Maailm

FOTOD: Peterburi pommirünnaku korraldamises kahtlustatakse 22aastast Kõrgõzstanist pärit meest (81)

LISA KOMMENTAAR

7.päeva adventist 6. aprill 2017 13:20
mis viga 5. aprill 2017 12:04
mingi hukkuja süüdlaseks lavastada, muidugi leitakse piinamise tagajärjel ka kaasosalisi, nagu Venemaal kombeks.
erki 5. aprill 2017 10:00
Selle asemel et koolipoisse vahistada ja rekkajuhte peedistada võiks politsei rohkem rahva turvalisusega tegeleda.
uhuu 4. aprill 2017 23:02
Ilmselt on asjaga seotud ka teisi inimesi, seega võis neid kokku olla mitte vähem kui kaks. Võimalik et üks neist oli keskealine mees, üle 40, tumedate ja lühemate juustega (ei habet ega vuntse), kergelt päevitunud jumega, pikkust hinnaguliselt ca 185 ringis, hoolitsetud, hästi riides, enesekindel, agressiivse ja keskmisest kõrgema egoga, võib tarvitada narkot, rafineeritud ja suurte kogemustega (vilunud) pätt; ilmselt tegeleb ka äriga ja võib olla mingis seltskonnas mõjukas; ilmselt kunagi harjutanud ka mingit võitluskunsti, nt karate vmt kus jalalöögid võisid mingit osa etendada. Võib ajada asju ka sh telefoni teel, kasvõi mõnes vanemate kivimajade küllaltki väikses sisehoovis, kus mh võib asuda allpoole suunduv trepp, selle ääres aga betoonääris ja metalltoru justkui käsipuuna.
uhuu 4. aprill 2017 23:18
Rahvus näo järgi? Ei oska öelda. Pigem võib olla venelane, ukrainlane või segunenud, aga mitte puhas usbek, kirgiis,kasah vms väga selgelt eristatava rahvusliku päritoluga. Pruunid iirised.
noh 5. aprill 2017 09:43
Puhas kigiis. Vanemad tundsid poisi ära, oli selline tasane. Peterburgi tuli kuus aastat tagasi õppima ja sai Venemaa kodakonsuse. Tegi ka tööd, aga järsku kadus ära. Poiss oli astunud ISISe kampa ja lasi ennast meroos õhku. Loomulikult ei olnud ta üksi, kuigi teiselt, mitte plahvatanud lõhkekehalt leiti tema DNA jäljed.
Kes kurjeerib sellist tegevust , selles on küsimus.
uhuu 5. aprill 2017 13:31
Ja see jope, hõlmad eest lahti. Pruunikas jope, kuid kas täpselt samasugune kui fotol oleval, siin jään ebalevaks (aga ilmselt siiski sarnane, just, kusjuures samuti kapuutsiga,mis võib sümbolina viidata kas seosele või partnerlusele mingit liiki sarnasuse alusel või viitab see otse või kaude seotusele ühe ja sama sündmuse või nähtusega). Iirise värvuse osas võib esineda kerge kahtlus, kuid igal juhul oli tegemist tumedamaga, st kindlasti ei olnud selgelt märgatavalt sinised ega ka mitte hallid vms (sest päevitunud jume taustal oleks need sellisena olnud selgemini eristatavad ja paremini meelde jäänud), kuid samas, otseloomulikult, ei saa välistada jope värvuse domineerimist sündmuse taustal ja sellest tuleneva mulje ülekandumist või hilisemat ülekandmist silmade värvusele (sest tähelepanu oli keskendunud sündmusele endile, kusjuures sündmus vältas lühikest aega ning tumedapealiste puhul eeldatatakse pigem tumedate, üldjuhul pruunide iiriste olemasolu). Tegemist on nö järeldustega, mitte aga sündmuse otsese kirjeldamisega. Kas sündmus võis olla vahetus seoses sündmusega, millel osales väidetavalt fotol kujutatud isik, pole mulle teada ( ega saagi teada olla). Aga see jope...(loomulikult et seos võib esineda mh ka kaudselt, võib olla seoses sündmuse või kuuluvuse, seega ei pruugi üldsegi olla otseses seoses subjektitunnuse alusel). Aga mingi seos siiski on, ja päris kindlasti, seda enam, et tegemist oli täiesti võõraste inimestega. ok.
uhuu 5. aprill 2017 13:42
Ja sündmust (mitte see, mida teie silmas peate) tajuti "nähtavana" 10-11 tundi enne seda sündmust, mida teie silmas peate, kusjuures tegemist oli päevasel ajal aset leidnud sündmusega. Rohkem ei pea ma vajalikuks midagi juurde lisada.
ekstaole 4. aprill 2017 22:48
Pole usutav, et see noor mees nüüd korraldaja oli. Pealegi, jutt sidemetest ISIS'ega või terroriaktist ei pruugi tähendada midagi, kui pole teada korraldaja või teo motiiv (surnud teatavasti ei räägi nii nagu seda teeb elus inimene, seega mitte nii, et nende kõnet, tunnistust vms saaks salvestada ja seejärel teiste inimeste jaoks taasesitada kui tõendit).
RT 4. aprill 2017 21:21
SURMANUHTUSED JA VANGLASSE HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI!
kolla 4. aprill 2017 19:35
Kui putin ütles,et pommi pani kirgiis siis nii on.Kui fsb oleks esimesena kinni nabinud mõne uzbeki bomzi ja sellelt ülestunnistuse välja peksnud siis oleks olnud uzbek.
nojah 5. aprill 2017 09:05
terrorismist on kujunemas mõne maffiavalitsuse eraldi tegevusharu, vilunud värbajate-koolitajate brigaadiga
proov 4. aprill 2017 19:32

A.L. 4. aprill 2017 18:14
Tuleks kaaluda ka Venemaa oma osalust selles.Teadagi tahab Venemaa tuua oma kõige suurema allveelaeva läänemerele ja suurendab sõjalist võimsust oma lääne regioonis.
nh 4. aprill 2017 18:14
ma ütleks, et värskematel avaldatud piltidel pole küll üks ja sama noormees, kui võrrelda kulmusi.
jopes ja mütsiga mehel on kulmud ju kaardus, aga mitte suht sirged nagu konkreetsel nimega inimesel.
lugeja 4. aprill 2017 21:54
FSB poolt organiseeritud plahvatus!
leon 4. aprill 2017 17:21
tyybi prsepommariks saamise lugu huvitab ja kunas ta veel selle teise pommi jõudis paika panna? Enamasti on prsepommaritel kuni lõpuni saba taga, et viimasel hetkel põnnama ei lööks, peaks kaameratest ilusti näha olema.
Üldiselt aga varem või hiljem teeb terroriga oma probleemide lahendaja kuskil esialgu märkamatu vea ja lugu hakkab kerima
lugu hakkab argnema.
eile 4. aprill 2017 17:09
uue 5. aprill 2017 07:37
kahtlustatava pildi avaldamisega oleks korrektne ja mõistlik kustutada ka kõik eelnevad kommentaarid, mis olid seotud selle vanamehest nooruki piltidega.
liigub kiirelt 4. aprill 2017 16:07
mees oskab. Eriline igatahes. 1995 aastal sündinud mees on 23 aastane. tehke järgi!
no 5. aprill 2017 09:47
Ta sai 1.aprillil 22 aastaseks.
pildil 4. aprill 2017 15:19
kahtlustatava isa, kes teatas poja radikaliseerumisest peale sõjategevuse algust Süürias.
Eneselõhkaja Akbarzhon Jalilov on sündinud 1 aprillil 1995 aastal. Venemaa matemaatika lorb teda 23 aastaseks... Nuta või naera? 4. aprill 2017 16:00
Muide mehe maised jäänused on 14 hukkunu hulgas ja ka temale kantakse lilli. Huvitav kas vanematele ka raha makstakse?
meenutuseks 4. aprill 2017 14:54
Budjonnovski pantvangikriis
1995. aasta juunis toimus Budjonnovkis Šamil Bassajevi juhitud tšetšeeni võitlejate rünnak eesmärgiga linn oma kontrolli alla võtta. 200-pealine rühmitus võttis haiglas pantvangi 1600 inimest ja nõudis Venemaalt vägede Tšetšeeniast välja viimist.
Järgnenud pantvangikriisi lahendamine oli üks suurimaid läbikukkumisi Vene julgeolekuteenistuste ajaloos. Kolm katset haiglat vabastada kukkusid läbi, pantvangistajad kasutasid elanikke inimkilpidena ja julgeolekujõud kasutasid rünnakus liigset jõudu. Kokku hukkus 129 tsiviilisikut, 415 sai viga.
Korteripommitamised neljas linnas
4.–16. septembrini 1999. aastal toimus Buinakski, Moskva ja Volgodonski töölisrajoonides neli pommiplahvatust. Ametlikel andmetel hukkus 293 ja sai haavata 651 inimest. Osa pomme õnnestus enne plahvatusi avastada.
Plahvatused olid mässuliste vastus Venemaa sõjalisele tegevusele Tšetšeenias ja Dagestanis. Ametlikel andmetel planeerisid ja korraldasid elumajade plahvatused Tšetšeenias tšetšeeni mässajate poolel võitlevad araabia terroristid Ibn al-Khaţţāb ja Abū ‘Umar.
Moskva teatri pantvangikriis
2002. aasta 23.–26. oktoobril Moskvas Dubrovka teatris toimunud pantvangikriisis võtsid umbes 50 tšetšeeni mässulist pantvangi külastajad ja teatri töötajad. Terroristid nõudsid sõja lõpetamist Tšetšeenias.
Kriis venis kolme päeva pikkuseks ja lõppes Vene eriüksuste gaasirünnakuga teatri saalile. Kokku hukkus gaasirünnakus 170 inimest, neist vähemalt 130 olid pantvangid. Vene võimud on keeldunud tundmatu gaasi koostist avaldamast.
Rünnak Mozdoki haiglale
Üks hullemaid tragöödiaid Põhja-Osseetias leidis aset 2003. aasta augustis, mil kümne tonni kodus valmistatud lõhkeainega varustatud veoauto sõitis läbi Vene vägede tugipunkti sõjaväehaigla väravate ja õhkis haigla peahoone. Neljakorruselise haigla hoone purunes täielikult.
Plahvatuses hukkus kolmandik haiglas viibinud sõduritest ja haiglapersonalist, kokku suri 35 inimest. Venemaa ametiisikud süüdistasid plahvatuse korraldamises Tšetšeeni mässulisi.
Pommirünnakud Moskva metroos
2004. aastal toimus kaks suurt pommirünnakut Moskva metroole. 6. veebruaril õhkis enesetaputerrorist Avtozavodskaja peatuse lähedal lõhkekeha, tappes 41 ja vigastades kuni 120 inimest.
President Vladimir Putin süüdistas rünnakus Tšetseenia separatiste, kuid nood eitsaid süüd. Lõpuks võttis rünnaku eest vastutuse eelnevalt tundmatu tšetšeenide rühmitus Gazoton Murdash.
31. augusti hommikul õhkis naissoost pommar lõhkekeha Rižkaja metroopeatuse ees. Rünnakus hukkus vähemalt kümme inimest, 50 sai haavata. Väidetavalt toimus plahvatus enneaegselt, kuna ründaja ja tema kaasosaline kavatsesid õhata pommi metroos sees. Ametlikel andmetel oli rünnaku taga veebruarikuise rünnaku korraldanud Tšetšeenia separatistid.
Nazrani reid
Inguššia suurimas linnas Nazranis 2004. aasta juunis tšetšeeni võitlejate korraldatud reidis tapeti 98 inimest. Varastatud vorme kandnud mässulised püstitasid teetõkkeid ja kontrollisid möödujate dokumente. Kõik, kes tuvastati valitsusametnikena, tapeti kohapeal.
järgneb
järg 4. aprill 2017 15:02
Rünnakud reisilennukitele
2004. aastal korraldati terrorirünnak kahele Moskvast õhku tõusnud reisilennukile. Volgogradi ja Sotšisse suundunud lennukil õhkisid end kaks naissoost enesetaputerroristi, tappes kokku 89 inimest. Juhtum paljastas tõsised turvaaugud Domodedovo lennujaamas, kus lubati ründajatel ilma turvakontrolli või enesetuvastuseta lennule pääseda.
Beslani pantvangikriis
2004. aasta septembris Venemaal Põhja-Osseetias Inguššia piiri lähedal Beslanis toimunud pantvangikriisis hõivasid relvastatud võitlejad 1. septembril koolimaja ja võtsid pantvangi kokku üle tuhande õpilase, õpetaja ja lapsevanema.
3. septembril ründasid hoonet Vene julgeolekujõud (Spetsnaz). Ametlikel andmetel sai surma 344 tsiviilisikut, neist 186 lapsed. Sadu inimesi sai haavata. Rünnaku korraldasid tšetšeeni sisside juht Šamil Bassajev ning tema asetäitja Inguššias Magomet Jevlojev.
Naltšiki reid
Venemaa Kabardi-Balkaari Vabariigi pealinnas Naltšikis toimus 2005. aasta oktoobris laialdane mässuliste vägede operatsioon, milles võeti sihikule linna valitsushooned. Mõningatel andmetel osales selles kuni 300 võitlejat. Erinevatel allikatel hukkus üle saja inimese, neist vähemalt 14 tsiviilisikut. Vastutuse võttis islamistlik Vilajat KBK.
Nevski Ekspressi rünnak
2009. aastal sõitis Moskvast Peterburisse teel olnud reisirong Nevski Ekspress isevalmistatud lõhkekeha plahvatuse tõttu rööbastelt välja. Rongis viibinud 682 inimesest hukkus 28, 130 sai vigastada. Tveri oblastis toimunud rünnaku eest võttis vastutuse Põhja-Kaukaasia mässuliste liider Doku Umarov.
Moskva metroorünnakud
2010. aasta 29. märtsil hommikuse tipptunni ajal õhkisid end eri rongides 30-minutiliste intervallidega kaks naissoost enesetaputerroristi. Vähemalt 40 inimest hukkus ja üle saja sai viga. Rünnaku eest võttis vastutuse Kaukaasia Emiraadi liider Doku Umarov.
Domodedovo lennujaama rünnak
2011. aasta 24. jaanuaril toimus terrorirünnak Moskva Domodedovo lennujaamale. Saabuvate lendude pagasisaali lähedal toimunud plahvatuses hukkus 37 ja viga sai 180 inimest. Hukkunute seas oli 13 riigi kodanikke. Toimunu eest võttis vastutuse Doku Umarov.
Volgogradi rünnakud
2013. aasta detsembris Volgogradi rongijaamas ja trollibussis toimunud rünnakutes hukkus kokku 34 inimest. Samas paigas oli ka kaks kuud varem korraldatud pommirünnak bussile. Rünnaku eest võttis vastutuse Dagestani terroriorganisatsioon Kadarskaja.
Rünnak Vene reisilennukile
2015. aasta 31. oktoobril kukkus Egiptuses Siinai poolsaare kohal alla Vene reisilennuk 224 inimesega pardal. Kõik reisijad hukkusid. Airbus A321 õnnetus toimus umbes pool tundi pärast õhkutõusmist. Ehkki ametnikud väitsid alguses, et õnnetuse põhjustas tehniline rike, võttis lõpuks juhtunu eest vastutuse Islamiriik.
Venemaal kukkus alla Süüriasse suundunud sõjaväelennuk
25.dets. 2016 Venemaal kukkus pärast õhkutõusmist alla Süüriasse suundunud Vene sõjaväelennuk 91 inimesega pardal, uudisteagentuuri Interfax andmetel on lennuki allakukkumispaik juba kindlaks tehtud.
4. aprill 2017 19:03
Seltsimehed, miks miinused Venemaal tõestis toimunud terrorijuhtumitele?
19:03 4. aprill 2017 21:55
Miinuseid laotakse FSB tegudele!
4. aprill 2017 14:45
Kohutavalt kurb kui teatud diktaatorite pärast süütud inimesed peavad surema.
Nagu nüüdki pommiplahvatuse tõttu Peterburis pidid 11 inimest oma elu jätma.
Kümneid kordi rohkem süütuid lapsi-naisi ja vanakesi on aga tapetud Ida-Ukrainas. Veel kümnedtuhandeid süütud tsiviilelanikke on tapetud kohutavate pommitamiste tagajärjel Süürias.
Veel täna teatati, et Putini sõber ja liitlane on tapnud eriliselt piinavalt surmavate mürgigaasidega mitmeid sadu oma riigi elanikke, kusjuures nende hukkunute seas on eriti palju naisi ja lapsi.
sry 4. aprill 2017 14:46
Ja sajadtuhanded 4. aprill 2017 15:10
on hukkunud süütuid Vietnamis, Iraagis jne - igalpool kus ameeriklane oma turneed läbi viib. Miks keegi seda ei näe?

4. aprill 2017 14:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
teine 4. aprill 2017 15:12
ekrelane on ja tulivihane, sest see pommipanija ei olnudki pagulane, keda jälle oleks saanud maast taevani mõnitada, sõimata ja elusalt ära süüa.
Roos rannaliival 4. aprill 2017 14:17
Kuuldavasti järgmine sats moslemitest põgenikke surutakse Pärnu.
4. aprill 2017 14:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to / 4. aprill 2017 14:25
kui oled õige mees, siis mine räägi seda Eesti meestele silmast-silma ?
4. aprill 2017 14:01
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
hei moded 4. aprill 2017 14:27
ühele tüübile te lubate sõnakasutust "pihku lüüa," kui keegi seda tagasisaadab, siis oeh...kohe vaja ära modereerida
MODED, MIKS TE NEID KOMMENTAARE ÄRA EI MODEREERI, VAID SIIA ÜLESRIPUTATE? 4. aprill 2017 14:29
/ 14:01, 4. apr 2017
Eesti mees paneb nurga tagant piiludes p ihku kui pagulane koduhoovi peal ta naist vói ema vägistab
/ 14:03, 4. apr 2017
Eesti mees paneb nurga tagant piiludes p ihku kui pagulane koduhoovis ta naist vói ema vägistab
4. aprill 2017 14:37
ekrelane paneb oma vabrikukeldris ka suure vihaga pihku, sest ei olnudki pagulane, keda jälle oleks saanud maast taevani mõnitada, sõimata ja elusalt ära süüa.
Krat pärnust 4. aprill 2017 15:12
Ülemisele. Väga õige
muuseas 4. aprill 2017 16:59
ekrelasel pole aega kuhugile panna, tema saab rahulduse terviserajal kurikaga võõraid naisi tümitades või viimases hädas murrab kuskile võõrasse kajutisse ja üritab seal siis niimoodi midagi
Madis 4. aprill 2017 13:52
Need enesetaputerroristid võiksid kusagil tühermaal teha mõõduvõtu, et kes kui kõrgele lendab ja mitmeks tükiks muutub. Kogupauk oleks ka tore ja mehine tegu.
4. aprill 2017 12:52
Ülod ja Maied vótavad iga päev rootsi pankadelt kórvad lontis nägu naerul alandlikult s uhu
// 4. aprill 2017 13:05
sul on punatüür tagant sees 24/7/365
@/ 4. aprill 2017 13:29
Tänapäeval on intellekti tõsise puudujäägiga indiviididel väljendusvõimalus.Peaasi,kui elementaarne kirjaoskus olemas.
muuseas 4. aprill 2017 17:02
Ülodel ja Maiedel on, kust mida võtta ja laenata. Riigid, kes jäid kohaliku panganduse peale aga imevad kohati tõesti päkka, peale viimast pankrotti
RT 4. aprill 2017 12:49
4. aprill 2017 12:48
Eesti lodevad,nórgad,arad,ülbed ja mühakad maied ja ülod juba kommenteerivad ólled näpus,arvutis
// 4. aprill 2017 12:58

4. aprill 2017 12:44
Ei tea,kas uudis juba Ei pagulstele-saidil ka üles seatud? Siis saavad eesti madalalaubalised maied ja ülod kohe labasusi ja roppusi pritsima hakata vats endal pólvini.Ühel torditükk käes,teisel óllepudel.Ja et kui selle "netivóitleja" enda vói tema kaasaga midagi vastavat juhtuks, siis hakkaks alles action toimuma,ähvardavad nii lodev,vedel ja kehvas füüsises olev ólut lagiv Ülo kui ka torti pugiv laia ahtriga pesemata juuste ja ropu suuga Maie.
Pruun püksis,kommenteerib usinalt ka üks eriti rootsit puudutavate teemade all oma lagunenud hamba naeru mühatav muidu kinnine,tuim ja paksu nahaga tónisson.Reaalses elus arg,kohmetu ja
eneseväljendusoskamatu n udi k artulipea vehib netis oma pesemata kätega,särgi kaenlaalustes kollased plekid nii,et t aguots vuriseb.. Parastab ja sóimab rootslasi ja Rootsit oma vigase ja konarliku emakeelega.Kuid ise on ju rootsi panga ori igapäevaselt.. Ja talle ju meeldib olla.. :)
nonoh, võta pits ja pea aru! 4. aprill 2017 19:15
Mis Maiedest ja Ülodest sa siin jahud.
Ikka mardid, martinid ja jaagud on meed kanged pruuni pükstega ja kartulipeadega jõmmid, kelledel nii esi-kui ka t aguots pidevalt vuriseb ja vuliseb - täielik inkontinentsus.
jass_ 4. aprill 2017 12:44
Olge üsna rahulikud, päris "süüdlane" on ammu teada ja kõrvaldatud!
TEADA 4. aprill 2017 12:36
@TEADA 4. aprill 2017 13:27
Venemaal ei ole enam surmanuhtlust.
vene meedia 4. aprill 2017 12:34
paneb nüüd täiega. aga see "leitud" teine pomm on juba huumor. kangelased hoidsid teise paugu ära... maailmas pole 10% niipalju kangelasi, kui on Venemaal. iga teine.
tänulik 4. aprill 2017 13:32
hea, et sa rahvast valgustad asjade tegelikust olukorrast. Muidu me siin oleks ei tea mida kokku mõelnud.
vene värk 4. aprill 2017 12:31
Venemaal ei ole terroriste, Venemaal on FSB...
Pildil mees käis ennast "politseis" näitamas. 4. aprill 2017 12:27
Tegemist on täiesti kõrvalise isikuga.
mees 45 4. aprill 2017 12:26
kui see on 23, siis mina olen imik.
Pildil 4. aprill 2017 12:44
olev meesterahvas ei olegi 23. Tema oli esialgestel andmetel kahtlustatav, kes ise pöördus politsei poole, kui nägi, et on tagaotsitav.
nüüd siis 4. aprill 2017 12:24
lennukid Kõrgõzstani suunas? lihtne. tappa on ju vaja.

4. aprill 2017 12:16
On siis kahtlusalune või ei ole? Isegi vene meedia on selle info ümber lükanud, aga ÕL jagab valet infot aina edasi!
KGB 4. aprill 2017 11:56
nüüd võib teha ja väita kõike , mida võimud iganes ihaldavad.
Tõde ju ei saagi teada.
Stepihunt 4. aprill 2017 11:47
No on teil alles arusaamine noormeestest... ma ei imesta, et Läände saabunud 20-aastaseid 8-aastastena arvele võetakse... pildil olevat isikut ma küll noormeheks ei nimetaks.
4. aprill 2017 11:52
habemega nad kõik on ühesugused
ELUTARK 4. aprill 2017 11:45
pildil siis 23-aastane - no vähemalt 45 ?
4. aprill 2017 11:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
geomeetriline progressioon 4. aprill 2017 11:53
küll eeatlasi saab rohkem, kui saabub järjekord
Jotijobu 4. aprill 2017 12:23
eestlased on järiekorras viimased :)
Krat pärnust 4. aprill 2017 13:05
Jotijobu 4. aprill 2017 13:01
Millal sa siis tööle hakkad ? Kaua oodata on vaja?
Krat pärnust 4. aprill 2017 13:03
Meil siin ei hakka kunagi moslemid pomme panema. Kust selline lol mõte ültse tulla saab.
Krat pärnust 4. aprill 2017 15:10
Sa värise edasi kui tahad.
Protesteerin! 4. aprill 2017 13:32
Miks väiksegi sõnavääratusega kommentaare kustutatakse,aga inimvihkaja "Krat pärnust" räuskab,nagu ise tahab?
Lõhnab korruptsiooni järgi.
Andres 4. aprill 2017 11:29
Lp. linnavalitsus ja Urmas Klaas.
Kust olete omale võtnud õiguse asustada Tartusse inimsmuugeldajate "kaupa"? Mina, minu isa ja vanaisa ei ehitanud oma kodu-Tartut selleks, et see asustada aafriklaste või Lähis-Ida moslemitega. Vanaisa kaitses oma kodu Vabadussõjas. Ka kukkunud Rõivase ja tänasel Ratase valitsusel puudub mandaat selliseks tegevuseks! Tartus juba elasid Jaamamõisas vietnami illegaalid. Nüüd siis panustate maksumaksjate raha inimkaubanduse kuritegelikku ärisse!? Ei, ja veelkord EI ! Eestimaa, eestlased ja Tartu ei võlgne Aafrika aafriklastele ega moslemitele midagi! Oodin , kaitse meid! Rindejoon on juba Belgias ja Rootsis.Eestis põletatakse inimesi elusalt. Ajaloolasena teate hästi, millega tuleb selle eest kord maksta.
vau 4. aprill 2017 11:23
Ei olnudki ukrainlasest diversant?
4. aprill 2017 11:54
vau, ei olnud ka eestlane
pakuks 4. aprill 2017 11:21
et pildil olev mees on 45 +

Tiit 4. aprill 2017 11:18
Siin kommentaatorid, no need koige targemad kirjutavad, et Putin ise pani pommi.
4. aprill 2017 10:52
Enesetaputerrorist laks peald plahvatut ise politseisse et oelda et tema polnud asjaga seotud.
Mees 4. aprill 2017 13:55
enesetaputerrorist oleks ju ise ka surma saanud. Ajakirjanik jälle liiga palju joonud, et ei adu enam sõnade tähendust.
to Mees, irw 4. aprill 2017 14:03
sul huumorimeelt sündides kaasa ei antud?
leo 4. aprill 2017 10:45
Loomulikult Kõrgõzstanist, sest Kõrgõzstan tahab Venemaa sõjaväebaasi sulgeda
4. aprill 2017 11:54
vaat kus lugu, on riigid, kui vene armee on teretulnud