90
fotot
Kristjan Palusalu mälestusvõistlused (Aldo Luud)

Täna peeti Tartus Eesti Maaülikooli spordihoones XXX Kristjan Palusalu Mälestusvõistlused, mis tõid eestlastele neli esikohta. 

Kuldmedali said kaela Aimar Andruse ( -70 kg) ja Kaarel Maaten (-125 kg) vabamaadluses ja Eerik Aps  (-85 kg) ning Ardo Arusaar (-98 kg) kreeka-rooma maadluses.

Kokku osales võistlustel sportlasi üheksast riigist, kaugemad külalised sõitsid siia Ameerikast, Armeeniast ja Usbekistanist.

Eesti Maadlusliidu asepresidendi Tanel Samueli sõnul võtsid sportlased Estonian Wrest Festi idee hästi vastu. „Tagasiside on olnud positiivne ning huvi Eestisse tagasi tulla suur. Mind rõõmustab, et esimest korda oli täiskasvanute võistlusel vabamaadlus, mis teeb meie võistluse rahvusvahelisemaks ning aitab Palusalu saavutust veel paremini au sees hoida.

Maadlusliidu uue juhatuse jaoks on noorte ja suurte turniiri omavahel laagriga ühendamine ning sellise festivali korraldamine kindlasti hea uus suund, millega jätkata. Meie eesmärk on Eestisse tiitlivõistlus tuua ning töö selle nimel käib,“ ütles Samuel.

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
tähelepanelik  /   16:18, 9. apr 2017
24. pilt oli eriline ;)
K
K.Palusalu memoriaalv. oli vabamaadlus (raskekaalus) algaastatel kavas, aga siis loobuti.  /   11:26, 9. apr 2017
Nii-et "esmakordselt" polegi adekvaatne.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis