Eesti uudised

TEADLASTE TÜLI: sotsiolooge ajas vihale mittetulundusühingu nimi

Denes Kattago, 4. aprill 2017 18:48

10 KOMMENTAARI

n
nn peavoolu sotsioloogid -/ 5. aprill 2017 12:17
olgu TÜ-s või TLÜs - need ei ole ju teadlased, aga vasakideoloogilise propaganda elluviijad.
h
5. aprill 2017 07:24
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
mu isa oli türgi alam/ 5. aprill 2017 10:40
m
Milles/ 5. aprill 2017 07:19
küsimus? Korraldagu kõik need "insituudid" kahes kindlas küsimuses sõltumatu küsitlusvõistlus ja pärast võrreldagu tulemusi. Palju lahknetakse, miks lahknetakse, kus lahknetakse jne. Siis saab ka nende usaldatavus selgeks.
Teine ülesanne on küsimuste moodustamine, sest suuresti määrab tulemuse ära just küsimuse vorm. Mõnes on varjund, mõni ei lasegi vastata pakutud vastustega ja mõni on lihtsalt ebaloogiline. Ka selle põhjal saab neid võrrelda.
t
Tallinna Ülikooli sissekäiku ehib vikerkaarelipp/ 5. aprill 2017 08:47
Selles see asi ongi, et "tõsiteadlased" ei julge sellist uuringut läbi viia, sest nad teavad juba eos, et see annaks "mitteteadlaste" uuringule identse tulemuse.
i
Indrek/ 4. aprill 2017 22:38
asi pole ju ühes uuringus või nimes, vaid selles, et kaks klouni (kes end ilmselt piisavalt tasustatuna ja lugupeetuna ei tundnud) panid püsti mtü ja hakkasid tegutsema valdkonnas, millest ilmselgelt kummalgi mingit aimu pole. kui jäetakse analüüsist välja "ei tea" vastused, siis on analüütikute näol tegemist puhaste oinastega. sellest peaks igaüks aru saama.
t
Tülli mineku teema meenutab mulle inimesi,kes on tahtnud teiste inimeste elu ohtu seada!/ 4. aprill 2017 21:54
Kunagi kui sai oma firmaga kolitud kord ühte kord teise kohta.Leidsin facebookist üles inimesi,kellega ei olnud argipäeviti kerge tööd alustada.Tean lõpuks üht naist,kes ei olnud mu tööle jõudmisega kohe üldse rahul.Iga võõras inimene kes firmasse tööle tuli,rääkis üks naine kõigile milline mina ja kõik teised oleme olnud.No täitsa uskumatu! Sain ammu teada seda,kellega ta töötajatest garderoobis tulesid salaja kustutamas käisid ja selle üle irnusid.Noh nimesid ma siin nimetama ei hakka,aga küll kunagi nad ootamatult kätte saadakse."Tülli mineviku teema meenutab mulle inimesi,kes on tahtnud teiste inimeste elu ohtu seada".Eks muidugi nad tegid head näod pähe,et keegi midagi teada ei saaks.Aga vot,kõik on selles maailmas võimalik.Meil oli hiljuti peres juttu sellest,et ei tasu teiste eraellu oma nina toppida,aga kahjuks teevad seda teised meile ikka edasi.Aga küll kõigile vahele jäävad,kasvõi argipäeval päise päeva ajal.Mul veab,saan oma põhi tööga tegelema hakata.Ma soovin omalt poolt parema meelega kõigile hoopis head.Las teised arvavad mida tahavad!
ä
Ärbert/ 4. aprill 2017 21:12
käts käib leemekulbi jagamise ümber, ühesugused tellimustöö tegijad kõik - peaasi et pappi jookseks.
s
Sorose rahad,/ 4. aprill 2017 21:16
sellel pole see loetud,kaaluga jagab.
e
EV/ 4. aprill 2017 20:35
Kas keegi on kokku lugenud mitu Tõnu Tamme nimelist persooni registritesse kantud on`? Nad kõik peasid selle loogika järgi kohtud umbe ajama, sest keegi kusagil kuritarvitab TEMA NIME!
m
mul on sellest teemast muidu suva, aga/ 4. aprill 2017 19:28
seda kui sarnane mingi asutuse nimetus olemasolevatega on, otsustab maakohtu registriosakond. kui nad teevad registris kande ära, siis kobiseda ei saa.
kellegi "ei meeldi" pole argument.