Maailm

Pommid tabasid mässuliste keemiarelvaladu? (18)

LISA KOMMENTAAR

f 7. aprill 2017 03:08
Inimesed kes süüdistavad Assadi selles peaks oma pead tööle panema! Kuidas saab Assad kasutada keemiarelvi kui need hävitati juba mõned aastad tagasi ära? Miks peaks Assad kasutama keemiarelva kui Süüria valitsus vägesid on viimasel ajal saatnud edu ja just siis kui opositsioon saab lüüa toimub keemiarünnak? Assad peaks täiesti loll olema kui ta kasutaks keemiarelvi sest kõik pilgud on tema peal. (Süüria opositsioonirühmituse Vaba Idlibi Armee esindaja süüdistas Moskvat agentuurile Reuters antud intervjuus valetamises. Ta rõhutas, et gaasipommid heideti lennukilt ja ( opositsioon ei ole võimeline keemiarelva valmistama.) Süüria opositsioon on võimelise valmistama keemiarelvi sest opositsiooni väed kasutasid Aleppos keemiarelva see leidis ka kinnitust ja tõendid olid ka olemas aga siis Lääne-Meedia küll vaikis.
kohalolnu 6. aprill 2017 20:41
seletuse alusel peaksime arvama, et ladu on raketina taevas?...
Kõik see on Vene ja Süüria 6. aprill 2017 16:19
diktaatoritest ssõjakuritegude luulud ja valed.
Miks venelased ainukesna keeldusid ja panid veto ÜRO resolutsioonile - rahvusvaheliste vaatlejate ja selle gaasimürgituse kuriteo uurijate saatmiseks Süüriasse?
Aga sellepärast, et neid enda ja oma liitlase assadi inimsusevastaseid kuritegusid varjata.
Loodame et ameeriklased on nüüd rahul 6. aprill 2017 13:14
Et kaltsaklastelematerjali andsid keemiarelvade tegemiseks
Alar1 6. aprill 2017 12:00
Ootan järjekordset Putini lapselikku valet. Näiteks:"Süüria mässulised nägid pommi kukkumas ja tassisid ruttu kukkumiskohale oma keemiarelvad".
Hädavale! 6. aprill 2017 08:34
Lollimat valet Venemaa poolt annab otsida! Rakettide kestade jäänused ju viitavad otseselt kas Assadi või Vene lennukitelt tulistatud pommitamisele. Aga Venemaa on ennegi Putini suu läbi tulnud välja rumalate valedega nagu Krimmi okupeerimise puhul kasutatud "roheliste mehikeste" versiooniga või Malaisia reisilennuki allatulistamises ukrainlatele. Ainult Jana Toom usub, mida Putin räägib!
xxxx 6. aprill 2017 08:41
Kui Assad on võitmas siis mille kuradi pärast ta peaks kasutama keemiarelva?
loogika lonkab 6. aprill 2017 09:50
vast seletad kuidas raketi jäänus tõendab keemiarelva kasutamist just valitsusvägede poolt. Igatahes ameerika kongresmen leidis, et loogika tõendab vastupidist ehk et just mässulised ladustasid keelatud keemiarelvi mis siis raketitabamuse saades keskkonda mürgitasid.
kuidas tõestab: 6. aprill 2017 11:37
lõhkepeaga raketi jäägid on tugeva plahvatuse märkidega, "keemiapeaga" seadeldistel on kasulikum kasutada minimaalset/ökonoomset laengut, millest piisab mahuti "avamiseks" ja mürgi laialipaiskamiseks
ja 6. aprill 2017 11:49
kas banaanikoori meenutavad kestad on sümmeetriliselt ümber epitsentri või paigutuvad kõrgeltkukutatud lõhkeseadeldiste "mustri" järgi
A 6. aprill 2017 08:13
Kas midagi lollimat ei osatud välja mõelda?
Aita-Leida Peips 6. aprill 2017 08:08
kui venelased on juba eelnevalt valetanud(et rohelised mehikesed krimmis olid äraeksinud turistid relvadega,kes ründasid sealset kohalikku valitsust jne,jne...),miks peaks neid praegugi uskuma??

6. aprill 2017 07:53
Kes selgitaks välja tõe?
süsimust iroonia 6. aprill 2017 14:21
mul on idee. viskame hommikul kulli ja kirja, kes täna terrorist on. järgmisel hommikul uuesti etc :DD
agressor putin 6. aprill 2017 07:52
Venelane vassib ja valetab nagu alati.
vene värk 6. aprill 2017 07:02
Ilma kremli maffia käskude-keeldudeta ei tehta seal maal yhtegi pyssipauku, ei tapeta yhtegi naist-last, ei korraldata yhtegi massimörva ega inimsusevastast kuritegu, ei pommitata pilbasteks yhtegi koolimaja ega haiglat jne, jne. Koik seal toimuv on tervitus maailmale Putini poolt, kes kuseb pähe koigile riikidele, kes julgevad asjast midagi arvata. Paras kah pehmodele, kes on lasknud vene körilöikajad areneda oma piiridest välja - vähihaigust on hilja hakata ravima, kui see on juba siirdunud. Aga kyll pannakse paika venelaste märatsemine - tehakse NSVLiit-2.
6. aprill 2017 22:25
miks sa.kentmanni tropp,ö ja ü tähte ei kasuta?küsi peremeestelt uus eestikeelne klaviatuur.
opositsioon 6. aprill 2017 06:49
ehk isis on võimeline keemia relvi tegema või opositsioon on hoopis Süüria ametlik valitsus? keerab see poliit korrektsus ükskord nii ära et ei saa enam tuhkagi aru olid nad terroristid või mitte