Foto: AFP / Scanpix
Toimetas Aadu Hiietamm 6. aprill 2017 04:00
Loode-Süürias Khan Sheikhuni linna lähistel hukkus teisipäeva hommikul arvatavas keemiarünnakus vähemalt 72 inimest, nende seas 20 last.

Sajad inimesed said vigastada. Lääneriigid ja Süüria mässulised süüdistasid keelustatud relva kasutamises president Bashar al-Assadi režiimi. Venemaa kaitseministeerium teatas aga eile, et Süüria õhujõud korraldasid rünnaku terroristide suurele laole, kus hoiti ka toksilisi aineid. Süüria opositsioonirühmituse Vaba Idlibi Armee esindaja süüdistas Moskvat agentuurile Reuters antud intervjuus valetamises. Ta rõhutas, et gaasipommid heideti lennukilt ja opositsioon ei ole võimeline keemiarelva valmistama.

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

f 7. aprill 2017 03:08
Inimesed kes süüdistavad Assadi selles peaks oma pead tööle panema! Kuidas saab Assad kasutada keemiarelvi kui need hävitati juba mõned aastad tagasi ära? Miks peaks Assad kasutama keemiarelva kui Süüria valitsus vägesid on viimasel ajal saatnud edu ja just siis kui opositsioon saab lüüa toimub keemiarünnak? Assad peaks täiesti loll olema kui ta kasutaks keemiarelvi sest kõik pilgud on tema peal. (Süüria opositsioonirühmituse Vaba Idlibi Armee esindaja süüdistas Moskvat agentuurile Reuters antud intervjuus valetamises. Ta rõhutas, et gaasipommid heideti lennukilt ja ( opositsioon ei ole võimeline keemiarelva valmistama.) Süüria opositsioon on võimelise valmistama keemiarelvi sest opositsiooni väed kasutasid Aleppos keemiarelva see leidis ka kinnitust ja tõendid olid ka olemas aga siis Lääne-Meedia küll vaikis.
kohalolnu 6. aprill 2017 20:41
seletuse alusel peaksime arvama, et ladu on raketina taevas?...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS