapab ta ja siis peavoolumeediast loed, et seda tuleb võtta väärikalt ja sellel puudub seos islami ja pagulastega.
kunn 10. aprill 2017 09:26
Miks mul peaks kahju olema neist tolerantidest. Kui inimene võtab oma korterisse elama mürkmao, heidab ise magama ja öösel ärkab selle peale, madu oli teda hammustanud. Täpselt nii toimib see asi rootsis.
to kunn 10. aprill 2017 12:25
Üldiselt sa võid nii väita, et ei ole kahju. Kuid kui hukkunu on laps, siis milles tema on süüdi? Tema vanemad võivad seda olla, kui neil on mingi võimalus või hoob muuta seda, kuid suurim vastutus lasub valitsusel
Tann 10. aprill 2017 12:53
Kelle kaela nuheldakse vanemate patud?

Leinab leinab las leinab ise annab endale vastu näppe ja siis karjub valus 10. aprill 2017 09:00