Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Piret Kütt 4. aprill 2017 11:26
Loode-Süürias, mässuliste poolt hõivatud linnas Idlibis hukkus vähemalt 58 inimest, teatasid aktivistid. Esialgselt teatati vaid 18 hukkunust. 

Mirrori andmeil on hukkunute seas ka 11 last. Pealtnägijate sõnul inimesed minestassid ning nende suust hakkas tulema valget vahtu, mistõttu usutakse, et piirkonnas kasutati keemiarelva.

Ühendkuningriigis tegutseva vaatlusorganisatsiooni Syrian Observatory of Human Rights (SOHR) andmeil põhjustasid inimeste lämbumise Süüria valitsusväed võid Vene lennukid, vahendab BBC.

Opositsiooniline kohalik koordinatsioonikomitee postitas fotosid hukkunutest, lisades, et surma põhjuseks oli lämbumine.

Süüria valitsus on keemiarelva kasutamist eitanud. 

USA süüdistab keemiarünnaku korraldamises Bashar al-Assadi valitsust.

Samal teemal

Kommentaarid  (32)

Putin ja Assad 5. aprill 2017 14:20
oleksid võinud veidi parema valega välja tulla! Algul Vene TV teatas, et see on väljamõeldis, et halva ilmaga ei venelased ega süüria valitsuse lennukid üldse õhku ei tõusnud. Nüüd siis uus versioon , et pommitasime küll, aga Süüria lennukid eksikombel pommitasid haiglat ja mingit ladu!!! Putin ja Assad, Teid mõlemaid ootab Haagi tribunal süütute inimeste, seahulgas laste tapmiste eest.
Ära plära! 5. aprill 2017 16:16
Argo. 5. aprill 2017 13:39
"Ekrenaut vingub", suvalise inimese kohta on täppipanev kommentaar?
Edaspidi hakkan kasutama suvaliste sõgesallijate kohta väljendit "peast kratt" . See ju kah "täppipanev kommentaar" ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS