6 kommentaari

T
Tulemus  /   07:22, 5. apr 2017
Kujunenud spordivaenulik olukord on tekitatud Eesti Spordiliidu kaotamise tulemusega
T
Tulemus  /   07:21, 5. apr 2017
See kujunenud idiootsus on kõik EEsti Spordi Keskliidu kaotamise tulemus
M
Mihkel Espoost  /   20:29, 4. apr 2017
Täpselt nii ongi,õige jutt,aga mida teha.Siis oli suursyndmus,kui said spordikomiteest Tsehhi Botased,või tasuta spordilaagri,toit ja ujula olid tasuta.Mõni sai veel Eesti tasemel tehtud spordi eest palkagi,massazi.Soome reis oli nagu Ameerika,autoostuluba oli nagu Merzu,ma sain isegi korteri.8 a nn. profisporti.Olime õnnelikud oma moodi,stiimuleid jätkus.Nyyd on päris merzud pepu all,apelsini ja banaanikuhi laual,3 või rohkem paari tõelisi botaseid kapis.Kus on rõõm spordist,äkki oleme vanaks jäänud.Mõni liiges vahetatud,aga ärme anna kõige kiuste alla,näitame veel noortele eeskuju,äkki muutub midagi.Lihvti ei kasuta,arvutit iga päev ei näpi ja liigume ka.Võtame mõne kaasa ka trenni,kas või pool vägisi.Hea doktor Gunnar.
A
aitab krõpsupakistki  /   10:17, 4. apr 2017
finišis. Minu jaoks on aina olnud müsteeriaks, miks lapsevanemad lubavad oma võsukestel taskuraha eest osta limpsi ja krõpse. Kas tõesti lastel ei ole rahaga midagi paremat peale hakata. Kõige hullem rämpstoit ju? Tahetakse valitsuse tasemel suhkrumaks kehtestada. Kehtestage krõpsude ja limonaadimaks. Isegi kommid ei ole nii kahjulikud kui krõpsud. Alkohol ja sigaretid on inimestele kahjulikud, sama on ka limonaad ja krõpsud. Viimastel võrkpallivõistlustel vaatasin, et peaaegu kõigil noortel tüdrukutel on kintsu peal tselluliit. Tule jumal appi.
V
Vanga  /   09:46, 4. apr 2017
Kui meie riiklik spordipoliitika (mida ei eksisteeri) ei muutu, siis varsti räägitakse ESTEXIT'ist ja unistatakse nõukaajast. Palju kirutud idanaabritel on sport au sees, toetused suured ja lapsed terved.
Mõttekoht sõbrad!!!!
P
pensionär  /   07:08, 4. apr 2017
käisin lapselapsega looduses jalutamas,iga kilomeetri järel pidime puhkama

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis