Eesti uudised

Äsja Eestisse jõudnud parvlaev Piret vajab juba parandustöid (5)

LISA KOMMENTAAR

Alar1 4. aprill 2017 10:31
Kas saun ei lähe piisavalt kuumaks või sauna ventilatsioon ei tööta?
ants 4. aprill 2017 09:55
See on ju tavaline asi.Kui kolhoosi tuli uus veoauto või traktor, siis töökojas kontrolliti kõik mutrid üle ja keerati siis kõvasti kinni
Saarlane 4. aprill 2017 07:36
Saarlasena mulle tundub et laevad toodi tallinnalstele, käivad vaatmas, pisaraid valamas jne. Aga tegelikult olemas olevad ja nüüd saabunud laevad on ikka ehitatud mõtlemata saarlaste vajadustele. Veel on laevd lapilised nagu oleksid põdenud tuulerõugeid. Kõik kühmud ja lohud näha. Laevad ise kitsad ja võikese mahtuvusega. Saarlaste mõnitajad need. Ei ole küll Leedo fänn aga tema uud alused oli ikka laevad igas mõttes.
soomuslaev Piret 4. aprill 2017 12:07
need on soomusplaadid koos kvaliteetkeevisliidetega...
Selleparast näevadki nad nii rohmakad välja, et tegemist on kahurikindla soomusega, kus ilumon pidanud taanduma funktsionaalsuse ees.
Ly. 4. aprill 2017 07:11
Sõitsin eile hommikul esimest korda Saaremaalt mandrile uue parvlaevaga.Kui võrdlen seda laeva Leedo laevadega,siis ütlen,et sõiduautoga on sama tunne nagu oli kunagi aastakümneid tagasi üks laev,kus tuli ka kusagile kõrgele sõita .Kui laev peatus,siis lasti see kaadervärk alla ja rippusid kõige oma autoga ninapidi maa poole.Mind suunati eile vasakule .Tee läks ülespoole ja siis tuli sirge.Ühtki laevameest näha ei olnud.Ees oli langus ja päris alla ma ei näinudki .Ei saanudki aru,kas ma pidin alla välja sõitma.Aga ilmselt küll.Küsisin ühe meesreisija käest ja tema arvas,et ju vist peab sõitma.Et autosid oli vähe,jäin üles,nagu kana õrrele.Kui maha tuli sõita,näitas laevamees alt,et võib tulla.Need,kes tagantpoolt viimasena peale mahuvad,jäävad siis ilmselt esimene ots püstloodis sõitu nautima.Mina olen naisterahvas ja ei kujuta ette,kuidas ma sealt pärast liikuma saan,et teistele kolinal tagurpidi otsa ei lange.Sinna saavad rahuliku südamega sõita küll ainult professionaalsed autojuhid. Või olen mina ainuke hädapätakas. Suured autod olid,ülalt vaadates, all sügavikus.Eespool olijad ka tagumikuga allapoole .Vot nii on meie elu.Kõik ammumöödunud ajad tulevad tagasi.Aasta oli vist siis 1965 või veidi hiljem.Elagu Palo ja kõik teised temasarnased ministrid!!! Missugune õnn on elada maal,kus on nii imetlusväärse peaajuga juhid!